Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Alikvótní zpěv, znáte? umíte? zpívate?
LUNGPA
klub pro zpěváky ale i ty co by chtěli zpívat, nebo se jenom chtěli dozvědět o co vlastně jde (i když tohle bude asi těžký napsat, pokud jste nikdy nezkusili/neslyšeli)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ELZA --- 0:16:35 9.11.2009
Milí přátelé, pokud byste neměli v sychravých listopadových dnech co dělat, tak posílám pozvánku na akci :
[http://www.alikvotnispektrum.cz/seminar_listopad.jpg]
PETRF --- 21:20:12 14.10.2009
Re post:
moji mili,
dalsi dilna alikvotniho zpevu KHOOMIJ, kterou povede na drune PETR MATUSZEK, bude jednodenni a je na drune pripravena na svatecni STREDU 28.RIJNA.
petr na svych dilnach pracuje nejen na ruznych druzich techniky alikvotniho zpevu. behem dilny se dostanete skrze dech a praci s mysli hluboko do tela a mate moznosnost zmenit nektere sve stereotypy fyzicke i psychicke. mate prilezitost prohloubit citeni sveho tela, jemne odstiny, ktere se projevuji ve vasem hlase vubec, v tom jak vas hlas a vase vystupovani pusobi, jak ovlivnuje vas zivot.

Petr je jeden z lidi, v jejihz pritomnosti citite klid ktery se kolem nich rozprostira a jemnou pozornost, kterou svemu okoli venuje. je sam dukazem toho, k cemu prace s hlasem vede.

kdo tedy budete chtit venovat tenhle svatecni den objevovani moci sveho hlasu, budete ocekavani.
liiibam zi

POZVANKA JE V PRILOZE a na strankach tady
www.druna.cz/khoomij
DENI --- 22:04:28 18.9.2009
nikoho jsem nenahravala..
PAKOK --- 19:43:05 18.9.2009
Na letošní festival jsem se nedostal. Nemáte někdo nahrané semináře? Zajímal by mě hlavně Jan Heinke a Lothar Berger.
RED_KOMUSO --- 14:36:27 16.9.2009
K PrZnění: byl jsem na odpoledním koncertu soudobé komorní hudby v neděli a těžko bych si dokázal představit o mnoho víc hudební sterility a kýče...
??? --- 19:17:22 15.9.2009
prosim, nema nekdo k dispozici neco od Chirgilchin jineho nez The Wolf and the Kid?
LORIMUS --- 11:13:32 15.9.2009
Letosni prazske zneni-byl jsem na dvou workshopech(Jan Hainke a Wolfgang Saus) byly skveli, hlavne Jan Hainke a alikvotní polyfonie. Z koncertu: Transmongolia tradicne velmi prijemny zazitek ale urcite NEJHORSI ZAZITEK za vsechny alikvotni festivaly byla KIVA (a to jsem byl na vsech prazskych a kromne jednoho na vsech letnich kde se deli obcas vselijake veci). Kiva nejenom ze byla hrozna ale kazila to i ostatnim kdyz se k nim pridavala. A jetse k tomu hrala mnohem delsi dobu nez wolfgang(ktereho bych si radsi poslechl delsi dobu nez ji). Doufam ze na dalsim festivalu nebude.
DENI --- 11:00:13 15.9.2009
no, k al.festu: 1.seminare- hoosoo uzasny, jan heinke uzasny.. wolfgang prednaska uzasny..
Koncerty: hoosoo super, ALE! spolecny vecer yellow sisters, wolfganga a kivi byl velke zklamani..kiva je priserna, zkazilo mi to cely koncert YS, na ktery jsem moc tesila, i na wolfganga, kivini ulety nezachranil ani wolfgang...
Organizace:docela des, kdyz mi na kase u listku reknou at si jdu naproti do cukrarny na zmrzlinu, kde si mam rozmenit 1000 kc, kdyz platim vic jak 500kc, me vydesilo...Ano, o organizaci nemam dobre mineni,ale na 2. stranu jsem rada, ze to nekdo dela..
ESL --- 22:37:09 14.9.2009
STUART_HAMPLE: Já jsem byla jen na jednom semináři, se kterým jsem ovšem maximálně spokojená.

Tohle patrně znáte, ale kdyby ne:

http://www.youtube.com/watch?v=m9A74EQYg_o&feature=related
STUART_HAMPLE --- 19:24:27 12.9.2009
Hmm... tak co říkáte na PrZnění (vy, co jste byli)? Co se vám líbilo a co nikoliv? Osobně to hodnotím standardně, klasika která neurazila, ale nepřinesla ani nic nového. Po dlouhé době jsem opět spatřil na vlastní oči slavného alikvotního onana Filipa Rydla (nemůžu si pomoct, ale lepší označení mě nenapadlo - pro někoho, kdo objevil, co jeho jedinečný nástroj dokáže... a od té doby není k zastavení...).