Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nyx :: Udělejte reklamu svému klubu na nyxu !
PAVLINA2
Staci, kdyz napisete toto:
https://www.nyx.cz/index.php?l=topic;l2=1;id=674 
a k tomu přidáte kratičký popisek (nebo jen název) klubu
Poslední číslo je číslo vašeho klubu, které je dobré změnit. Najdete ho nad svojí ikonkou v klubu, případně celý odkaz zkopírujete z tlačítka "diskuze" ve vašem klubu.
============
Jde to napsat i hezčejší formou když napíšete zhruba tohle:
<a href="https://www.nyx.cz/code/index.php?l=topic;l2=1;id=349">Odkaz na klub pro nováčky a nováčkyně na Nyxu</a>

Vysledek : Odkaz na klub pro nováčky a nováčkyně na Nyxu

Co bez milosti smažu:
  • Jenom odkaz bez uvedení toho, o čem klub je
  • Kluby, do kterých se nedostanu !
  • reklamy na kluby, mající pouze popisek "vstupte" , "důležité", "podívejte se jestli vás zaujme" a podobné
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KERB --- 12:49:32 3.10.2012
DARKREIDER --- 13:21:13 19.9.2012
Dovysvetlenie filmov, scén, motivácie postáv

Z času na čas vidím film, v ktorom si nedokážem vysvetliť, prečo postava konala tak, či onak, čo ju motivovalo, ako do seba zapadajú súvislosti, prípadne scény, a keď už je naozaj zle, tak pointu celého snímku ako celku. Je veľa možností prečo tieto vysvetlenia unikajú. Napríklad neznalosť konkrétnej histórie, náväznosť na iný nevidený/zabudnutý prequel, alebo len prachsprosté aktuálne zatmenie mysle. Každý môže film vnímať inak a vniesť svoj názor na vec a tým posunúť chápanie a možno aj načrtnúť hlbšie posolstvo.

[ DARKREIDER @ nyx :: kluby :: graficka tvorba ]
ARCAK --- 10:32:17 11.9.2012
[ MAGIC THE GATHERING Klub čarodějných karbaníků ]


Hrajeme karticky Magic, diskutujeme o novych kartach, ptame se a odpovidame na pravidlove dotazy, radime si s balicky a nesvacime se!

[http://gatherer.wizards.com/Handlers/Image.ashx?multiverseid=194976&type=card]
??? --- 0:35:11 24.8.2012
[ Jazykové kurzy ]

Prezenční, distanční, online... Tipy, linky a všechno kolem.
TOM --- 10:47:44 2.8.2012
[ TOM @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade ]
Creative Commons License - hledáme hudbu pro videoklipy
Jste nuceni použít takto licencovanou hudbu pro tvorbu videoklipu určeného "pro veřejnost"? Objevili jste něco zajímavého a použitelného napříč žánry? Podělme se! http://search.creativecommons.org/ nevyhovuje?
??? --- 23:02:12 29.7.2012
[ Coursera ]

About Coursera

"We are a social entrepreneurship company that partners with the top universities in the world to offer courses online for anyone to take, for free. We envision a future where the top universities are educating not only thousands of students, but millions. Our technology enables the best professors to teach tens or hundreds of thousands of students.

Through this, we hope to give everyone access to the world-class education that has so far been available only to a select few. We want to empower people with education that will improve their lives, the lives of their families, and the communities they live in. "

Účelem diskuse jsou informace o nových seminářích, diskuse o probíhajících, organizace study groups...
THE_MIRACLE --- 12:13:54 25.7.2012
[ Potraviny - kvalita, srovnání, zkušenosti ]

V této diskuzi jde především o výměnu zkušenosti s potravinami od nadnárodních firem, které se prodávají v různých státech světa v různé kvalitě, prý z důvodů "individuálních chuťových požadavků jednotlivých národů". Z důvodů úspor se využívají různé náhrady apod. - jaké s tím máte osobní zkušenosti? Případně, pokud jste odborník na potraviny, je skutečně potravina A stejně kvalitní v Německu a u nás? Podělte se s ostatními o své zkušenosti. Dále diskutujte o kvalitě potravin obecně, můžete též upozorňovat na praktiky konkrétních obchodů, či na konkrétní produkty.

[http://i.nyx.cz/files/00/00/08/21/821945_bb67607fe9b0ac886ddd.jpg?name=nutella.jpg]
LALINA --- 10:05:58 17.7.2012
LALINA --- 10:04:16 17.7.2012
[ OSOBNOSTI , které unikají naší pozornosti ]

Klub pro nejrůznější informace o lidech významných, úspěšných, osvícených, zajímavých či okouzlujících, o lidech, kteří něco dobrého či zajímavého dokázali,
ale z nejrůznějších důvodů nejsou všeobecně známí a podle vás by měli být, protože nás mohou inspirovat a možná i posunout dál.
Máme na mysli HLAVNĚ ČESKÉ a s českým prostředím spjaté osobnosti, ale nebráníme se úplně ani zajímavým neznámým objevům z ciziny.
Možná časem rozšíříme i na osobnosti známé, potože i u nich kolikrát zjistíme, že je známe jenom z pár vět ve škole a úplně nám uniká jejich bytost v celé jejich šíři a hloubi.
Proto sem prosím nelinkujte jenom fotky těch lidí,nebo odkazy na wikipedii, ale napište i jak jste na ně přišli právě vy, čím vás oslovili, co je na nich neznámé a pozoruhodné a proč.