Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Alikvótní zpěv, znáte? umíte? zpívate?
LUNGPA
klub pro zpěváky ale i ty co by chtěli zpívat, nebo se jenom chtěli dozvědět o co vlastně jde (i když tohle bude asi těžký napsat, pokud jste nikdy nezkusili/neslyšeli)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LALINA --- 9:29:29 25.2.2005
TABRIS: ne jakekoli, ale nepatricne a irelevantni, "človííííčku" :-)))

btw: jsem nevedela, ze mas s Gomchenem díte, ty tajnustkari :-))))
STUART_HAMPLE --- 18:41:38 24.2.2005
A do třetice všeho dobrého, pro nějaký hromadný srazík se taky přimlouvám. S Tabrisem si pěkně zabrumláme, s holkama zase zahvízdáme a bude to..... ;-)
STUART_HAMPLE --- 18:40:00 24.2.2005
Jinak, co se WS alias workshopů týče, vzhledem k tomu, že po velkém zářijovém alikvotním festivalu Pražské Znění byli všichni naši hosté (alias alikvotní zpěváci, hráči atd.) nesmírně nadšeni, každou chvíli sem někdo ze zahraničí jezdí. Kupříkladu Chris Amrhein tu bude počátkem dubna. Jeho workshop bych všem začátečníkům mimochodem moc doporučoval, on opravdu dokáže člověka rozezpívat. Já jsem všechny základy pochytil až od něj. V květnu tu bude Wolfgang Saus, v červnu Mirco Grosser a Avalona, počátkem února tu byli Lothar Berger a Claudiha Gayatri...prostě to jede. A samozřejmě se pilně připravuje i druhý ročník Alikvotního festivalu, který proběhne opět začátkem září.
STUART_HAMPLE --- 18:34:08 24.2.2005
Pokud je mi známo, tak učíme akorát my, Tashi Deley a pak alikvotní sbor Spektrum Honzy Staňka (který je ale spíš klasickým sborem, alikvoty nejsou jejich alfou omegou). Pak jsou různí nadšenci z různých koutů republiky, z Brna Swayambhu (což je takové "dítko" Gomchena a Tabrise), ale nevím, jestli taky alikvoty vyučují. Pokud chceš, kontaktuj mě v poště, já ti řeknu co a jak...(sám jsem jedním z hlavních lektorů přes alikvoty v TD).
LALINA --- 16:39:49 24.2.2005
TABRIS: Tabrííísku, mohl by jsi pouzivat normalni reci ceske, tedy nenaduzivati zdrobnelinek tam, kde nejsou opravdu opodstatnene? Velmi bych ti byla vdecna, bracho!!! :-)))
DEADCAT --- 16:15:03 24.2.2005
LALINA: jo, co je WS? :)

all: kam v prahe ist aby som sa naucila alikvoty? viete o nejakej open skupine, pripadne dobrovolnici ochotni pomoct?
LALINA --- 16:11:35 24.2.2005
LABRADOR: workshop..takova seslost, kde se neco dela:-)))
LABRADOR --- 16:04:20 24.2.2005
LALINA - vím, že nemusím mít hlas jako Careras.
Co je WS?.....firma stejného jména, prodává struhadla.
LALINA --- 15:27:46 24.2.2005
mno ja jsem to tak trochu objevila uz driv, ale jenom jako neco, co jsem slyslela nejspis jenom ja a technikou, ktera neni ta spravna (ted zpetne kdyz se na to podivam, tak vidim, jak to bylo..chichi, nesikovny a primitivni... nehotovy a tak... )

a po tom WS jsem vlezla do sprchy a...spustila:-))) páni, to byla sila... a dalsi den jsem trenovala a pilovala techniku hlavne tak, abych to delala naprosto uvolnene bez namahy, pac rozhodne nechci ochraptet:-)) a taky zkousim nejen ty zvuky vydavat, ale je modulovat do ruznejch melodii kazdou zvlast a to jednak pri normalnim zpevu a jednat i pri tom nizkym brucivym...

a zaroven s tim se ucim ty vibrace a energie, co vznikaj rozvadet do tela a eternyho tela tak dale...cilize jako vsechno najdenou da se rict ...tuhle jsem byla po hodince tak rozvibrovana, ze jsem potom nemohla chvili ani usnout..a to jinak usnu kdykoli..i po caji a proste po vsem:-))

bylo a je to uzasny dobrodruzstvi, jako kdyz clovek vi, ze neco umi a zna, a prave se na to rozvzpomnel..a ted uz jenom lehce a postupne odkryva to, co davno duverne zna:-)) proste me trebas v jednom oakmziku, kdyz jsem brucela, napadlo zazpivat vysoce a ten alikvot aby byl rezavej jako cirkularka........a udela jsem to. hotovo.

objevuju ted uzasny moznosti a prostory a svety a uz malicko se snazim rozvzpomenout se, jak to bylo s tim trojhlasem:-))))
LALINA --- 15:17:49 24.2.2005
LABRADOR: ty zijes v bludu, ze k alikvotnimu zpivani musis mit operni hlas nebo co? :-)