Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAEL --- 8:43:09 27.12.2012
"Své bitvy si musí vybojovat každý sám. Ale to vám ještě nebrání v tom mít spojence. Všichni potřebujeme, aby někdo tu a tam naší dušičce vydrhl záda.
Domovem nemůže být nikdy místo, jen člověk..."

z knihy Putování na konec pokoje; Tibor Fischer
KERRAY --- 16:44:23 23.12.2012
WIGGS_DANNYBOY --- 15:03:55 23.12.2012
"Free your mind, your ass will follow."
??? --- 1:17:02 22.12.2012
...One of the insights in McCarthy’s work is that, in a sense, there have been many apocalypses. Many cultures have perished from the earth, and, to a person alive within one of those cultures, those ends were final. (Today’s so-called “Mayan Apocalypse” is, for this reason, a strange idea: there already was a Mayan apocalypse, and it happened in the ninth century, and perhaps again in the fifteenth.)
GHOSTDOGG --- 23:51:24 18.12.2012
Potom jsem si postavil na okno akvárium. Choval jsem v něm zlatovlasou vulvu a nádherný exemplář pyje s modrým okem a něžnými žilkami na spáncích. Ale časem naházel jsem tam všechno, co jsem miloval. Střepy šálků, vlásenky, střevíček Barbory, žárovky, stíny, oharky, krabice od sardinek, celou svou korespondenci a použité prezervativy. V tomto světě se zrodiloé mnoho podivných živočichů. Pokládal jsem se za stvořitele. Plným právem. Když jsem dal potom skříňku zaletovati, díval jsem se s uspokojením na hnilobný stav svých snů, až její stěny pokryla plíseň a nebylo lze ničeho spatřiti. Byl jsem si však jist, že vše, co na světě miluji, tam existuje.

Jinřich Štyrský - Emílie se tiše ztrácí z mých dní...