Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 6:37:04 15.8.2019
VOJTASAN: tak kde se delaj site třeba elektřiny, tam se delaj kde to jde, ze jo... plus plyn... Takže letos je to sice megaoser ale zas by to pět let mělo zůstat mimo havarky netknuty. Mně spíš sralo, jak loni upc, předtím dva roky zpět telefonní... tohohle aspoň dělali fakt víc a snad bude chvíli pokoj.
THEODORT --- 0:36:27 15.8.2019
imho to je vsechno vypsany naraz ke konci vlady obdobi ano a spol., a to hned z nekolika duvodu:
-dopravni kolapsy a jine se daji svest na soucasne vedeni prahy
-tim ze se vse vypsalo naraz tak vsechno v podstate shrabnou jen velci hraci na trhu, mali byli paralyzovani a mozna podali jednu dve nabidky ktere stejne asi nevyhrali
-tim ze se vse vypsalo naraz tak v podstate neni zadny stavebni dozor ze strany uredniku, firmy se kontroluji samy a treba rok rozkopana Smilovskeho kde v podstate 3/4 nikdo nebyl a jen tam staly draze pronajmute stavebni stroje... nikoho nevzrusuje
-tim ze je hodne zakazek tak je malo soutezicich a to se nalezite podepise na vysoke cene

takze duvody jsou: prachy, pak prachy, krome toho prachy a v neposledni rade prachy, ale klidne si to svadejte treba na rostouci uroven
VOJTASAN --- 22:24:58 14.8.2019
MAKROUSEK: Úplně nepřekvapí, v oblasti dotací, včetně těch EU, se pohybuji už docela dlouho. A tak některé souvislosti a bizardnosti dotacnich světu znám, včetně způsobu nakládání s některými částmi veřejných peněz. Ale pravda je, že tohle jsem si zrovna do souvislosti nedal. Díky za to osvětlení. Oni se podobné věci vlastně dějí i v jiných segmentech.
MAKROUSEK --- 21:03:02 14.8.2019
VOJTASAN: Ja ti reknu duvod a asi te prekvapi. Je jim rostouci zivotni uroven. Protoze se CR blizi v GDP na hlavu prumeru EU, v kteremzto momente vyschne vetsina dotaci, protoze dotuji se hlavne staty pod prumerem. Ocekava se, ze to bude za dva, za tri roky, takze co se neopravi do te doby, bude muset zadonit u nasi chude vlady. Takze vsichni sturmujou.
VOJTASAN --- 16:40:04 14.8.2019
???: Tak to máme podobný. Máme rekonstrukci zadní fasády domu, bytu v patře a teď ještě tohle :) Ale na ty estetické záležitosti stále nerezignuji. Tak uvidíme no.
??? --- 16:27:05 14.8.2019
VOJTASAN: mne to nehovor. uz niekolko tyzdnov mam kazde rano z ulice zbijacky a z dvora vrtacky, pretoze zrovna musia rekonstruovat barak naproti.
nejake esteticke zalezitosti s dlazbou a asfaltom su mi v takomto stave uplne u prdele...
VOJTASAN --- 16:24:36 14.8.2019
???: Hmm. Díky. Já jsem konkrétně z P3, ale to je to samý. A nějak sem to nemohl vygooglit. Chodím do práce často pěšky a v létě to začal být fakt opruz. Chápu, že je to čas od času třeba. Ale znova rozkopaný místa, jako minuly rok a tak... Teď mě ještě cestou domů vytočil ten pohled na zbastlenou Korunní, kde už to zakrývají, černej asfalt v kombinaci, se starým, spolu s kostkami. No nevím no.
VOJTASAN --- 16:12:19 14.8.2019
Netušíte někdo, proč tak svědomitě a kompletně rozkopali Vinohrady? Slezská, Korunní atd. Vím, je to takový letní sport a nejen na Vinohradech. Ale letos mi to přijde fakt extrémní. Co jako dělají? Už jsem se chtěl několikrát zeptat chlapů v díře, ale pak jsem si řekl, že je raději nebudu rušit, ať to mají co nejdřív hotový.
??? --- 0:14:25 5.7.2019
FIN: můžeme být rádi, že je beton v chodníku a ne třeba na trávnících na Jiřáku... I když ten nový návrh jejich plochu taky zmenší, nebude to holá plocha, kterou prosazovali nejmenovaní "takyekologisté" na radnicích jak P2, tak P3...