Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HALELUJA --- 13:23:20 30.6.2011
Zítra večer jedu na Basinfirefest a mám místo v autě jestli se chce někdo podílet na benzínu. Z prahy..
KINGFISHER --- 20:38:57 28.6.2011
se mi zdá, nebo jsou si ty riffy fakt tak moc podobný.. ? vypadá to, že někdo od někoho kopíroval, nebo je to jenom náhoda..

(cca 2:30+)
YouTube - ‪Severe Burns - Nihilist‬‏
http://www.youtube.com/watch?v=v8sMN3x8Klg


YouTube - ‪Kreator - Storming With Menace‬‏
http://www.youtube.com/watch?v=wNFB-DJU1S8
DEFILA --- 19:06:17 27.6.2011
prestehoval jsem se do Brna.... zitra nekdo na Melodku? (WfaHM, Smazky atd..)
HALELUJA --- 18:23:59 27.6.2011
ESELVIRA: jenom na sobotu.. ooo škoda, pátek byl celej skvělej :)) no mě gutalax utekly na apodicare festu, všichni básnili a už vim proč :D
ESELVIRA --- 17:22:49 27.6.2011
HALELUJA: jen na sobotu, ale Gutalax byli vynikajici na czech death festu :)
KLASSIK --- 16:11:32 27.6.2011
no ty Rossomahaar zas takova pecka nejsou
HALELUJA --- 16:09:10 27.6.2011
ESELVIRA: joo to byl nářez! :) bylas? gutalax nejlepší jeleni :D
GULDUR --- 12:09:24 27.6.2011
připomínáme zítřejší masakr v Matrixu:

[http://www.arkham.hys.cz/wormweb.jpg]

Koncem měsíce června, přesněji 28.6., se v pražském klubu Matrix koná koncert značně nesourodé sestavy – Wormfood, Monarque a Rossomahaar. Žánrová nejednota kapel není žádným nechtěným prvkem ani omylem, naopak se obrací na širší spektrum posluchačů a nabízí zajímavý a pestrý hudební večer. K slyšení bude totiž jak black metal „klasického“ ražení, tak jeho melodičtější verze s pohanskými kořeny i kvalitní porce francouzské dark-metalové avantgardy.

Jako headliner večera vystoupí francouzská kapela WORMFOOD, která vás zavede do potemnělých prostorů gotickou melancholií načichlého dekadentního divadla hédonistické grotesknosti ve stylu „cabaret noir“. Jejich tvorba je nejvíce poznamenána melodickým doom metalem s příchutí avant-gardních aranží, kde si výrazný vokál činí nárok na nikoliv nejdůležitější ovšem značně charakteristickou složku celého hudebního projevu. Dřívější počínání této francouzské pětky neslo též vlivy death metalu středního tempa rovněž převážně melodického vyznění. Dnes mluvíme kvůli bohaté a nápadité instrumentaci, progresivních postupech a specifické atmosféře pochmurné šansonové nostalgie spíše o avantgardním dark metalu – dovolím si ještě přidat adjektivum „francouzském“. Možná se takový detail zdá trochu nadbytečný, má však jistě své opodstatnění, neboť též může pomoct dokreslit představu o hudebním počínání Wormfood, a to nejen po jazykové stránce textů skladeb.

http://www.wormfood.fr

http://www.myspace.com/wormfood

Kanadští blackmetalisté MONARQUE se zaujali čestné místo v seznamu kapel vystupujících na letošním vydání kultovního festivalu Under The Black Sun v sousedním Německu a rozhodli se zpestřit si cestu tam několika málo koncerty po Evropě. Jednou z těchto výjimečných zastávek je právě Praha. Můžeme se tedy těšit na patřičně zatuchlý black metalový zlozvuk s ponurou depresivní náladou. A jelikož tato temná partička pochází z Québecu, jako správní patrioti ctí francouzskou řeč a tradici, což dohromady s atmosférou mrazivé kanadské zimy a nekonečně rozlehlých prostorů formuje specifický ráz tamní black metalové scény.

http://www.productionsheretiques.com/monarque

http://www.myspace.com/monarque

Ruskou kapelu ROSSOMAHAAR znají asi mnozí posluchači především díky populárnějšímu uskupení z jejich domoviny, kterým není nikdo menší než současná pagan-metalová legenda Arkona, jejíž dva členové Lazar a Vlad se rozhodli okusit též trochu z jiného hudebního soudku. Tyto představy a nápady zhmotnili právě v Rossomahaar, jejichž styl se podobá nejvíce melodickému black metalu s minimálními deathovými prvky a folk-pagan-metalovým podhoubím. Nejlepší obraz tvorby Rossomahaar však nabízí jejich nové album „The Reign of Terror“, které nám jistě v Praze představí. Jako speciální host s nimi na pražském koncertě vystoupí i další známá osobnost z Arkony – MASHA „Scream“!

http://www.rossomahaar.ru

http://www.myspace.com/rossomahaarofficial

Datum koncertu: 28.6.2011

Začátek akce: 20:00 h.

Místo konání: Music club Matrix, Praha 3

Vstupné 350 Kč – pouze na místě
JOHN_BEAK --- 11:10:13 22.6.2011
Když už jsme nakousli ten MoR, nemá někdo ještě místo ve stanu? Kolegové zbaběle prchli...
MEPHISTO --- 22:15:43 21.6.2011
Čau, nabízím lupen na MoR za krásných 700, spěchá to, v pátek odjíždím z Phy. Info pošta, případně 608274527