Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RYBKA --- 23:07:00 17.3.2013
Nemáte někdo tip na nějakého dobrého praktického doktora, který by dodržoval ordinační dobu, případně měl nějaký objednávací systém? Nejlépe v nějakém rozumném dosahu z Flory (představuju si dojezd tak do 15 minut). Přestává mě bavit Jedličková na Želivárně.
FIN --- 15:38:16 5.3.2013
MR_DAN: to už nevím, která vinárna je jeho.
MR_DAN --- 12:27:46 5.3.2013
FIN: tak panenka bydli (jestli se v poslednich letech neco nezmenilo) akorat pres ulici zejo :-) jestli se nepletu tak ta vinarnicka pod jiraskama je jeho? nejakou vinarnu ma
FIN --- 9:58:45 5.3.2013
OMNIHASH: klid, ona jich v posledních letech taky řada zkrachovala .-)

ale jiráskovi jsou do určité míry výjimka. je to pajzl děsnej, to máš pravdu, ale žijí doposud ze "starého štamgastva věků minulých". kdysi to bývala slavná hospoda, za socíku tam chodila fotbalová legenda antonín panenka i semo tamo občas disent.
OMNIHASH --- 9:49:43 5.3.2013
Po stížnostech jsem tu smahzal vlákno o hovnech, prosím respektujte to.

Jinak můžete mi někdo vysvětlit, jak je možný, že nám v baráku během posledních deseti let otevřela už čtvrtá hospoda, kde majitel nebyl s to pochopit elementární myšlenku, že pokud chce vydělávat, musí i otevřít? Poslední dobou tu narážím opravdu na jeden podivnější podnik vedle druhýho - chápu, že čtvrce barů nezbylo nežř prodávat podřadnou trávu teenegerům, aby měli na nájem, ale jak je možný, že každá druhá hospoda mezi mírákem a jiřákem je takovej diletantismus, že se tam člověk pomalu bojí posadit, natož si něco objednat?
Minimálně v Moravský je snad každá hospoda fakt peklo na zemi, od vysolenejch technařů v Jay Jay baru, co si v klidu uprostřed pátku seberou každej flašku vodky, sednou si ke stolu a dou si ládovat nos peřím před náhodnejma hostama, přes "moravský pivní bar" vedenej rusákem a slovenkou s Šerákem za 45,- kde sem ještě neviděl jedinýho hosta, po největší pajzl na rohu U Jirásků, kterej vypadá celej včetně oszanestva jak plac k nějakýmu filmu od Trošky.
LA_PIOVRA --- 10:43:02 25.2.2013
CMLKA: mam pocit, ze to stoji 32k nebo podobnou desivou sumu. Uprimne receno by me otravovalo zajizdet do garaze (garaz je pro lidi co sbiraj auta apod:) a proste bych si zaridil na P2 trvaly pobyt.
CMLKA --- 10:17:34 25.2.2013
a neni uz lepsi ta karta pro nerezidenty? nebo to ani nejde? takhle je to celkem 20k to urcite stoji min ne?
HCS --- 13:40:28 21.2.2013
COMMANDER: nic takovýho sem tam nenašel, nakonec sem dal parking za 1600,- měsíčně za rohem v ulici
MIKULAS --- 22:07:04 19.2.2013
???: dporučuju spíš zůstat stát a počkat, až někdo odjede - z mé zkušenosti je to úspěšnější a úspornější metoda - ale je jasné že účinnost je závislá na denní době
LENGYANG --- 16:23:24 19.2.2013
CMLKA: taky jsem mela radost, než jsme zjistila, jak cenově přepálené to je oproti Sváčkovi nebo Food & Vine (tedy krom pečiva)