Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Antikomunisticky klub - Antikomunisticky a antitotalitni klub
PREVIT

Tento klub slouží k boji proti komunismu (a zejména bolševické totalitě) mírovými prostředky. Je třeba stále připomínat fakta těm, co zapomněli a předávat zkušenosti těm, co v tom svinstvu nežili.

[https://i.nyx.cz/files/00/00/13/06/1306255_1d8cd33dc8d4b75c7765.jpg?name=KHB_K.jpg]

Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi žilo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SHEALA --- --- 22:25:13 7.12.2011 ---
me ten socik prisel jako takovej ustav socialni pece. Proste, klienti sou lehce nakrmeny, lehce pripocurany, a ven se vylezt neodvazi, protoze by je vrchnost servala, a ignorujou ty, co sou zavreny v klecovejch luzkach.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KONZUM23 --- 14:53:51 3.2.2020
DRZEEF: *jakékoliv doby *jakýkoliv komunisté
DRZEEF --- 20:41:16 30.1.2020
Co je hlavní hrozbou naší doby? Podle Pompea to jsou čínští komunisté
DRZEEF --- 5:33:02 8.12.2019
Příslušníci Úřadu vyšetřování a dokumentace zločinů komunismu pod dozorem státního zastupitelství obvinili minulý týden bývalého generálního tajemníka ÚV KSČ Miloše Jakeše, někdejšího premiéra Lubomíra Štrougala a bývalého ministra vnitra Vratislava Vajnara kvůli zabíjení civilistů na hranicích. Jakou to ve vás vyvolalo emoci?

https://zpravy.aktualne.cz/...jakes-strougal-neela-winkelmannova/r~19c0de7811f411ea9b40ac1f6b220ee8/
NAVON_DU_SANDAU --- 15:01:49 5.12.2019
DRZEEF: co je to za kraviny, Babiš přece byl předlistopadový komouš. Takže ten rozdíl není žádný.
DRZEEF --- 1:12:26 5.12.2019
Jaký je rozdíl mezi komunisty a Andrejem Babišem?

Za komunistů stát znárodnil soukromé podnikatele, nyní soukromý podnikatel "znárodnil" stát.

Celý stát teď funguje totiž pro něj! Finanční správa již v roce 2014 zabránila kontrolám fiktivních reklam na Čapím hnízdě, rovněž i nedala podnět k vyšetřování trestného činu "krácení daně a jiné dávky", jak tomu činí vždy u jiných firem. I rozdělování zakázek, dotací a investičních pobídek prováděl stát ve prospěch firem Andreje Babiše.

A co bude dál? Stát bude vynakládat miliony Kč na to, aby bránil sám sebe před tím, co mu způsobil sám Andrej Babiš. Tím je znárodnění státu ve prospěch AB dokonáno.

Server NeovlivniCZ získal detaily z auditu, který Brusel vypracoval kvůli střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše. Auditoři s definitivní platností konstatovali, že politik porušuje české i evropské zákony, protože se svého holdingu Agrofert zbavil jen na oko. Podle zprávy tedy kvůli přijde Česká republika o stovky milionů, které Agrofert neoprávněně získal.

Finální zpráva Bruselu podle informací Neovlivní.cz v podstatě kopíruje původní zjištění z auditu, který Evropská komise poslala do Prahy před prázdninami. Česká republika k letní verzi připravila své připomínky a současný text už je – co se týče verdiktu “Vinen” – konečný.

Brusel drtivou většinu zásadních připomínek Prahy odmítl. Licitovat se už může jen ohledně konečné částky, o kterou kvůli svému premiérovi Česká republika přijde.
“Je tam uvedena stoprocentní korekce kvůli střetu zájmů. Další částky se týkají chybných dotací například pro Lovochemii, lihovarnický podnik Ethanol Energy a Cereu a slavnou inovační linku na toastový chleba Penam,” uvedl pro Neovlivní.cz zdroj obeznámený s auditem.

Stoprocentní korekce je nejvyšší možný trest. V překladu to znamená, že unie neproplatí z dané dotace ani korunu. Jde o peníze, které už Agrofert obdržel na dotacích a unie je měla České republice proplatit. Podle verdiktu komise je nyní zaplatíme my všichni z národního rozpočtu.

Andrej Babiš si to ale zjevně nemyslí, protože v uplynulých hodinách opakovaně na komisi zaútočil. Trvá na tom, že v žádném střetu zájmů není a žádné zákony neporušuje. O verdikt se tak bude Česká republika podle něj soudit, podle expertů ale nemá příliš šance na úspěch.

Celková suma, o kterou se hraje, je kolem půl miliardy korun. Část se týká jen prohřešku kvůli střetu zájmů, ta je vyčíslena na 282 milionů korun. Zbývající je za chyby u konkrétních dotací, kvůli nimž auditoři odmítli proplatit další desítky milionů.

Pokud Evropská komise jasně uvedla, že zpráva je konečná a že ČR má 2 měsíce na zajištění nápravy, pak vyjádření našich vládních politiků, že se ještě nejedná o konečný verdikt, ukazuje na nehoráznou schopnost těchto politiků lhát nebo na jejich absolutní nekompetentnost, či absolutní neschopnost používat zdravý rozum nebo mít vlastní názor.

Tato situace však v Česku nastala díky tomu, že celý střet zájmů přehlíželi všichni poslanci, či senátoři, kteří za ANO sedí v Parlamentu ČR a také díky neuvěřitelné slepotě ČSSD v čele s jejím předsedou Janem Hamáčkem. Kvůli moci, penězům a popularitě tito lidé raději mlčeli a už při obdržení první předběžné zprávy mlžili anebo se tvářili, že se nic neděje, že o ničem neví. Samozřejmě, jinak by si museli přiznat, že jsou součástí tohoto největšího podvodu novodobých dějin, a navíc součástí vědomou!!!

Nemluvím o voličích, ti pořád věří, že bude líp, ale zastupitelé za ANO přesně vědí, komu slouží. Nelze se zlobit na Andreje Babiše, ten nám jasně několikrát vzkázal, o co mu jde, ale hlavně se zlobme na ty, co raději ohnuli záda a toto zlo tolerují. Přitom jsou to většinou chytří lidé!!!

Myslím si, že vláda již před obdržením zprávy dobře věděla, že tyto peníze bude muset vracet a taky věděla, že bude muset vracet peníze i na základě druhé zprávy, která teprve dorazí na Ministerstvo zemědělství. Díky tomu chce sáhnout na státní hmotné rezervy v podobě drahých a barevných kovů, aby našla zdroje na ty miliardy, které v druhé zprávě teprve z Bruselu přijdou. Jinak si rozprodávání rezerv bez jejich náhrady a rozpuštění těchto financí do rozpočtu nedovedu v době růstu výběru daní vysvětlit.

To vše se děje za mlčení všech, které jsem uvedl výše.

Končím citací z pohádky "Jak se ševcem šili čerti", která se na tuto situaci hodí naprosto nejlépe:

„Takový chytrý člověk a nechá mě peklu na pospas! Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu! To je bída! Jak může člověk zradit člověka!“

ANO, všichni za ANO a ČSSD nás nechali peklu napospas!!!

Tomáš Goláň - senátor
Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu!!!
NAVON_DU_SANDAU --- 10:18:48 29.11.2019
Kvičení o hysterickém antikomunismu | Pravý prostor
https://pravyprostor.cz/kviceni-o-hysterickem-antikomunismu/
DRZEEF --- 8:04:46 28.11.2019
Lidi jako komunista Bureš,který prý nebyl agentem StB..
Ale v Agrofertu se StBáky obklopil...

Kdo tu hnusnou dobe nezažil, neví, co to bylo za svinstvo. Jestli si někdo myslí, že se dalo stbákům vyhnout, tak ne, nedalo.
DRZEEF --- 6:33:50 3.11.2019
Listopad 1989 byl pro Slovensko šok. Přišli jsme o nepřítele a museli si najít nového, vzpomíná exdisident Mikloško

Slovenský národ reagoval na konec vlády komunistů tím, že si začal vytvářet nové nepřátele. Nejprve to byli Češi, pak Maďaři, teď k nim patří západní liberálové, říká František Mikloško, bývalý disident a jedna z politických tváří polistopadového Slovenska.