Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PERPLEX --- 2:04:00 9.9.2014
BUBBLE: no neni uplne klasický slunickarsky mem ani do mechova zabalene moudro, ale krasny, na prvni pohled velmi jednoduchy, lec zaludny mindloop, ktery vystavuje stopku logicke sekvenci a nuti premyslet do stran..
... krasne to popsal Petr Vopenka v jedne sve rozprave s geometrii, kdy napr. neeukleidovske geometrie prirovnal k zamerne neuspesnemu dukazu Eukleidovch vet sporem, na kterem vybujely zcela nove svety, visici ovsem na one stopce puvodniho predpokladu popreni nejakeho obecne prijimaneho dogmatu.. teda takova volna asociace spis, pardon:)

btw kdyz uz jsme u toho mgenia Vopenky, doporucuju velice toto: http://www.prah.cz/knihy/hadani-v-hospode-petr-vopenka-250

http://www.prah.cz/audio/hadani-cesky-rozhlas.mp3
http://www.prah.cz/audio/hadani-cesky-rozhlas-vltava.mp3
PERPLEX --- 14:01:45 8.9.2014
http://i.imgur.com/qvzU4.jpg
opet me pobavilo a zacyklilo toto, pokud jeste neznate:)
KOERHE --- 9:28:54 2.9.2014
"Goa is a state of mind actually, Goa is not a place. And you take Goa with you when you leave."

Z dokumentu "the last hippie standing"
KERRAY --- 17:01:45 27.8.2014
Neil deGrasse Tyson: Your Ego and the Cosmic Perspective | Farnam Street
http://www.farnamstreetblog.com/2014/08/neil-degrasse-tyson-your-ego-and-the-cosmic-perspective/
WRYKOLAKAS --- 23:27:37 13.8.2014
"When Life gives you lemons... you don't make lemonade, you should make Life take the fucking lemons back, what are they good for? I don't need lemons, I need something really usefull..."
- Cave Johnson