Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
UFO
JIKE
– UFO –
[http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:VmAvIBDIqXLB-M:http://wanderling.tripod.com/la_ufo07.jpg&t=1]
Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
Anomaly
Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
Facebook Aliens - video
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PALEONTOLOG --- 12:33:37 11.9.2017
MINERWA: doporučuju knihy, ne dokumenty
PALEONTOLOG --- 6:32:22 4.9.2017
???: kdyz muze byt duta lebka, muze byt i zeme
??? --- 14:56:03 3.9.2017
BYDK: Vidím správně, že odkaz vede na server, kde celá jedna záložka je věnována tématu Dutá země? :D
BYDK --- 13:24:26 3.9.2017
PSILOCYBER: Korea ma tezkou historii. Jejich valky nikdy nebyli "jejich" a tak zastrasuji a odrazuji dalsi intrudery. Testuji hlavne balisticke strely kvuli doletu.

BYDK: Jinac jsem se asi zmilil. Vcera jsem nasel neco noveho, co to muzevsechno zmenit. Mumie mimozemstanu. Snad nasli dokonce sin ve ktere je snad az na druhu bytosti. Masacre.

.... Tato jeskyně byla čistá, nebyl tam žádný nános a ukrývala další sarkofág. V něm muži našli řadu malých mumií velikostí 30 až 60 centimetrů. Jednalo se o reptiloidní mumie, které teď pomáhá zkoumat Gaia. Podle v.u. Youtube-kanálu tam bylo nalezeno zhruba 100 těl, které patří 20ti různým druhům bytostí. Všechna byla pokryta stejným bílým práškem, o kterém již víme, že se jedná o oxid křemičitý a všechny mumie byly tříprsté.

http://www.suenee.cz/mumie-z-nazca-testuji-dite-mimozemstanu/ .... je to jiz paty dil, urcite si prectete i ty predchozi.
PSILOCYBER --- 11:22:15 3.9.2017
BYDK: rad bych tomu veril, pak je ovsem nejvyssi cas, aby zacali bejt v tomhle smeru momentalne aktivni v KLDR a dali tomu chlapci najevo s cim si hraje, kdyz toho nikdo jiny není schopen. videl jsem a slysel o tech principech co tu pises to same co ty uz pred lety a JIKE zrejme to samy. Ale pokud urcity veci dojdou tak daleko jako v KLDR, trochu k takovym informacim ztracim duveru.
BYDK --- 23:57:12 30.8.2017
Dneska jsem videl UFO. Potkal jsem pana Pavla Roska s fotakem na ulici. :)

Btw. Jinac hledani dukazu pomoci nejakeho videa od nekoho je nesmysl. I fotka uz je o nicem. At prava ci falesna. Defakto neni zpusob, jak uverit pomoci dukazu krome prime konfrontace s bytostmi. A ty to proste ze zdravych duvodu neudelaji.

JIKE: Jinac to co rikas, oni uz nekolikrat zasahnuli. Viz. mnoho nepovedenych pokusu o odpaleni nuklearnich zbrani. Vetsinou ve zprave bylo, ze doslo k poruse pocitace. Proc asi, ze. Oni eliminuji to nejhorsi a chrani jak planetu, tak i zivot na ni. Delaji to jiz po desetileti.

NAVIC PROSIM BERTE V UVAHU. NEJSME MI A MIMOZEMSTANE. BYTOSTI JE TOLIK DRUHU!!!
JIKE --- 16:44:01 30.8.2017
PSILOCYBER: Já bejt ufon tak se na lidi vykaslu pouze jen bych zasáhl v případě kdy by mělo dojít k totální anihilaci. Možná bych postupně měnil genom abych ji zabránil díky znečišťování planety apod.
PSILOCYBER --- 16:41:36 30.8.2017
JIKE: to nevim, fakt netuším, klidně ten snímek může být jen nahraný nebo taky ne. nikam mě to neposunulo. ale ať tak nebo tak a bez ohledu na dokumenty tohoto typu, je tu kromě nás určitě ještě sféra, o který díky našemu současnýmu životnímu stylu víme úplný, ale úplný kulový. myslim si, že není špatný bejt takovym malym "něco jako indiánem" a vnímat v tom fenoménu i nějaký spirituální rozměr a ne se na to rozběhnout s brokovnicí po texassku :D
JIKE --- 14:52:15 30.8.2017
PSILOCYBER: A co si myslíš ze byl ten hliníkový předmět ? Podle mého by to mohl být odpad.