Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IFKA --- 9:57:06 28.3.2017
nemátše tip na nějakého místního šikovného řemeslníka? potřebujeme proříznout nějaký sádrokarton na odvod do komínu, takže drobnost. uvítám tipy ;)
??? --- 21:14:42 9.3.2017
GILLIATT: diky, neco malo jo
GILLIATT --- 17:48:03 9.3.2017
???: tady na FCB se asi něco dočteš
https://www.facebook.com/trhynajirakuofficial/
??? --- 17:19:34 9.3.2017
nevite, sa se nekde zjistit, jaci prodejci a kdy jsou ted na jiraku?
THETAN --- 9:49:28 2.2.2017
Slezská ulice u Lobkovičáku - U Bergnerů. Stále se drží. Pamatuje socík a bůh ví co ještě :-)
??? --- 7:58:11 29.1.2017
LA_PIOVRA: Portože tam jsou schovaý před světem :)
V tomhle směru jsem vždy obdivoval bar/hospodu Panda na Vršovický (omlouvám se že jsem se s tématem trošku zkutálel "dolů"), opravdový skanzen,i se mi poštěstilo cestou do práce když jsem šel okolo (středa cca 8 ráno) vidět desítku fízlů v rukavicích a "first line" v podivnejch gumovejch kombinézách (jeden měl dokonce respirátor!) jak vytahujou osazenstvo na ulici, banda fotrů v šusťákových "setech" Umbro, nateklý rudý úplně všechno, výrazy probuzenejch vrátnejch, kdybych je slisoval tak z každýho vytečou tak 3 litry lihu a člověk si uvědomí co všechno je lidský tělo schopný vydržet.

Když jdu okolo tak tam vždycky nakouknu, to je něco co IMHO za pár let už ani nebude možné, tyhle zrůdy tančící na jukebox s prostitutkama (50+) a mezi nimi kličkující mladí asiaté který se rozhodli pro thug life (rozuměj nagelovaný vlasy, postavený límce od polokošil a všude tribal kérky - tribal kérky jsou základ) "looking for trouble".

Mám hrozně rád všelijaký knížky na téma "stará praha/pražské pověsti/pražské hospůdky/pražské postavičky" a říkám si že kdyby si někdo literárně zdatnej dal tu práci a pár měsíců tam poseděl, tak za poředpokladu že by se neproměnil v jednu z těch zrůd, mohl by Neruda s těma svejma povídkama dělat tak maximálně pogromy.
LA_PIOVRA --- 19:04:48 28.1.2017
Vzdycky kdyz jsem sel kolem, tak jsem pri pohledu na atmosferu, smrad se linouci a posedavajici ztroskotance tam nechapal, proc si radsi za 1/3 nekoupej Branik a nevypijou si ho na lavicce v parku.
DYSTOPIK --- 17:40:04 28.1.2017
Jirásků je škoda pač to byla jedna z posledních hospod tady, kam chodili naši dědové a od tý doby se to asi výrazně nezměnilo. Ne třeba jako u Bulínů. Ale teda byl jsem tam před nějakym rokem s kámošem snad dvakrát na zkoušku a bylo to tam fakt hrozný:)
Nepotřebuju žádnou extra třídu na to, abych si dal pár piv, ale přišlo mi, že to tam bylo takový hodně chcíplý a smrad takovej, že tam s tim teď asi maji spoustu práce se ho zbavit

Tak jsem zvědavej, co tam vymyslej
VON_GILOTINE --- 16:52:29 28.1.2017
bude tam bar novej. dela to kamoska. melo by se to otevrit v breznu. jako ze to bude hip-friendly se da cekat, ale melo by to mit i nejakej obsah. zeptam se.
GHOSTDOGG --- 14:50:12 28.1.2017
DYSTOPIK: Pravdu díš!