Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nyx :: novinky v systemu
TORI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NYX --- 16:29:10 30.9.2013
Ještě trochu jsem poladil to mobilní zobrazení. V menu jsou jen nejdůležitější položky, hlavička je skrytá a oboje je rozbalovací. Pár méně důležitých položek je skrytých úplně a přibylo tlačítko skákající na první nepřečtený příspěvek. Snad to zredukuje scrollování.
NYX --- 19:39:32 21.6.2013
Nyx by se teď měl chovat o něco lépe na mobilech - řídí se skutečným rozlišením zařízení, tj. není třeba neustále zoomovat. Určitě se tam ještě najdou nějaké chyby, tak případně hlásit.

Pár drobností ještě není doladěných, ale potřebuji nasadit opravy nějakých bugů, tak to dodělám později spolu s možností to vypnout pro případy že by to někde blblo. Jinak bych ocenil nějaký report jak to vypadá na Windows Phone. Testoval jsem to jen na iPhonu a BB10 emulatoru a předpokládám, že Android bude vypadat stejně, ale kdyby tam přece jenom byl nějaký problém, dejte vědět.
NYX --- 12:09:52 6.6.2013
Nechal jsem se ukecat a v prémiovce jsem na zkoušku zavedl ten oboustranný ignore.

Funguje to jako kdyby si oba nastavili ignore na poštu i diskuze navzájem (tj. vidí se stále tam, kde mají právo mazat) a není možné ho zrušit dřív než za týden.

Kdyby to vedlo k nějakým problémům, půjde zas pryč.
NYX --- 9:36:34 5.6.2013
Tak zas pár drobností.

Předělaná volba kategorií na lastu - jde te jednoduše filtrovat jednorázově konkrétní kategorie a zůstal zachovaný ten trvalý filtr.

V událostech teď nejsou pozvánky napevno spjaté s filtrem podle lokace/typu, ale dá se zvolit, že je člověk chce dostávat odkudkoliv (default), odnikud nebo respektovat filtr (jak to bylo doteď) - nastavit se to dá v https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=location
Pokud je člověk na událost přihlášený nebo ho zajímá, sbalí se informace o události - aby byly víc na ráně komentáře a člověk k nim nemusel scrollovat.

V tržišti jsou teď zpět statistiky - nově je tam údaj kolikrát se inzerát vypsal v seznamu, naopak už to nerozlišuje zalogované/nezalogované u rozkliknutí.

Pak jsem opravil co dělá enter v poli pro počet příspěvků. A když člověk v poště napíše do políčka pro adresáta čárku a tedy píše víc lidem naráz, roztáhne se políčko na širší.
NYX --- 19:15:39 30.5.2013
A další drobnost...v komentářích u událostí by již mely fungovat palečky. Funguje to prakticky stejně jako v diskuzích (včetně volitelně viditelných negativních hlasů, popupů, zapisuje se to do notifikací apod.).
NYX --- 10:40:45 30.5.2013
Tak prvních pár drobností v událostech.

- Už je možné povolit úpravu události jiným lidem.
- Upozornění na konání nechodí v daný den ve čtyři ráno, ale dá se nastavit libovolně. Výchozí nastavení je den před začátkem akce.

A pár drobností, tak pokud jste mi něco hlásili, možná je to již opravené.
NYX --- 8:47:58 4.5.2013
A dočkali se i majitelé androidu, v pozdních hodinách včera vyšel Virtualvoidův nyxdroid v nové verzi.

Vypisovat hlavní novinky asi nemá smysl, jde o kompletní přepis, tj. nový vzhled, některé funkce ještě nejsou dodělané.
Vypíchnout se musí asi jen nativní notifikace (a s tím spojená o 60% nižší spotřeba oproti předchozí verzi).

Ke stažení zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.virtualvoid.nyxdroid.v2

Tahle verze potřebuje android 4.x, starší verze však zůstává stále k dispozici https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.virtualvoid.nyxdroid

Diskuze k aplikaci je zde [ nyxdroid - nativní klient nyx.cz pro Android ] - tak pokud se vám nový nyxdroid líbí, běžte mu ho pochválit, určitě to ocení :)

[https://lh4.ggpht.com/oCSk0Dtnur1WZT7QimntfQj4f4DBbJKWaoKEb3fA2GGe1E_VaEFa4-Uq3quVgmiYjOOI] [https://lh5.ggpht.com/GQ6fxQmPbHHy_YfN7i-W9AkzAu-9ETk-1ZjEWvNBRT8rcbV03OCl7woSO5gFKXUOri8o] [https://lh5.ggpht.com/FlBUgItEb3KPxZ4hi564xKoF70QGEAmxe5TBs5qoqr6qq14i7AjpWEwVhHjQSc0t55s]
NYX --- 7:54:06 3.5.2013
Tak a hrdinou dnesniho dne je Kaplik
[http://i.nyx.cz/K/KAPLIK.gif]

Právě do AppStoru probublala schvalovacím procesem nová verze jeho iNyxu
https://itunes.apple.com/cz/app/inyx/id487605174?mt=8

Hlavní novinky jsou:
nové postranní menu
nativní push notifikace
podpora přihlášení přes tokeny, tj. aplikace nyní neuchovává heslo a je možné se z ní odhlásit přímo na webu např. v případě odcizení telefonu
automatická načítání nových příspěvků při scrollování
přihlašování na události
dlouho vyžadovaná podpora iPadu
a hromady drobností

// a má pár bugů o kterých se ví, hlavně co se týče objevování a mizení badge s počtem nových zpráv, ale přišlo se na ně až po odeslání ke schválení

[http://a974.phobos.apple.com/us/r1000/115/Purple2/v4/aa/f9/8d/aaf98d2b-19f1-2647-740b-a1c06e554bc2/mzl.shederzi.320x480-75.jpg]

----------

Při té příležitosti pár dalších novinek. Když už jsem dělal ten push, rovnou jsem tím začal posílat i upozornění na odpovědi v diskuzích a proto jsem tuhle funkcionalitu přesunul z prémiové verze do normální i na webu. Také se sjednotilo vyřazování lidí ze statistik v nesledovaných klubech na 360 dnů (předtím bylo 14 a 360 v prémiové verzi).
NYX --- 13:37:58 20.4.2013
A další drobnost v tržišti. Ty dodatečné parametry (jako velikost u oblečení, typ práce apod.) jsou nyní vidět rovnou ve výpisu inzerátů, není nutné je jednotlivě rozklikávat, což asi hlavně u toho oblečení dost pomůže. Ukazuje se to jen u nových / znovuuložených inzerátů.
NYX --- 11:27:19 11.4.2013
Tak dalších pár změn v tržišti.

Je možné vybrat víc než jeden dodatečný parametr pro filtrování (tj. například je možné filtrovat současně velikost S a M apod.) a je možné tenhle filtr nastavit jako uložené hledání - tj. například si člověk může uložit hledání "oblečení / dámské / velikost S a M", nezadat žádný hledaný text a používat to jako zkratku aby to nemusel vždy klikat nanovo.
A nově se tyhle parametry (velikosti, typ práce apod) berou v potaz při upozorńování na nové inzeráty do pošty - jediné omezení te je, že pro upozorňování musí být zvolený nějaký hledaný text.

Boční panel zůstává vidět při scrollování pokud se vejde celý na obrazovku (nejen v tržišti).