Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
UFO
JIKE
– UFO –
[http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:VmAvIBDIqXLB-M:http://wanderling.tripod.com/la_ufo07.jpg&t=1]
Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
Anomaly
Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
Facebook Aliens - video
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUKIDE --- 22:07:36 30.3.2015
JIKE: SETI pořád běží a funguje, mě ještě na jednom kompu kupodivu běží nedávno jsem to kontroloval :) Kdysi jsem to instaloval na každej komp kterej jsem měl ve zprávě...... :)
JIKE --- 15:11:53 30.3.2015
National Geographic -The Real Aliens Earth That You Don't Know Documentary (UFO SIGHTINGS)
http://www.youtube.com/watch?v=6ZRB1X2m8Cw
??? --- 13:20:25 30.3.2015
JIKE: S poslední větou souhlasím - čistě z hlediska výrokové logiky ;). Zbytek raději komentovat nebudu :).
JIKE --- 13:08:56 30.3.2015
???: navstevuji, ale neseznamuji. jen vybraným. A ještě otázka jak která rasa ufonu..
SETI třeba od někoho nedostala na vyber.
Používáni našeho typu vysílání je na velké vzdálenosti - vesmír, dost neefektivní. Je logické ze musejí vyspělé civilizace používat něco jiného. Minimálně od doby co tu byly poprvé.

Takže SETi nic - Nechylo, nebo neřekne. Jiná možnost není.
??? --- 12:45:31 30.3.2015
JIKE: "hroznej konspirator" asi fakt jsi :). Představa, že by nadšenecká organizace SETI vyvíjela léta takové obrovské úsilí, aby pak případný pozitivní výsledek zatajila, mi připadá dost absurdní.
Jinak signály se nemohou vytratit, pouze zeslábnout pod prahovou citlivost našich zařízení. A už vůbec by nemusely být posílány záměrně. Pokud si dobře vzpomínám, tak na začátku projektu VLA se říkalo, že by tato soustava měla dokázat naše běžné televizní vysílání (!) zachytit až na vzdálenost 100 ly.
Otázce, proč by se někdo chtěl s námi seznamovat, nerozumím, zvláště ne v auditku, kde je řada lidí přesvědčena, že emzáci nás dokonce přímo navštěvují :).

Pro mě je největším důvodem ke skepticismu z hlediska možnosti záchytu signálu fakt, že signál v komprimovaném formátu (a jiný kvůli šířce pásma nemá smysl používat) je dost těžko poznatelný od šumu a "hledání trojic" a podobné algoritmy jsou na něj neúčinné. Ty by dokázaly rozpoznat spíše jen přímý vzkaz.
JIKE --- 12:34:37 30.3.2015
???: ja jsem hroznej konspirator :-)
Hledají pořad signály, ale ty přijít ani nemohou. Buď se vytratily někde ve vesmíru nebo uz tuto technologii nikdo kromě nas uz nepoužívá, nebo nezačal. Aby něco ´chytnulí´ tak by to musel poslat v bezprostredni blízkosti a zaměrne.
Ono taky kdyz se na nas podivas, kdo by se chtěl s nama seznamit a co by z toho asi měl...
Ja bych se seznamování s nama vyhnul obloukem.
Ta léta co jsem to nechával počítat tisíce hodin, a miliony dalších lidi, mělo to výsledek? I kdyby ho měli a byl pozitivní, řekli by nám ho? Kor kdyz projekt tehdy ukončili? Proč? Asi víc otázek než odpovědi.
Kdo ví co t vlastně počítalo- ja do kódu nevidim, kdo ano?

??? --- 0:08:34 30.3.2015
JIKE: To zní nějak konspiračně. Nechceš se vyjádřit jasněji? :)
JIKE --- 23:55:43 29.3.2015
???: protoze ani nebylo vlastně co hledat. Tedy asi ne pro ne. Kdo ví co to vlastně počítalo. I kdyz píšou a dušenou se ze je vše ok
??? --- 23:07:22 29.3.2015
JIKE: Já jsem na tom podobně, kdysi mi to hromadu měsíců běželo na notebooku, ale teď to instalované nemám. Proč myslíš, že už není co hledat?