Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SPIPI --- 17:17:11 8.8.2012
imo jakara není žádná čajovna, ale zvláštní druh diskobaru a jednou místností, kde se nesedí na židlích s disko mimozemšťanem za barem :)

čajovna pod stromem čajovým je vinohradská klasika, funguje to tam snad už od dob, co jsem chodil do nějaký šestý třídy na základce.. pokud se nepletu, maj ve vnitrobloku i svojí zahrádku, kde si pěstují bylinky, pořádaj tam sem tam nějaký akce a dost se věnují environmentální osvětě, což osobně považuji za výrazný plus..

jinak další vinohradská čajovnická klasika je čajovna u dvou šálků v Blanický..
BENJAMIN --- 15:32:24 8.8.2012
REINITA: myslim, ze cajovna a ezotericti lide k sobe patri, pravda nekteri jsou az moc mimo :D

jakara.cz - tam jsem jednou posilal hosty z hotelu, ale sam jsem tam zatim nebyl, ale dle fotek na webu to tam opravdu vypada moc dobre, asi tam zkusim nekdy v blizke dobe zajit - dekuji za tip a treba se v jakare potkame :)
REINITA --- 15:29:15 8.8.2012
BENJAMIN: mně většinou přijdou spíš jako huliči nebo ezoterici :)
ta mimozemšťanskost mi byla trochu nepříjemná.

ráda chodím do Jakary (www.jakara.cz - je to prakticky za rohem od Stromu čajového), vzadu je to tam pěkně čajovnové a čisté a zároveň mi obsluha přijde bdělého kavárenského stylu :) navíc nabízejí i spoustu jiných věcí než čaje. Nenech se zmást tou první (kuřáckou) místností, vzadu je to fajn :)
BENJAMIN --- 15:24:08 8.8.2012
REINITA: :))) obsluha v cajovne byva dosti casto povazovana za mimozemskou, kuprikladu Kuba a Parizek v Jihlave a obsluhujici Martin

P.S. nejaky misto v okoli co by jsi doporucila??
REINITA --- 15:22:24 8.8.2012
BENJAMIN: nemáš zač, jen jsem se snažila vystihnout druh divnosti, která je obsluze vlastní ;)
BENJAMIN --- 15:19:25 8.8.2012
REINITA: dekuji za nazor, otazkou je kdo je mimozemstan :D zkusim tam jen hodit hlavou a pokoupit neco maleho cimz to tam ocihnu...jeste jednou diky dik Benjamín
TIGRE --- 13:06:49 8.8.2012
LA_PIOVRA: díky za tip do příště. včera jsem byl v tom Mistrovi a teda nijak nepříjemný na mě nebyli, na druhou stranu ani příjemný, chlápek ("mistr") byl spíš takovej nijakej.
REINITA --- 11:22:37 8.8.2012
BENJAMIN: podle mě nic moc, je to tam i na čajovnu dost umolousané a jeté. A obsluha vypadala divněji (mimozemšťansky) než obvykle. Byla jsem tam asi třikrát, hodnotím jako podprůměr a už tam nezavítám.
LA_PIOVRA --- 6:36:49 8.8.2012
TIGRE: Tady: http://mapy.cz/s/4KJy, jsou tam hodny, v nedalekem Zelezarstvi Mistr jsou neprijemni jak prdel:) Nebo jiz dooporucovany Brenda.
BENJAMIN --- 18:56:16 7.8.2012
BENJAMIN: koukam na stranky jedne z nich http://www.cajovnapodstromem.cz/index

ale rad si polechnu od Vas, samo osobni ma zkusenost bude treba k zaverecnemu obrazu :)