Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KU13AR --- 16:30:35 11.8.2014
HANT: jj to jo to je fakt haluz...to sluníčkoví lidé netušili..
HANT --- 15:59:25 11.8.2014
CONTINUITY: mozna ne pravdivost, ale jeho "kvalifikaci" ano:) mam pocit, ze svoji "osvicenou image" pouzival k tomu, aby mohl rikat a delat hovadiny a pak je zpetne ospravedlnit.

a spis tak pro pobaveni nejake ty oshovy skutecne "psychedelicke" memy (aneb terapie plynem):

Rajneesh claimed that Jews "are guilty people, and their guilt is very great" because they crucified Jesus; out of this guilt, they are "always in search of their Adolf Hitlers, someone who can kill them".

In criticizing historical teachers of pacifism who have encouraged people to: "Just accept the situation in which you are," Rajneesh has stated that "living in poverty is far more dangerous, far more suffering than dying in a beautifully, scientifically managed gas chamber in Germany", and claimed that "Hitler’s violence was far more peaceful" than (for example) the violence which erupted in India after independence from the British Crown; Hitler "killed people in the most up-to-date gas chambers, where you don’t take much time. Thousands of people can be put in a gas chamber, and just a switch is pressed ... Within a second, you evaporate. The chimneys of the factory start taking you, the smoke – you can call it holy smoke – and this seems to be a direct way towards God.""


+bonus: "As a homosexual, you are not even a human being ... You have fallen from dignity."

asi bych ho radsi bral s velikou rezervou. dobre znejici "hluboke pravdy" umi placat kde kdo, ale neznamena to, ze jeho uceni jako celek za neco stoji. naopak mi to prijde nebezpecny, ze casto micha takovy ty univerzalni pravdy (na ktery se kde kdo chytne) se svoji demagogii.
WIREBORNE --- 14:38:11 11.8.2014
KU13AR: leda by měl "Silver ghost"
CONTINUITY --- 12:10:05 11.8.2014
Když se lidé snaží být stejní jako ostatní, potlačují touhy své duše, nejdou svou cestou, tvoří se v nich Vitriol, Hořkost, a vyvolává choroby a šílenství. Někdy je lékem konfrontace se smrtí. (Paolo Coelho: Veronika se rozhodla zemřít)
RAPAL --- 22:43:23 7.8.2014
"If you know your enemies and know yourself, you will not be imperiled in a hundred battles" - Sun Tzu
MEA --- 15:03:09 7.8.2014
LSD slovníky? To není budnoucnost...

S ABBYY Lingvo x5

základní program (350 MB) - trial verze na 15 dní

- plná verze základního programu se všemi dostupnými funkcemi, do které můžete integrovat libovolný slovník ve formátu *.LSD


Slovníky:

- demoverze českých slovníků (formát *.LSD) obsahují kompletní strukturu slovní zásoby jako v plné verzi, tedy všechna hlavní hesla + překlady písmena A

=> všechny české slovníky - DEMO ke stažení ZDE (26 MB)

Více zde: http://www.lingvo.cz/trial-verze-demoverze/
KALISNIK --- 9:49:45 5.8.2014
Arthur Benjamin: The magic of Fibonacci numbers | Talk Video | TED.com
https://www.ted.com/talks/arthur_benjamin_the_magic_of_fibonacci_numbers
GULDUR --- 23:33:23 4.8.2014
???: to mi nějak nesedí....ale asi to ani sedět nemá...