Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TLUSTEI --- 13:41:14 7.12.2011
"All matter originates and exists only by virtue of a force which brings the particle of an atom to vibration and holds this minute solar system of the atom together. We must assume behind this force the existence of a conscious and intelligent mind. This mind is the matrix of all matter." – Max Planck
TLUSTEI --- 17:46:44 6.12.2011
"The only effective and potent weapon against the powers that would destroy the world both physically and mentally is the Silence which comes of the conviction that there is a Something that created this universe and is responsible for maintaining it unto eternity - it is the ability to relax in Silence and let that Something perform Its function."
MEA --- 16:21:58 4.12.2011
???: tak tak a jsme celiství :)
??? --- 21:25:09 3.12.2011
„O otázce, 'Jaký má život smysl?,' se domnívám, že je špatně položena a že správně zní: 'Jaký smysl chci dát svému životu?'“

E. V. Frankl
??? --- 20:01:00 3.12.2011
??? --- 16:01:40 1.12.2011
MEA: moja úprava: fixovanie na to, čo sa stalo a strach/obavy pred tým, čo bude, nás okráda o prežívanie (nie ako prežitie) TU a TERAZ.