Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál
HAWLIS
Sledujete také spřízněné kluby Zahraničněpolitické události, Evropská unie a Ruská Federace - události a vývoj dnes a zítra...?
---
Ústava České republiky
---
Zajímejte se, kdo je a jak hlasoval váš poslanec (vyhledávání podle krajů) a váš senátor (podle volebních obvodů)


Nejvíce ze všech se mi líbili dva hoši, kteří nesli na tyčích prázdný průhledný igelit bez jakéhokoli znaku. Opravdu, to mi připadalo jako naprosto nejvýstižnější politické heslo dneška.

Závazná pravidla: Toto je odborný klub. Pokud přímo z URL nebo automaticky doplněného titulku není jasný obsah linkovaného článku, uveďte shrnutí sami. OT a posty s nízkým poměrem signál/šum se mažou, vaše názory patří do Debaty k news. Vystříhejte se vlastních komentářů, které jsou zjevně zbytečné a provokující. A názory bloggerů taky mívají do přínosných komentářů taky hodně daleko...

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JESSIEATREIDES --- 11:33:54 3.6.2008
VANEK: ta je neuvěřitelná...
??? --- 10:26:11 3.6.2008
Největší korupční kauza ve stavebnictví: Chyběl důkaz
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=606990
Praha - Jedna kapitola největší úplatkářské aféry ve stavebnictví skončila. Soud pro Prahu 4 zprostil obžaloby čtyři zástupce společnosti Syner.
JANCHR --- 21:09:05 1.6.2008
JESSIEATREIDES: kua, du do debat
JESSIEATREIDES --- 19:11:38 1.6.2008
JANCHR: rofl

nebude to tím, že ODS stojí za zablokováním celého projektu?
_BENNY --- 18:09:24 1.6.2008
bedlive si svuj pripadny komentar promyslete, kdybyste si toho naahodou nevsimli, mame zde na to siroce uznavanou kapacitu :D
JANCHR --- 16:37:09 1.6.2008
JESSIEATREIDES: jooo tak to bohuzel je, i kdyz nechapu proc tam michas tolik vypadu proti ODS.... To je totiz to posledni co blobu pomuzel.
JESSIEATREIDES --- 13:45:28 1.6.2008
WITTGENSTEIN: je za tím Petra, to ber jako info z první ruky (ne od Petry ale od Kaplických)
WITTGENSTEIN --- 13:43:58 1.6.2008
Taky jsem si povšiml, že se Paroubkova žena o knihovně zmínila ve dvou rozhovorech, a jakmile s tím Prasopes vyrukoval, říkal jsem si: že by za tím byla Petra? (Mimochodem, byla vidět i na fotografiích z té schůzky, takže je to velmi pravděpodobné.)
JESSIEATREIDES --- 13:13:52 1.6.2008
Případné komentáře k [ JESSIEATREIDES @ Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál ] si pečlivě předem promyslete, protože se knihovnou velmi intenzivně zabývám už více než rok, mám k dispozici všechny veřejné i neveřejné dokumenty týkající se této otázky i osobní zkušenost s řadou vládních úředníků (na nejvyšší úrovni), samotným architektem, primátorem, ředitelem knihovny, rektorátem UK či rektorátem VŠUP a přesně vím, o čem hovořím.