Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Antikomunisticky klub - Antikomunisticky a antitotalitni klub
PREVIT

Tento klub slouží k boji proti komunismu (a zejména bolševické totalitě) mírovými prostředky. Je třeba stále připomínat fakta těm, co zapomněli a předávat zkušenosti těm, co v tom svinstvu nežili.

[https://i.nyx.cz/files/00/00/13/06/1306255_1d8cd33dc8d4b75c7765.jpg?name=KHB_K.jpg]

Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi žilo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SHEALA --- --- 22:25:13 7.12.2011 ---
me ten socik prisel jako takovej ustav socialni pece. Proste, klienti sou lehce nakrmeny, lehce pripocurany, a ven se vylezt neodvazi, protoze by je vrchnost servala, a ignorujou ty, co sou zavreny v klecovejch luzkach.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LYKANTROP --- 16:08:10 15.12.2008
FIN --- 14:39:07 15.12.2008
čímž připomínám, že je vhodné podepsat :-)
http://www.viteznyunor.cz/
VIR_KENNY --- 14:51:58 12.12.2008
LYKANTROP: vedomosti jsou jednim ze zakladu toho, aby se ona komunisticka diktatura nemusela opakovat. A poznani K. Marxe, za kteryho se casto bolsevici schovavali a poznani toho co opravdu napsal jen mnoho bolsanu usvedcuje z ucelne lzi.
LYKANTROP --- 13:52:52 12.12.2008
Nechcete to tu prejmenovat na Klub rehabilitace K. Marxe?
CHA1NDLER --- 11:52:33 12.12.2008
FIN:
v mém okolí to teda vidí všichni podobně jako já a ty:). Průšvih je, že to spěje do situace jako v Rusku, kde je korupce společenskou normou. Zatim, imho, většina těch lidí u nás pořád někde uvnitř ví, že by to vlastně dělat neměli. Jejich děti to ale budou považovat za úplně normální. Ono jim ani nic jiného nezbude, protoze dle urovne jejich vzdelani nebudou mit na ferovou soutez kapacity.

Nicmene to ze jde u nas skolstvi dolu lze pozorovat tak 15 let, obcas vyjde nejaky clanek, nejaky pruzkum jako ted, nebo nejaka iniciativa jako ten otevreny dopis VS profesoru, ale nezmeni se vubec, vubec nic, protoze nikdo vlastne ani zmenu nechce. Detem vyhovuje, ze se po nich nechce nic tezkeho, neschopnost se omlouvá, výjimečnost se trestá a rodicum je to v zasade jedno, hlavne kdyz muzou sikanovat ucitele, co by snad po jejich hvezdach chtel nejakou praci a disciplinu.
Dokud rodiče nějak nepřivedou (nedonutí) děti se učit, nezmění se nic.
FIN --- 10:51:32 12.12.2008
za vysoce zajímavé považuji, jak v posledních letech, když jsem občas příliš sžíravě kritický, mi řada lidí říká, abych to nepřeháněl. když tvrdím, že tu jsou lidé malí, závistiví a zkorumpovaní, řekne mi leckdo, že na tom nejsme hůř než jinde. jsme. odkaz uvedený níže
http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=624427
to dokazuje. (nebo pro to svědčí, pro šťouraly.)

a po morálce i vědomosti: když tvrdím, že za svůj nedlouhý život pozoruji rapidní pokles vzdělání a vědomostí, zase se mi říká "každej nemůže bejt jako ty". není nutné. jen by stačilo nestávat se negramotem, který za chvíli bez kalkulačky skutečně nebude schopen sečíst účet:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=624448
http://www.novinky.cz/clanek/156596-cesti-skolaci-jsou-na-odpis-zhorsili-se-nejvic-ze-vsech.html

už bychom si fakt měli přestat lhát do kapsy, jak jsme ze všech postkomunistických národů nejlepší. nejsme. a zhoršujeme se.
FIN --- 11:43:07 11.12.2008
SKYNET23: ach jo. já bych ti doporučil toto: říkej "mnohé z einsteinových předpokladů jsou dnes již potvrzené" a budeš se pohybovat na bezpečné půdě. ono to bylo trochu složitější a některé einsteinovy teorie či snahy se naopak nepodařily:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein
CHAJIM --- 9:28:05 11.12.2008
SKYNET23: "Pouze svržením kapitalistů, odstraněním soukromého vlastnictví a zavedením společného vlastnictví výrobních prostředků pomocí počáteční diktatury proletariátu lze dosáhnout hospodářské spravedlnosti."
Mohu tě ubezpečit, že Marx tohle neříká. Když už, tak chce odstranit soukromé vlastnictví VÝROBNÍCH PROSTŘEDKŮ, což rádi různí idioti vynechávají.
SKYNET23: Ne, nesnažíme. Tu práci odvádíš za nás lépe, než bychom to zvládli my.
VIR_KENNY: Nezapomeňme na to, co neustále správně zdůrazňuje Harold: Engels v předmluvě k vydání manifestu v roce 1872 (sic!) píše, cituji: "Manifest je však historický dokument, který podle našeho názoru nemáme už právo měnit. Pozdějšímu vydání bude snad možno předeslat úvod, který překlene vzdálenost mezi rokem 1847 a dneškem; toto vydání bylo pro nás tak nečekané, že jsme na to už neměli čas."
BONGI: Bingo!
SKYNET23: Je mi celkem jedno, kdo si co o tobě myslí. Zatím ses předvedl jen jako tupé hovado.