Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Banky, bankovnictví, bankovní operace
HARALD
Vaše zkušenosti s českými bankami. V čem jste spokojeni, v čem ne. Zajímá vás, jak funguje banka uvnitř?

[ mBank ] - klub spravovaný ADAMMem, kde lze získat odpovědi na dění uvnitř této banky
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ROMANET --- 14:38:01 27.12.2007
ADAMM: udivuje mne, že diakritika je v prostředu ok a na začátku a konci rozsypaná. je mi to celkem jedno. stalo se mi to u mironetu, ale jen jeden den.
ADAMM --- 14:30:14 27.12.2007
hele, vsechno to predam do mediaservisu... (a nasemu sefovi).

alesh: kuryr dostane zprdana a vrati se.
romanet: ta rozsypana diakritika - je to v tvem mailboxu vyjimecna situace? mne ted taky prisel tenhle mail a vse zcela v poradku. ten mail ti prisel kdy? karta prijde na kontaktni adresu. pokud jsi posilal v patek penize, tak pak byly vsechno nepracovni dny, cili by se mely pripsat (je-li ucet aktivni) dnes kolem 17:00.

nospam: vice viz posta ;)
ALESH --- 13:07:26 27.12.2007
Ted tu byl kuryr od mbanky.

Ale k podepsani smluvy nedoslo. Z nejakejho duvodu, nebylo ve smlouve uvedeno rodne cislo. Misto toho, tam bylo cislo pasu. Takze mi to kuryr odmitla predat. Takze to budou muset vygenerovat znovu. Grrrr.
ROMANET --- 12:33:37 27.12.2007
NOSPAM: orientační body jsou veselé. také mi chvilku trvalo vysvětlit, že je to ulice, kde jsou všechny baráky stejné a jsou normálně číslované.


jinak mi přišel mail.

Dobrý den,

Rádi bychom Vás informovali, že Váš �_et/__ty, z__zen_ na z_klad_ __dosti __slo GMP081005500, jsou plně aktivní.

(...)

Rádi bychom Vám ještě připomněli, že pokud jste si ke svému účtu objednali také platební kartu, doručíme Vám ji v druhé polovině prosince 2007.

(...)
Děkujeme V�m za vyu__v_n_ na_ich slu_eb.


S pozdravem,
Tým mBankkarta mi přijde kam? dnes, zítra, v pondělí? také mne zajímá ta aktivace. když jsem si na mbank účet poslal v pátek peníze, tak nedošli?
NOSPAM --- 11:39:47 27.12.2007
Hehe.. zase legrace s mBank a spol. Mediaservis.. Tentokrat po 20 prac. dnech, tentokrát zavolali mojí drahé manželce a opět začali dělat problémy :-D
Neboť je žena cizinka a má "jen" trvalý pobyt tak po ní chtěli rodné číslo, které nemá a ani nemůže mít neboť (dle cizinecké policie) to obvykle trvá cca rok než se k jeho vydání naše úřady dokopou ;-)
Takže asi 10 minut ověřovala jestli stačí trvalý pobyt a blábolila cosi tom že se podmínky neustále mění (skvělá vizitka) nakonec že by to SNAD mělo stačit a jala se zjišťovat kam že to má toho kurýra poslat. Nu na odpověď I.P. Pavlova (ještě zjišťovala směr. číslo atd.. ono ulic IP Pavlova je v Preze mnoho asi..)se snažila zjistit další orient. bod, na odpověď že to je i stanice metra se ptala jestli to je nějaký rod. domek či činzak (málem sem se rozesmál). No vysvětlil jsem paní že to je centrum prahy a že tam jsou prakticky JEN vícepatrové domy. Opět přišel dotaz na nějaký orientační bod což jsem už nevydržel a poradil jí ať pošle kurýra metrem. :-D

Jako Mediaservis je skutečně maximalně profesionální firma. Já mam doma navigaci kam zadám ulici a je to, kurýr když teda nebude mít tak moderní zařízení může použít www.mapy.cz
T_Y_L --- 23:14:17 19.12.2007
ENEMYS: Chtěl upozornit na fakt, že u nás jsou co se týče bankovních služeb (na zprostředkování investičních produktů používají především externí zprostředkovatele) jsou spíše "na ochutnání".
O výhodách pro klienty cestující po světě (řekl bych že možná více než v Evropě bude využití zajímavé třeba v Asii kde je HSBC také silná a kde se asi anglicky mluvící osobní bankéř může docela hodit) nepochybuji.
ENEMYS --- 22:49:04 19.12.2007
HARALD: ZBYNEK: Vklad je milion a mel by to bejt i samozrejme i prubezny zustatek, ale to vsechno zalezi na domluve s osobnim bankerem.

T_Y_L: Hlavne je to nejvetsi Evropska banka :) V lednu prijdou.... ale pouze pro HSBC Premier... pak behem roku se rozsiri o klientelu s min. mesicnim vkladem, ale to podle uspechu s HSBC Premier.
T_Y_L --- 22:44:02 19.12.2007
ENEMYS: Tady je výhodou ten mezinárodní rozměr, protože mít to u všech jedné pobočky v Praze (nenalezl jsem informaci, že by v ČR měla HSBC ještě nějakou jinou pobočku) to není žádná výhra.
HARALD --- 22:42:39 19.12.2007
ENEMYS: psal jsi jenom že ten člověk musí umět anglicky. nic o tom, jestli má nějaké speciální školení na produkty pro top klienty.
ENEMYS --- 22:40:09 19.12.2007
HARALD: jj, uz jsem to psal.