Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUKIDE --- 10:31:18 19.9.2015
I hope that in this year to come, you make mistakes. Because if you are making mistakes...you're Doing Something. - Neil Gaiman
??? --- 11:03:15 17.9.2015
XCHAOS: imho hipsteři už jsou za zenitem, internet teď zremixujou 10 letý děcka.. ;)
XCHAOS --- 10:30:17 17.9.2015
starší, nejspíš to tady už bylo, ale pořád dobré. ale nové na tom je, že se mi to objevilo v twitter feedu od uživatele "BananaKarenina" (znamení doby - obsah na původním anonymním Internetu byl stejně ten nejlepší, co tam kdy bude, ale teď budou slavný vtipní hipsteři, co nám ho zremixují...)
[https://pbs.twimg.com/media/CPEpkAbWUAAXmoG.jpg]
XCHAOS --- 9:56:19 17.9.2015
YMLADRIS: ne. je to konzervativně katolické, ale souhlasím, že je to cool (možná i víc :-)
YMLADRIS --- 9:42:58 17.9.2015
SCHWEPZ: mami du k tobe mne je u tebe dobre. a jdu i za tatou mne je u nej dobre. mami pod za tatou!
--nas syn, 2 roky

je to dost psychedelicky? :-)
XCHAOS --- 1:02:06 17.9.2015
“Whatever is rejected from the self, appears in the world as an event.”
― C.G. Jung
SCHWEPZ --- 22:07:47 16.9.2015
Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě! (Erich Maria Remarque)