Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
MOUNTBATTEN
Kde se levně oblíct a nebejt za úplnýho zevla? :))
Seznam (pravidelně aktualizovaný) secondhandů z celé ČR na nástěnce!
[mapa secondhandů v ČR]


Skutečně věnujte pozornost nástěnce! Je zbytečné dávat dotazy a-la "dejte mi tip na sekace v Brne", když tipy jsou na nástěnce. Až když vám nastěnka neodpoví, tak položte dotaz!
Informace k lokaci sekáči-hrabárně Na Knížecí též najdete na nastěnce. Ba co víc, taktéž o Textilehouse - odkaz na jejich facebook stránu, kde uvádí, jaké mají slevy.
Máte-li aktualizační připomínku, též jí napište - tedy berem všecky tipy na sekáče všude možně, informace o zrušení sekáče,co je na nastěnce apod. Prosím, každý nový sekáč (=tj.ten, co není na nastěnce), informujete-li o něm, uveďte ten post termínem NASTENKA.
A chlubte se, co jste si kde koupily/i!!!

TOHLE NENÍ BAZAR! PRODÁVEJTE SI V TRZISTI, NEBO V KLUBU [ Výměna hadříků ] (o vstup zadejte Senin)

Spřízněný klub: [ Blešáky - chodíte nakupovat/prodávat? ] (můžete tam zjistit info o blešácích a zajít ta nakoupit, nebo prodat)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NEMESIS --- 16:30:11 26.5.2014
Ahoj,

koukala jsem na nástěnku, ale hledám sekáč, který by splňoval jistá specifika, tak se zeptám konkrétně:
zítra pojedeme se scénografkou nakupovat kostýmy do jedné inscenace. Rády bychom narazily na halový sekáč typu hrabárna – takový ten, kde kus stojí kolem dvaceti korun, nakupující občas fasujoí pytle už u vchodů a hrabou a přebírají hromady. Nebo něco, kde nakupují sami majitelé sekáčů.
Celkově budeme brát třebas až pět pytlů oblečení...ale žádný vysloveně rozpadavý a páchnoucí hadry, to ne!
Vím, že kdysi býval takový dobrý v Králíkách – ale to je přeci jen už moc daleko.
Nicméně pojedeme ráno autem z Prahy a klidně bychom obrazily dvě tři taková místa...máte tip?
COURT --- 14:14:45 23.5.2014
nevíte, kdy mají nové závozy v sekáči na Ruzyni?slyšela jsem, že se tam dá sehnat spousta značkových věcí za minimální cenu, ale když jsem tam pokaždé byla, připomínalo mi to spíš blešák..nic tam nebylo, jediný, kdo tam něco sežene, je přítel (košile Hugo Boss, svetr z angorra vlny..) a já nic, žádné hezké šaty jsem tam nenašla, a to to tam zkouším poměrně často.

IMPROVES --- 21:49:44 21.5.2014
Ahoj holky, Mám prodejní místo na tuhle sobotu 24.5. na Jarmark OnaDnes, ale bohužel se tam nedostanu. Pokud máte některá zájem, prodám místo za cenu 200 Kč :) Místa byla rychle prodána, tak pokud jste to nestihly, tak máte možnost :) Případně pište do zpráv :)
MOUNTBATTEN --- 10:26:44 21.5.2014
PINK_CICINKA: jo, ale nic mne nezaujalo.
Pripomnel mi sekac na rohu Ostrovskeho a Nadrazni (brit wave, nebo tak nejak)- je i obdobne velky, veci spis slusne, zadne hadry, ceny vyssi
ATARKA --- 9:27:23 21.5.2014
včera revenge na národce : šedý lepardí svetřík na knoflíky next 100, fialový svetřík na knoflíky s nabíranejma rukávama atmosphere 120, červenobílý pruhovaný tričko s pirátem a nabíráním na zádech mango 90

maj tam spoustu fakt moc hezkejch letních věcí, spoustu šatů, sukní, triček, halenek, kdo nemá jako já vybavení, tak doporučuju
PINK_CICINKA --- 7:16:45 21.5.2014
MOUNTBATTEN: Bylas tam? Já chodím denně okolo a nikdy jsem nevstoupila... :D
MOUNTBATTEN --- 10:04:40 20.5.2014
objevila sem novy sekac&outlet: Korunni, hned u zastavky Orionka. Jmenuje se NIN, ne jako nine inch nails, ale jako nove i nosene:-))
KRESICI --- 19:20:22 19.5.2014
Čaute, jsme nový sekáč na sedmičce. Co kus, to originál pro mladé lidi. Ceny 49-199kč. Náš sortiment si můžete prohlédnout na FB https://www.facebook.com/crashily. Zasíláme i poštou. Pokud budete mít čas, přijďte se mrknout i na prodejnu. Váš kreš tým :D
SOLEI --- 6:18:30 14.5.2014
Nezahledli jste někde někdo pěkné zavinovaci saty
??? --- 17:26:07 9.5.2014
Dneska na Michelské identifikovány dvě originální japonské yukaty (="kimono"), pánská a dámská, bohužel asi dost zběsilý syntetický materiál, měla jsem cukání to vzít a pak střelit nějakému japanofilovi