Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAMAHL --- 0:58:17 22.11.2020
Přijde mi, že tenhle obrázek se dá bohužel aplikovat na myšlení mnohých v různých situacích...

[https://i.redd.it/4j9v30pmy9061.jpg]
??? --- 22:07:03 18.11.2020
Budoucnost už není to, co bývala.
??? --- 18:33:20 18.11.2020
“Jediná věc, které je třeba se bát, je strach sám”.

- Franklin Delano Roosevelt
INK_FLO --- 23:39:51 16.11.2020
“We don’t read and write poetry because it’s cute. We read and write poetry because we are members of the human race. And the human race is filled with passion. And medicine, law, business, engineering, these are noble pursuits and necessary to sustain life. But poetry, beauty, romance, love, these are what we stay alive for.”

Dead Poets Society (1989)
KRYSTOFK --- 16:32:41 15.11.2020
HARVIE: Yogetsua znam, je to docela normalni typek, teplakovka a tak, kdysi delal tanec, ted se hajpnul na livestreamy, udelal jich 108 (kazdej den jeden) a svet si ho vsiml :) ale zadnej mnich to neni ;)
HNILOB --- 15:35:28 14.11.2020
Nevím jak moc psychodelická historka to je, ale co už. Živím se stavěním soch z písku na pláži. Někdy to jde, jindy je to ma p*ču. Tohle byl tenkrát jeden z těch špatných dní a já už tam seděl u sochy asi 8h a v misce kolem 10e. V tom přichází chlápek uplně bez ruk, jenom ramena. Uvnitř sebe se pousmívám že jako tenhle mi "asi" taky nic nehodí a radši se dívám směrem na moře když v tom slyším nezaměnitelný zvuk padající mince do misky! Krásný symbolický závěr celého na pi*u dne který mě tak potěšil, že to byl nakonec docela fajn den, protože kolikrát se vám v životě stane, že vám bezruký hodí pomocnou minci:) Nevím jak to udělal, ale je vidět, že když se chce tak to jde.