Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MR_DAN --- 14:59:48 17.8.2012
DYSTOPIK: cywe to vypada jak instagram! :-)

btw ta opravena tancirna - je to verejne pristupny a vyuzitelny pro blbosti jako amatersky divadlo nebo pristi sraz fireshow? nebo to ma nekdo pod palcem a nikdo tam nesmi pokud si nekoupi pivo?
DYSTOPIK --- 12:07:57 17.8.2012
když jsem tam byl, tak jsem s sebou měl taky foťák, ale měl jsem tam založenej agfachrome 100rs, kterej jsem následně nechal crossnout a navíc se jedná o multiexpozici, takže je to docela takový vizuální porno, ale tady v tom růžku dole za stromama je ta záležitost, kterou jsem psal, že nějak napouštěj betonem

[http://resize.like.cz/images/90_183_136_154_17-08-12-12-06-14_1345197974grobovka.JPG]

grottu jsem si chtěl taky blejsknout, ale zrovna byla v obležení důchodkyň, kterejm jsem nechtěl brát duši
DYSTOPIK --- 11:58:41 17.8.2012
pod viničnim altánem je to celý taky rozkopaný a ještě jsem koukal seshora, že kladou beton na takový ty smrdutý ruiny při pohledu z vyhlídky vlevo (nevim co to dřív bylo). To mě přišly jako takový docela dobrý ruiny, tak snad tam neudělaj nějakou divnost
DYSTOPIK --- 11:50:33 17.8.2012
OMNIHASH: jo, zrovna předevčírem jsem se tam šel mrknout. pamatuju že celý moje dětství to tam bylo plný odpadků a divnýho odéru, docela to pozvedli, američtí investoři
DYSTOPIK --- 23:52:11 9.8.2012
když je řeč o čajovnách, tak jestli je tady nějakej matéholik, dneska jsem se stavoval u dvou šálků pro maté rancho a zrovna rozbalovali novej sáček, takže je ještě krásně voňavý..
BENJAMIN --- 23:45:18 9.8.2012
oukej lidičkové....zkusím tam skočit a pak dám vědět jak to tam vypadá, či se někdo přidá? :)
SPIPI --- 18:35:18 8.8.2012
OMNIHASH: aha, hm, dlouho jsem tam nebyl, takže věkovej průměr současného osazenstva nezmám. Viléma znám, měl jsem za to, že se tam v tom ještě nějak angažuje..
OMNIHASH --- 18:30:11 8.8.2012
SPIPI: co si pamatuju, tak pod stromem rozjížděl tuhle eko vlnu Vilík, kterej tam už pár let moc/vůbec nedělá, tak nevim, jestli to tam pokračuje.

Jinak čajovna to byla dobrá, ale věkovej průměr je tam tak 16 max. Kdysi sem tam trávil každej den, dneska už to nedávám. Špína tam byla vždycky všude, naštěstí jí skrejvalo to přítmí.


REINITA: minimálně za mýho působení / cca 15-3 roky zpátky sem tam hulil jenom já...i když je pravda, že sem měl kolikrát pocit, že sem tam po prohulenym odpoledni pořád střízlivější, než kdokoliv z obsluhy.


BENJAMIN: další byla v Mánesově 55, vypadala moc pěkně, ale netuším, jestli jí nezavřeli už, mám neblahej pocit, že jo.

Jinak byla v ulici U Kanálky taková divnočajovna/bar/gayklub. Dalo se tam kouřit, dělali docela obstojný šíšy, laale to prostředí mě zabíjelo...
SPIPI --- 17:17:11 8.8.2012
imo jakara není žádná čajovna, ale zvláštní druh diskobaru a jednou místností, kde se nesedí na židlích s disko mimozemšťanem za barem :)

čajovna pod stromem čajovým je vinohradská klasika, funguje to tam snad už od dob, co jsem chodil do nějaký šestý třídy na základce.. pokud se nepletu, maj ve vnitrobloku i svojí zahrádku, kde si pěstují bylinky, pořádaj tam sem tam nějaký akce a dost se věnují environmentální osvětě, což osobně považuji za výrazný plus..

jinak další vinohradská čajovnická klasika je čajovna u dvou šálků v Blanický..