Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
TORI
!!! Rozšířená NÁPOVĚDA - HELP - FAQ - HOW TO... na nástěnce tohoto klubu !!!
NEŽ SE NA COKOLIV ZEPTÁTE, PŘEČTĚTE SI TOTO

HIT LOŇSKÉHO ROKU: Jak si můžu změnit svůj nick? | ODPOVĚĎ: Váš NICK je to jediné, co změnit NELZE!!!!
HIT LETOŠNÍHO ROKU: Jak můžu smazat svůj nick/účet/profil? | ODPOVĚĎ: Váš nick/účet/profil smazat NELZE!!!!

PŘED POLOŽENÍM OTÁZKY OHLEDNĚ NĚČEHO, CO VÁM PŘESTALO FUNGOVAT, STISKNĚTE PROSÍM Ctrl+F5.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EVILMIND --- 17:33:09 25.3.2012
posledni dobou mi kazdy request stranky na Nyxu vyvola okamzity nasledny refresh, tj. napriklad nemuzu cist poradne nove prispevky (refresh odeznaci nove), nemuzu hledat, v podstate kvuli beznymu cteni musim poustet FF jen pro Nyx nebo zapnout druhy pocitac

Chrome 17 (ale myslim to zacalo jeste v 16), dela to jen na Nyxu a jen na tomhle PC, nemam zadny novy rozsireni, zmeny v systemu atd, nejakej napad, cim by to mohlo byt?
ZUZAK --- 12:10:30 25.3.2012
???: tohle je systémová nápověda a je nějakým způsobem sjednocená pro všechny oddíly serveru.

Tohle: FANFAN je v podstatě uživatelská nápověda a je to něco bokem, něco navíc, co jsem jen opsala z učebnice html pro začátečníky a se systémem to vlastně až tak moc nesouvisí, ty příkazy nejsou pro nyx specifické. Nyx je od začátku server pro zkušenější uživatele a úplně si nemyslím, že by tu z toho Nyx chtěl udělat mimibazar s blikajícími růžovými textíky a smajlíky na jedno tlačítko... :)
??? --- 11:06:25 25.3.2012
KLAIR: Nepotřebuju tlačítko ale aby v nápovědě bylo v první řadě tohle

[http://i.nyx.cz/files/00/00/07/58/758384_17d507789f554c891fed.jpg?name=format.jpg]
KLAIR --- 18:42:41 24.3.2012
???: nevím, co je grasemonkey. a řeším to tak, že vždy zásadně otevírám to druhé diskuzní forum a využíám tu možnost vložení obrázku tam..
??? --- 17:14:30 24.3.2012
FANFAN, KLAIR: Myslím, že rôznych tlačítok je tu až-až, ďalšie by som rozhodne nepridávala. Možno by ste to mohli riešiť cez greasemonkey?
KLAIR --- 10:19:24 24.3.2012
???: Na jiném diskuzním foru, které navštěvuji, je pod okénkem odkaz: "vložit obrázek", když se na to klikne, otevře se dialogové okno, kam dáte URL a ono to vyplivne jen text, který už zkopírujete.... Výhoda je, že se tam ukazuje i velikost obrázku, tkaže to případně můžete zmenšit.....

(jen pro případnou inspiraci, kdyby ses, k tomu, Nyxi, odhodlával...)
??? --- 10:12:38 24.3.2012
Já bych ocenila, kdyby byl po ruce ke zkopírování formát vložení obrázku ([http://www.nejakyweb.cz/obrazek.jpg] ), v nápovědě je "zahrabanej". Já vím, že se to dá naučit, ale vkládám něco jednou za uherák a to právě proto, že se mi nechce hledat tenhle syntax. V nápovědě mi příjde nejduležitější to formátování a místo toho je tam megaodstavec o tom, co si přečtu jednou a je mi to jasný a pro formátování se musím proklikávat dál. Nebo alespoň tímto prosím majitele obrázkových diskuzí, aby to bylo třeba na nástěnce.
KRASO --- 19:08:09 23.3.2012
Jenom takovy maly napad - nechcete hodit do toho navodu i postup pro direct link na vkladani videa napriklad z yt a podobne? Pri prohledavani historie tohoto klubu na to sice clovek narazi, ale ostatni fora na to maji casto svoje formatovani, takze by nebylo na skodu rict, ze tady je to jak pro "blbecky" pouze hozeni linku :)

Rekl bych, ze by stacilo jednoduse hodit dalsi odstavec "NÁVOD NA VLOŽENÍ VIDEA:" a mate klid :)
NYX --- 11:49:50 19.3.2012
GRED: tak si v tom typu akce / lokalite zaskrtni neco nejmene casteho...kdyz neni zaskrtnute nic, tak se tohle nastaveni ignoruje