Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Alikvótní zpěv, znáte? umíte? zpívate?
LUNGPA
klub pro zpěváky ale i ty co by chtěli zpívat, nebo se jenom chtěli dozvědět o co vlastně jde (i když tohle bude asi těžký napsat, pokud jste nikdy nezkusili/neslyšeli)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHKRK --- 20:48:52 4.9.2009
dobrej napad, dlouhe zimni vecery se blizi a zacina mi to chybet
PAKOK --- 19:07:47 4.9.2009
Zdravim Brnenskou alikvotni sekci. Co domluvit nejakou jam-session? :-)
ADAM_KADMON --- 2:33:50 29.6.2009
a tahle si to zas dava uplne jinak:)
takova divenka..:)
http://www.youtube.com/watch?v=dh5ssgDlNpU&feature=related
ADAM_KADMON --- 2:30:53 29.6.2009
hele je to dost OT, ale..;)
http://www.youtube.com/watch?v=WVfCcBzMeA0
PAKOK --- 13:31:36 12.6.2009
YMLADRIS: Dá se na to doklikat, ale pro Tebe:
http://www.overtonechoir.eu/registration
YMLADRIS --- 10:05:47 12.6.2009
ELZA: a kde se maji lidi registrovat? dik
ELZA --- 7:48:25 12.6.2009
Ahoj, posilam pozvanku na prazdninovou akci:

Milí přátelé a zpěváci
pomalu se chystáme na letní zpívání v Nových Hradech, malebném městečku jižních Čech http://de.wikipedia.org/wiki/Nové_Hrady . Nové Hrady už někteří z Vás znají z našeho loňského soustředění, či alikvotního festivalu.

Letos se soustředění uskuteční v termínu od 5. do 12. července 2009. Sbor opět povedou sbormistr Prof. Steffen Schreyer a expert na alikvotní zpěv Wolfgang Saus. Bude se mluvit v německém a anglickém jazyce.

Přesto, že se sbor jmenuje Evropský alikvotní sbor, účastníci nemusí být nutně alikvotními zpěváky. Může se účastnit každý zpěvák se zkušeností se sborovým zpěvem. Ti, kteří ještě neměli možnost zpívat alikvotně, se budou moct kromě našich běžných zkoušek účastnit speciálních workshopů. Zkušení alikvotní zpěváci budou mít příležitost si svoje dovednosti zlepšit a poté i vyzkoušet ve sboru.

Opět jako už při předešlých setkáních proběhne nejdříve přezpívání před sbormistry. Toto přezpívání slouží k tomu, aby byl každý zpěvák zařazen do správného hlasu a sbormistrům pomůže lépe odhadnout hlasový potenciál jednotlivých zpěváků a jejich možnosti ke zlepšení při individuálních hodinách či cvičeních.

Stejně jako minulý rok bude na konci našeho týdenního soustředění souběžně probíhat festival Novohradské znění – festival alikvotní a světové hudby www.alikvotnifestival.cz . V rámci festivalu budeme mít se sborem dvě vystoupení. Jedno z nich bude společně s Hradišťanem Jiřího Pavlici. Společná práce s jednou z nejstarších českých folkových skupin a s jeho skvělým lídrem a zároveň skladatelem Pavlicou bude zaručeně jedinečným zážitkem. Pro ty, kdo se chtějí o Hradišťanu a Pavlicovi dozvědět více a zároveň si poslechnout audio ukázku, je zde tento odkaz: http://www.radio.cz/de/artikel/9196

Bydlet budeme tentokrát v hotelu Rezidence http://www.rezidencenh.cz/cs/ na dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC. V ceně za ubytování je zahrnut volný vstup do hotelového bazénu a rovněž návštěva solné jeskyně. Počet rezervovaných pokojů pro sbor je omezený a proto se prosím hlašte co nejdříve budete moct.

Zkoušky budou probíhat přímo ve velkém sálu hotelu a nebo v nedaleké hudební škole. Na jídlo budeme chodit do radnice a tentokrát se připravte na kulinářské umění skvělého kuchaře, který bude vařit nejrozmanitější vegetariánská jídla speciálně pro nás!

Pro jednotlivé účastníky jsou opět stanoveny 2 rozdílné ceny – pro země neuvedené na seznamu a pro země uvedené na seznamu, kam spadá i Česká republika. Cena je stanovena za celý projekt včetně kurzovného, ubytování a plné penze.


2. cena pro země, které jsou na seznamu (Česká republika, Makedonie, Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Řecko, Polsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Slovensko, Portugalsko, Estonsko, Malta)
250 Euro

Registrace je možná prostřednictvím našeho online formuláře na stránkách EOC www.overtonechoir.eu. Tam nám take můžete napsat, s kým byste byli rádi ubytovaní. Budeme se snažit, abychom splnili Vaše požadavky a budeme Vás o tom informovat ihned po Vaší registraci. Poté budete moct převést peníze na uvedený bankovní účet. Jakmile k nám platba dojde, potvrdíme Vaši registraci s konečnou platností.

Prosíme Vás, pokud jste rozhodnuti přijet na letní sborový týden, zaregistrujte se co nejdříve. Velmi nám tím ulehčíte práci a celé plánování akce. Děkujeme!
PAKOK --- 23:14:24 25.4.2009
STUART_HAMPLE: Skvělá novina :-)
STUART_HAMPLE --- 14:13:12 24.4.2009
Dobrá zpráva, kamarádi Ela Gaurí, Janek Šmejkal a Libor Moštěk zapracovali, a tak po čase do Prahy míří opět Chris Amrhein, 29.5. proběhne koncert v Praze 8 v synagoze na Palmovce, o den později pak workshop alikvotního zpěvu. Více www.surjaloka.com.
BROZKEFF --- 14:12:57 16.4.2009