Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VOJTASAN --- 16:12:19 14.8.2019
Netušíte někdo, proč tak svědomitě a kompletně rozkopali Vinohrady? Slezská, Korunní atd. Vím, je to takový letní sport a nejen na Vinohradech. Ale letos mi to přijde fakt extrémní. Co jako dělají? Už jsem se chtěl několikrát zeptat chlapů v díře, ale pak jsem si řekl, že je raději nebudu rušit, ať to mají co nejdřív hotový.
??? --- 0:14:25 5.7.2019
FIN: můžeme být rádi, že je beton v chodníku a ne třeba na trávnících na Jiřáku... I když ten nový návrh jejich plochu taky zmenší, nebude to holá plocha, kterou prosazovali nejmenovaní "takyekologisté" na radnicích jak P2, tak P3...
??? --- 17:07:04 4.7.2019
FIN: letos se, aspoň v okolí italské, koordinovalo. údajně by se nemělo 5let kopnout do země, tak jsem na to zvedava
CHOBOT --- 16:37:32 4.7.2019
FIN: koordinovat činnost? Městský firmy, řízený úředníkama, placený veřejnýma penězma, s nulovou zodpovědností? Blázníš?
FIN --- 16:16:05 4.7.2019
chodem mimo, když probíráme vinohradské nešvary, všimli jste si někdo posledního vylepšení na chodnících na korunní v oblasti zastávky šumavská?

nejde snad o to, jak nesmyslně jsou jednosměrky v okolí furt dokola rozkopané...
to se mi pro změnu doneslo, že spolu jednotlivé části města i služby (městské i firmy, co se jim to zadává) prostě vzájemně nekomunikují a nekoordinují, takže důvod opakovaného rozkopávání (a bordelu a rámusu všude) je, že někdo opraví/předělá elektriku, vzápětí někdo jiný zas rozkope a dělá plyn, pak někdo nějakou další síť atd, debiláž na n-tou a obyvatelé jak phy 2, tak phy 3 by měli začít řvát na svá zastupitelstva...
... ale o to, že na chodnících kolem zast. šumavské se na jedné straně evidentně nějak spravovala řada přívodů *něčeho* do baráků (to asi na dvou blocích před x baráky), ovšem když jsem počátkem týdne viděl stav "po", nevěřícně jsem koukal, že namísto obvyklých asfaltových záplat (které nám vytvářejí to pexeso čtverečků na chodnících dokazující věčné rozkopávání furt dokola) to ti debilové vybetonovali...

kiss my ass, pořád tomu trochu nemohu uvěřit, ovšem je to tam.
FIN --- 1:57:18 4.7.2019
LA_PIOVRA: určitě šlo o sardinky :-)
LA_PIOVRA --- 21:35:13 3.7.2019
FIN: ja bych byl jeste expresivnejsi.
Jo a slysel jsem, ze Udzeniin dedecek zemrel tak, ze ho zacatklem 90s zastrelili obchodni partneri v pristavu v Marseilles jako nasledek hadky u prekladky "zbozi".. :)
FIN --- 21:27:34 3.7.2019
LA_PIOVRA: Doneslo se mi rovněž, že Č. a U. jsou kamarádky a z dalších různých poznámek učinil jsem si představu, která, kdyby měla být verbálně formulována, zahrnovala by pojmy ctižádost, msta a samice vepře.
LA_PIOVRA --- 21:20:24 3.7.2019
FIN: tak bohuzel trojice Paluska-Cernochova-Udzenia by se hodila spis do krizence ANO s Okamurou.
FIN --- 20:47:32 3.7.2019
LA_PIOVRA: což patrně bude dohra zákulisních jednání, o nichž něco málo se mi doneslo. a la "dobře, tak couvneme a nebude kácení, ale vy nás necháte se z toho vykroutit." odhaduji, neboť najisto to nevím, že piráti udělali nějaký takový deal s ďáblem jménem ods, čehož imho budou v budoucnu litovat.

není taky bez zajímavosti (ofc nevěřím na spiklenecké teorie, jen to tak podotýkám), že okamžitě na to, prakticky jen pár dnů, začali na opakovaná četná udání denně raidovat měšťáci, i několikrát, hospodu se zahrádkou, kde kritici téhle myšlenky a lidé, o nichž se zpráva o původním záměru šířila - asi ne jediní, ale taky - potkávají. takže patrně nepřijdeme o alej v lužické, zato zahrádka v parku (kafárna) oblíbená široko daleko, má velké problémy a už radši v deset končej. z čehož jsou všichni prudce nenadšení, hlavně v tomhle počasí.