Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 1:17:02 22.12.2012
...One of the insights in McCarthy’s work is that, in a sense, there have been many apocalypses. Many cultures have perished from the earth, and, to a person alive within one of those cultures, those ends were final. (Today’s so-called “Mayan Apocalypse” is, for this reason, a strange idea: there already was a Mayan apocalypse, and it happened in the ninth century, and perhaps again in the fifteenth.)
GHOSTDOGG --- 23:51:24 18.12.2012
Potom jsem si postavil na okno akvárium. Choval jsem v něm zlatovlasou vulvu a nádherný exemplář pyje s modrým okem a něžnými žilkami na spáncích. Ale časem naházel jsem tam všechno, co jsem miloval. Střepy šálků, vlásenky, střevíček Barbory, žárovky, stíny, oharky, krabice od sardinek, celou svou korespondenci a použité prezervativy. V tomto světě se zrodiloé mnoho podivných živočichů. Pokládal jsem se za stvořitele. Plným právem. Když jsem dal potom skříňku zaletovati, díval jsem se s uspokojením na hnilobný stav svých snů, až její stěny pokryla plíseň a nebylo lze ničeho spatřiti. Byl jsem si však jist, že vše, co na světě miluji, tam existuje.

Jinřich Štyrský - Emílie se tiše ztrácí z mých dní...
WIGGS_DANNYBOY --- 21:21:13 18.12.2012
Realita je to, co nezmizí, když v to přestanete věřit.
Philip K. Dick

---

K tomu, co píše Kalina bych přistupoval opatrně už jen proto, že ten jeho post je zařazenej v rubrice "osobní růst". Jestli je dneska něco cesta do osobního pekla, tak jsou to tyhle moderní návody na šťastnej a vyrovnanej život plnej "růstu" (nejlépe osobního)

Přitom ten velkej trip zvanej život není (nemá bejt) sterilní cesta vzhůru z bodu 0 do bodu 100, ale spíš něco jako vícerozměrnej fraktál.
MILTIKI --- 19:46:45 18.12.2012
"No life path is harder or easier, better or wase than any other, except to the degree we make it so."
Dan Millman
TLUSTEI --- 14:03:11 18.12.2012
???: Slysel jsem to od nekoho lidove parafrazovano jako "Co te sere, to je tvoje."