Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
INK_FLO --- 17:40:04 24.6.2008
Psychotik se topí v téže vodě, v níž mystik s potěšením plave.

Joseph Campbell
TADEAS --- 17:26:28 24.6.2008
If you don't know what to do: Do nothing.

- Barry Long
YMLADRIS --- 17:16:15 23.6.2008
kdyby za mnou přišel nemocnej člověk a požádal mne o vyléčení, požádám jej, aby se mnou pár dní bydlel, budu ho pozorovat a sledovat jak a čím si ubližuje; a hlavně, proč to dělá,

[ PALEONTOLOG @ ŠaManYsMuS ]
YMLADRIS --- 20:04:04 20.6.2008
There are no whole truths; all truths are half-truths.
It is trying to treat them as whole truths that plays the devil.
-- Alfred Whitehead
KERRAY --- 23:05:04 19.6.2008
TADEAS --- 16:31:34 19.6.2008
Our feeling body does not have the shape and appearance of the physical body that our senses or fixed perceptions would have us believe. Our senses have produced a body that ages and dies. Yet the sensation of the body never ages, never dies. And although sensation may alter in frequency between pain and wellbeing, it is never absent. This body of indeterminate sensation is the ground of our psychic existence, whether we are alive, dead or dreaming. This body cannot die.

It is always some other body which is seen to be dying. If I should ever see my body dead, then I cannot be dead. If I never see my body dead, then death is an assumption. Only our fixed perceptions are seen to be dying.

Here is another example of fixed perception. I am conditioned to imagine that this mind of mine is confined to somewhere in my head, when really it is not positional at all. 'My head' is one of its fixed perceptions. If the head is taken away, as in sleep, where is outside, where is inside? All is just space or psyche in which heads and dreams are created every moment.

How necessary are our senses, our physical bodies? The senses are utterly necessary to physical existence. But they are not vital to our psyche or non-positional being. Which means that without our senses or bodies, we still are.

Does this mean there is no physical world in reality? No. It means there is no reality in the physical world except that which I provide.

- Barry Long