Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál
HAWLIS
Sledujete také spřízněné kluby Zahraničněpolitické události, Evropská unie a Ruská Federace - události a vývoj dnes a zítra...?
---
Ústava České republiky
---
Zajímejte se, kdo je a jak hlasoval váš poslanec (vyhledávání podle krajů) a váš senátor (podle volebních obvodů)


Nejvíce ze všech se mi líbili dva hoši, kteří nesli na tyčích prázdný průhledný igelit bez jakéhokoli znaku. Opravdu, to mi připadalo jako naprosto nejvýstižnější politické heslo dneška.

Závazná pravidla: Toto je odborný klub. Pokud přímo z URL nebo automaticky doplněného titulku není jasný obsah linkovaného článku, uveďte shrnutí sami. OT a posty s nízkým poměrem signál/šum se mažou, vaše názory patří do Debaty k news. Vystříhejte se vlastních komentářů, které jsou zjevně zbytečné a provokující. A názory bloggerů taky mívají do přínosných komentářů taky hodně daleko...

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
S_TEJK --- 10:29:27 5.3.2015
USA kvůli odstrašení Ruska plánují poslat vojáky i do Česka – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/...opa/363336-usa-kvuli-odstraseni-ruska-planuji-poslat-vojaky-i-do-ceska.html
TESSS --- 16:44:59 4.3.2015
???: v podstate ano, tihle stali na moste pres nastupiste kudy se valily davy a vzdycky neomylne vyhmatli dite a rovnou i strikacku, ale jinak nevim, co to bylo
TESSS --- 16:31:11 4.3.2015
v Indii jsem videla, jak na nadrazich stali lidi ve veste a s nejakou taskou /boxikem - nevim presne, jak to nazvat. Vzdycky hmatli do davu, vytahli tam odtud dite urcite vekove skupiny a zapichli do nej injekci. Prekvapive nikdo z rodicu neprotestoval a jeste dekovali. Vzdycky kdyz ctu nebo slysim nejakou anti ockovaci debatu, tak se mi tahle scena vybavi :-)
??? --- 16:10:46 4.3.2015
JOHNYTHEDEVIL: rizika neockovani jsou celkem jednoduse dohledatelna - historie je celkem fajn zdroj k dohledani vsemoznych epidemii nemoci, ktere nejsou uplne pratelske k lidskemu organizmu.
TESSS --- 15:50:06 4.3.2015
JOHNYTHEDEVIL: je to sice jen "wiki" ale pro zacatek: http://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield
??? --- 15:16:47 4.3.2015
JOHNYTHEDEVIL: ja se i snazila, ale
The requested page "/sites/default/files/opinions/CAMPBELL-SMITH.MOJABI-ROFFER.12.13.2012.pdf" could not be found.
JOHNYTHEDEVIL --- 15:15:15 4.3.2015
???,TESSS: v poradku, urcite nejsem odbornik na ockovani a proto se ptam, nikoho nepresvedcuju. Poukazal jsem pouze na zjevnou nepravdu. To, ze pise vic lidi, ze je to podle nich blud, na tom rozsudku, ktery jsem nalinkoval, nic nedokaze zmenit. Odskodneni za zpusobeny autismus se vyplaceji, ta souvislost je realna. Otazka je, zdali rizika ockovani prevazi nad riziky neockovani a jak se k tomu postavi stat, kdyz povinnym ockovanim deti temto rizikum vystavi. Nic vic a nic min.
**a vsem se omouvam, ze jsem zacal diskuzi tady a ne v klubu tomu urcenem
??? --- 15:12:01 4.3.2015
JOHNYTHEDEVIL: ono to jde i obratit - jak se postavi k situaci rodice deti co nejsou oockovane a nakazi cizi dite obrnou, cernym kaslem, pravejma nestovicema atd....moje smes dojmu pri pohledu na lumbalni punkce u deti a natahovani slach po obrne nebyla nijak pozitivni a na zaskrt mi malem umrela mamka a babicka.
a studie, na kterou odkazujes je falzum a priznal to sam autor.
TESSS --- 15:10:05 4.3.2015
JOHNYTHEDEVIL: existuje jedina studie a ten chlap co ji napsa, se uz dokonci i priznal, ze kecal a lidi to furt opakujou jak blbi. Tuhle v TV Noha ve vecernich zpravach dali prostor na nekoli minut ty sileny Eklovy a zase to tam zaznelo...