Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Antikomunisticky klub - Antikomunisticky a antitotalitni klub
PREVIT

Tento klub slouží k boji proti komunismu (a zejména bolševické totalitě) mírovými prostředky. Je třeba stále připomínat fakta těm, co zapomněli a předávat zkušenosti těm, co v tom svinstvu nežili.

[https://i.nyx.cz/files/00/00/13/06/1306255_1d8cd33dc8d4b75c7765.jpg?name=KHB_K.jpg]

Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi žilo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SHEALA --- --- 22:25:13 7.12.2011 ---
me ten socik prisel jako takovej ustav socialni pece. Proste, klienti sou lehce nakrmeny, lehce pripocurany, a ven se vylezt neodvazi, protoze by je vrchnost servala, a ignorujou ty, co sou zavreny v klecovejch luzkach.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GENERALLZ --- 1:01:26 30.12.2007
BONGI: jakýkoliv pragmatismus je špatný... pokud jsou komunisté zavrženíhodní z morálního hlediska, jsou pro mě nepřípustní jako jakýkoliv element ve vládní moci. jenže žijeme v demokracii, tedy v diktatuře většiny, a když si většina voličů zvolí komunisty ve vládě, tak tam také sedět budou.

BTW, pro mě jsou morálně zavrženíhodní socialisté jakékoliv barvy...

BONGI --- 17:43:12 28.12.2007
Pragmaticky umoznit KSCM podil na moci (DOTCOM) neni uplne zavrzenihodna myslenka - tedy pouze pragmaticky. Z hlediska reality, kontroly ci respektovani statutu quo u nas ji dokonce podporuji i nekteri pravicovi ekonomove. Zavrzenihodna je z moralnich duvodu - prizvanim komunistu k moci, jejich verejnym uznanim a respektovanim ci dokonce spolupraci, automaticky pardonuji jejich minulost, prebiram podil zodpovednosti za jejich minulost a priznavam, ze respektuji pravo na existenci jejich ideologie i mozne prevzeti moci demokratickou cestou. To je pro me neprijatelne!
BONGI --- 17:35:59 28.12.2007
LONESTAR: Promin, vratim se zpet k otazce, zda by mela demokracie umoznit svobodne hlasani a propagaci totalitnich ideologii. - Jisteze ne! Demokracie dava demokraticke svobody obcanum, ktere uznavaji demokraticke principy a respektuji je. Tezko muze umoznit svobodne hlasani ideologii, ktere jsou postaveny na principech totalitni moci - tedy popreni demokratickych svobod. To by bylo postavene na hlavu a ve svem dusledku by to znamenalo, ze demokracie umoznuje prevzeti moci totalitnim rezimem - svobodne a bez obrany.
Takove demokraticke svobody jsou snad predmetem jakesi vseobjimajici kavarensko teoreticke demokracie, bez realneho podkladu zivotnosti.
Takze : Demokracie dava svobodu slova atd atd jen za predpokladu respektovani zakladnich demokratickych hodnot a principu, nikoli vseobecne pro vsechno a uz vubec ne pro nazory a ideologie, ktere hlasaji naprosty opak jejich principu.
GENERALLZ --- 12:06:22 28.12.2007
Zrušte Ústav pro studium totalit, žádá levice Ústavní soud Levice dál bojuje proti vzniku Ústavu pro studium totalitních režimů. Sedmapadesát poslanců ČSSD a KSČM poslalo Ústavnímu soudu návrh na zrušení ústavu. Signatáři výzvy se obávají, že by mohl politicky ovlivňovat výklad dějin. Nesouhlasí také s tím, že celá doba vlády komunistů byla totalitou.
MRWN --- 11:53:14 28.12.2007
Ten návrh socanů a komoušů mi pěkně hnul žlučí.
Co je to za nesmyls, že komunismus v roce 68-69 nebyl diktaturou?
Ony byly svobodné volby? Oni propusitli všechny politické vězně? Režim jen povolil šrouby ... jistě to v lidech vyvolalo euforii. Ale pokud je v ústavě vedoucí úloha KSČ - není to svoboda.
PREVIT --- 11:32:55 28.12.2007
za to...
PREVIT --- 11:32:42 28.12.2007
DOTCOM: Bojuj za sva prava, kdyz ti vadi smrdici (a jiste i neplatici) bezdomovec v tramvaji - staci se ozvat, nikdo te zato nezavre!
DOTCOM --- 10:58:59 28.12.2007
FIN: fine, nestava se to casto, ale na tomhle se shodnem :)
LONESTAR --- 10:58:57 28.12.2007
HARALD: ale řekl (FIN - viz mnohokrát zmiňované [ FIN @ Pluralismus, Multikulturalismus a přistěhovalci ])

FIN: Lonestar z toho nevyvodil, že "zákony jsou omezující" (mimochodem - jsou, to je jejich smysl :-)), Lonestar jen poukazuje na to, že tebou řečené platí obecně - tedy se vztahuje i na nacismus a komunismus ... ergo že tím, že zakážeme mluvit o nacismu a komunismu jinak než je "schváleno" (tedy i propagovat nacismus a komunismus), tyto jevy nezmizí a svět se nestane lepším...

jak ta blátotlačka z Traalu...