Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RADIQAL --- 21:55:27 21.6.2012
anebo taky se dá říct:

Mysl je neklidná,
na hladině se dělají vlny
a listí se třepotá.

To by bylo za jednu z těch škol, co zmiňoval Ymla...
RADIQAL --- 21:52:41 21.6.2012
Pravda je proud
a lež je to co leží,
tak směj
      se, směj
        se, směj,
tomu jak svět běží!
RADIQAL --- 21:47:34 21.6.2012
Nevyhneš se nesmyslu,
když smýšlíš myslí o smyslu.

ZABKA --- 15:54:19 21.6.2012
"Žádat mysl, aby mysl zahubila je jako dělat ze zloděje četníka. Půjde
s vámi a bude předstírat, že chytá zloděje, ale nic tím nezískáte. Musíte se tedy
obrátit dovnitř a podívat se odkud mysl pramení a ona pak přestane existovat."

S.R. MaharishiKERRAY --- 23:31:54 20.6.2012
Inside your mind runs a dialogue. It talks to you. You listen and you believe the words you hear are yours? Are they really? This dialogue tells you things. About people. About how you feel. Your inner fears. Yourself. What would life be like without this constant mental noise? People like music because music can replace the dialogue if even briefly. This dialogue can be a master. It can make you its slave. Make you say and do things you would never do if no one told you to do them. The internal dialogue MUST be mastered by the warrior on this path. One starts by controlling the dialogue. Become spartan like in your control of it. Allow no thoughts that are unwanted. This process becomes extremely important when one gets into old age. The dialogue can be stopped. You can make it stop and each time you intentionally stop it for however long you become more its master. Have you ever tried to stop your internal dialogue? What is the result? Does it fight back? Embrace the control of the internal dialogue - for if a warrior can stop it then he can then inject intent into his will. Will is the opposite of the internal dialogue.