Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál
HAWLIS
Sledujete také spřízněné kluby Zahraničněpolitické události, Evropská unie a Ruská Federace - události a vývoj dnes a zítra...?
---
Ústava České republiky
---
Zajímejte se, kdo je a jak hlasoval váš poslanec (vyhledávání podle krajů) a váš senátor (podle volebních obvodů)


Nejvíce ze všech se mi líbili dva hoši, kteří nesli na tyčích prázdný průhledný igelit bez jakéhokoli znaku. Opravdu, to mi připadalo jako naprosto nejvýstižnější politické heslo dneška.

Závazná pravidla: Toto je odborný klub. Pokud přímo z URL nebo automaticky doplněného titulku není jasný obsah linkovaného článku, uveďte shrnutí sami. OT a posty s nízkým poměrem signál/šum se mažou, vaše názory patří do Debaty k news. Vystříhejte se vlastních komentářů, které jsou zjevně zbytečné a provokující. A názory bloggerů taky mívají do přínosných komentářů taky hodně daleko...

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
E42 --- 21:41:53 29.3.2009
KAILASH: Co to zase meleš za nesmysly? Buď tak laskav a svoje vesměs krajně stupidní komentáře si nech do debat.
Aneb jak praví klasik: "Hoďte na toho blázna síť."
KAILASH --- 17:07:56 29.3.2009
Stát musí podle ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) razantně postupovat proti exekutorům a zvážit, zda má exekutorská komora nadále existovat. Řekl to v neděli v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Praktiky některých členů komory ministr označil za mafiánské.
http://domaci.ihned.cz/c1-36537250-pospisil-byl-bych-pro-zruseni-exekutorske-komory

Pokud seexekutorske praktiky tykaly obycejnych lidi, slo o svobodnou soutez s liberalnimi pravidly, jak zacali byt nezavisli na statu tak jsou to najednou mafiani?? :-))
LEGI --- 20:47:45 28.3.2009
VANEK: asi to byl prvni Cech, co to dokazal rict bez prereknuti :)
PREVIT --- 0:13:24 28.3.2009
VANEK: "I don't need sex, cause government fucks me every day."
:o))))
Cerny je vazne genialni!
KAILASH --- 17:52:31 27.3.2009
Místopředseda KDU-ČSL: Klaus chce zvrátit polistopadový vývoj
http://domaci.ihned.cz/c1-36520770-mistopredseda-kdu-csl-klaus-chce-zvratit-polistopadovy-vyvoj
Místopředseda KDU-ČSL David Macek rozeslal médiím nezvykle ostré stanovisko proti postupu Václava Klause během vládní krize.
"Předsednictví EU završuje českou cestu zpět do Evropy. Útok na vládu je pokusem o zablokování Lisabonské smlouvy a oslabení EU v době hospodářské krize, což přímo nahrává ruským zájmům," stojí ve stanovisku, které má server iHNed.cz k dispozici.
JESSIEATREIDES --- 16:21:17 27.3.2009
a tohle je taky velmi výstižné - v podstatě je to můj názor na Topolánka
Když mu došlo štěstí
JESSIEATREIDES --- 16:18:31 27.3.2009
VANEK --- 15:13:43 27.3.2009
http://hn.ihned.cz/c1-36512980-ten-ktery-se-nikdy-neumaze - Kamberského komentář/analýza o tom, že za nedůvěrou je Klaus.

Chce zastavit či alespoň zbrzdit ratifikaci Lisabonu. Je to pro něj principální a osudová věc. Nechce ve vládě lidi, kteří reprezentují myšlenkový směr, s nímž zásadně nesouhlasí - environmentalisty, chce posílit svůj vliv a zpochybnit instituci "předsednictví rady EU". Nakonec má i motiv poloosobní. Topolánek je oponent, který mu ukradl a zkazil stranu. Prznění vlastních dětí odpouští málokdo.