Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Antikomunisticky klub - Antikomunisticky a antitotalitni klub
PREVIT

Tento klub slouží k boji proti komunismu (a zejména bolševické totalitě) mírovými prostředky. Je třeba stále připomínat fakta těm, co zapomněli a předávat zkušenosti těm, co v tom svinstvu nežili.

[https://i.nyx.cz/files/00/00/13/06/1306255_1d8cd33dc8d4b75c7765.jpg?name=KHB_K.jpg]

Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi žilo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SHEALA --- --- 22:25:13 7.12.2011 ---
me ten socik prisel jako takovej ustav socialni pece. Proste, klienti sou lehce nakrmeny, lehce pripocurany, a ven se vylezt neodvazi, protoze by je vrchnost servala, a ignorujou ty, co sou zavreny v klecovejch luzkach.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 8:27:02 29.3.2018
PREPRESS: smutnej případ...
113KW --- 10:07:42 28.3.2018
Proces S - nález filmových materiálů 15. března 2018 a jejich předání NFA 20.3.
http://www.youtube.com/watch?v=LsENMnOGtoc


TEĎ v březnu našli záznamy politických procesů z 50.let .

Nález několika desítek kilometrů audiovizuálních materiálů z tzv. PROCESu s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským z roku 1952.

Filmové materiály od negativů obrazu, duplikační kopie (tzv. modráky), magnetofonové pásy, negativy zvuku až po filmové kombinované (obrazově-zvukové) kopie a přefocené kopie archivních dokumentů z provenience ÚV KSČ, po jejichž existenci se doposud celá desetiletí pátralo, zaznamenávaly proces s Rudolfem Slánským a dalšími vysokými funkcionáři KSČ ve velkém rozsahu.

Uveřejnění mimořádného nálezu nových archiválií se zúčastnil i ministr kultury Ilja Šmíd, který přislíbil získání prostředků na archivní zpracování a zajištění materiálů.

26. března byly nalezeny v zástuvce opuštěného psacího stolu zkrachovalého podniku další dvě filmové krabice s duplikačními kopiemi. Zástupce insolvenční správkyně pan Miloš Lenger nález předal Michalovi Bregantovi, generálnímu řediteli NFA.
??? --- 18:41:39 20.3.2018
TAJSO: ne že bych chtěl rozporovat spojitost týhle švédský partaje a termínu "v jednom ze svých vlastních označení" vztahující se k NSDAP, ale podle týhle logiky by jsi se měl vyhnout spoooooosutě termínům... Vlastně i termínu strana. Vlastně úplně všemu ;)
TAJSO --- 6:56:55 8.3.2018
a ještě - On je chudák Ondráček pod tlakem, má dcery, jednu před maturitou, to si neumíte představit co zažívají. - Ty dobytku komunistickej a ty si umíš představit co jste udělali mýmu pradědovi a dědovi a všem co jste nacpali do lágrů a těm co jste zavraždili a jak jste se rádi mstili přes rodiny!!!! Fujtajbl, tak mi hnul žlučí, že bych mu snad dal ochutnat vlastní medicínu, jo maturita jo? Chachá, na výslech půjdeš místo maturity, bití dostaneš, otce zavřít, matinku z práce vyhodit, vysídlit a majetek zabavit.
TAJSO --- 6:46:08 8.3.2018
Josef Skála MF Dnes 8.3. -"Kdyby Ondráček kandidoval za nějakou z pidistran, které tvoří ten demoktarický blok, tak by mu Sorosova práčata vymyslela nějakou ušlechtilou legendu" - OMG
KOCOURMIKES --- 14:59:54 7.3.2018
Únor 1948 (@Unor_1948) | Twitter
https://twitter.com/Unor_1948
TAJSO --- 20:45:46 6.3.2018
FIN: vzhledem k tomu, že lid zneužili jak komunisti (lidová demokracie) tak NSDAP (národně socialistická lidová strana, v jednom ze svých vlastních označení) a další podobné zrůdnosti asi bych to slovo obcházel obloukem. Často by se zdálo, že degradovalo z označení velké skupiny lidí, kteří mají něco společného na proszé označení plebsu/lůzy (my vládnoucí vrstva prosazujeme vůli lidu)..
DAJVEX --- 15:17:31 24.2.2018
Zítra v neděli 25.2.2018 je na Václavském náměstí demonstrace za svobodu a demokracii. Máme svobodu projevu a slova, proto myslím, že nastala chvíle ji využít. Já osobně tam jdu s přáním, aby na nejvyšších místech byli lidé, kteří ač mají své slabosti a nedostatky, dokážou obstát před národem. Dokážou podpořit sebevědomí lidí kteří nejsou pod nimi, ale kterým mají sloužit jako určitá jistota hodnot, které by měly být nezpochybnitelné. Aby se nepaktovali s takovýma individuama jako je Konvička, Okamura aj., kteří představují v demokratické společnosti předzvěst něčeho daleko horšího, než jsou oni sami. Aby si nevybírali pro sebe jen poslušná média s patolízaly v jejich čele, v tomto případě myslím konkrétně pana Soukupa a jeho Barrandov TV. Aby nepoukazovali na umělce v jiných státech, kteří v textech svých písní kritizují místní poměry, jako na lidský odpad. A chtěl bych, aby se postupně přidávali další, kterým takové manýry vadí a chtějí veřejným projevem nespokojenosti s poměry v nejvyšších politických kruzích spoluvytvářet tlak na pomýlené lídry našeho státu. Tady jsem chtěl ještě napsat i na jejich svědomí, ale obávám se že ho moc nemají. Je to myslím jen jedna z dalších demonstrací, jelikož to bude asi běh na dlouhou trať. Mocní se svých pozic jen tak nevzdají, mají totiž legitimitu svého úřadu a rádi na to poukazují. Bohužel to je smutný stav věci a je potřeba s tím něco dělat.
BIDLO --- 20:23:06 26.1.2018
FIN: Lid je kupa písku.
HAROLD --- 16:40:55 8.1.2018
FIN: Ale to je přece i v tom mém případě.