Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HONZAL --- 14:10:01 24.9.2015
OGMIOS: v jedný experimentální konstelaci se taky tak jevilo, viz zápis
Grafologie a Psychologie: Prastaré kultury na českém území (konstelace)
http://ografologii.blogspot.cz/2013/04/prastare-kutury-na-ceskem-uzemi.html
DRAGEL --- 12:04:28 10.9.2015
Něco z mého emailu od Arnieho

Oki Nikso-ko-wa,

posílám pozvání na blížící půst a potní chýše ve východních Čechách:

PŮST v údolí "Zátoka" u Mískolez 30.9. - 4.10.

Podzimní půst 2015 pro Tanečníky Slunce a spřízněné bytosti proběhne na stejném místě jako předloni (foto "wellness" teamu 2013 přikládám :). Půst povedou Lars, Arnie, Flora(?), Slu(?). Kvůli organizaci všichni, kdo se chystáte zúčastnit, nahlaste se co nejdříve. Zároveň zašlete na účet 8233610287/0100 částku 1.400 Kč (VS = datum narození nebo uveďte jméno do odesílatele). Tento poplatek (= 50 EUR) slouží k pokrytí nákladů za dřevo, dopravu kamenů, na jídlo a nápoje pro hostiny před a po půstu a zabezpečení vedoucích půstu. Poplatek dávají všichni zúčastnění. Případný přebytek bude použit na podporu Morris Crow Sundance 2016.

Před půstem, který začne o půlnoci ze středy na čtvrtek, proběhne ve středu 30.9. tzv. sweat-in, která je otevřená dalším účastníkům. Příspěvek na tuto sweat je jako obvykle dobrovolný, k podpoře půstu a Sundance. Další sweats, každý den půstu v odpoledních hodinách, budou přístupné už jen pomocníkům na půstu. Půst zakončí ranní sweat v neděli 4.10., které se také mohou zúčastnit další "zvenku". Případní zájemci o sweat-in a nedělní sweat nahlaste se a obdržíte bližší info.

Účastníci půstu budou spát ve vlastních stanech. Nezapomeňte si vzít teplé oblečení, čelovku, smudge, ... Na místě bude dále teepee pro ženy a teepee pro muže, sloužící k poradám, kouření dýmek, zpívání a dalším společným aktivitám. Na místo je možné dojet autem dle přiložených map. Souřadnice pro navigaci: 50 24 19.308 N, 16 0 13.881 E. Kdo by jel vlakem / busem, dojeďte do České Skalice a dál vás dopravíme. Kdo budete mít místo v autě, nabídněte spolujízdu.

Další informace k půstu rád poskytnu, zájemci kontaktujte mě nejlépe telefonicky na 602 496 222 nebo mailem.


POTNÍ CHÝŠE v říjnu

Další sweats "na prérii" u Zlíče povedu 10.10. a 24.10. Pro účastníky půstu je víc než vhodné se některé z těchto sweat-out zúčastnit. Oba obřady jsou veřejné. Jsme otevřené společenství, máme rádi nové tváře (fresh meat :) a každý je vítán. Jen prosím nezveřujte pozvánky na facebooku aj. sociálních sítích, vždy prosím jen osobním kontaktem. Novým účastníkům zasílám vstupní info a mapku. Je možné, že některá z říjnových sweat znovu proběhne ve večerním / nočním čase, ještě upřesním.

Všechny Tanečníky Slunce prosím, aby potvrdili účast a zaslali donation co nejdříje. V garáži už mám pro vás připraveno 50l coca-coly a 50l džusů, další dobroty budou následovat :) Kdo se chce připojit na rock run pro dědečky-kameny z Orlických hor, dejte vědět. Rock run proběhne někdy kolem 24.10.

Mějte fajn indian summer a těším se see ya soon.

Hugs
Arnie

PS Středeční dýmkový obřad proběhne zítra 9.9. u Martina na Žernově, další týden u mě v Náchodě.


[//i.nyx.cz/files/00/00/14/30/1430519_afd5f7b00eeb651870d1.jpg?name=CzechTribe3.jpg]
MRHOU --- 22:32:29 9.9.2015
Zdravím, mám zájem projít obřadem s ayahuascou někde v ČR. Prosím o jakýkoli kontakt či informaci. Předem děkuji!
DRAGEL --- 16:42:39 6.9.2015
DRAGEL + OGMIOS:
zatím se na programu pracuje
předběžně za účast 200 za celý výkend, ubytování se musí rezervovat předem, kdy je záýloha 500,-

https://www.facebook.com/events/456278304542311/

OGMIOS --- 14:40:26 6.9.2015
DRAGEL: kdo, co, kde, jak, s kym a za kolik? :)
DARJEEL --- 20:42:31 30.8.2015
NIKOPOL: pucim, ale zrovna jsi minul moji navstevu Prahy a dalsi bude az v rijnu:) mimochodem je to na uloz.to ,)
To neni kritika pogacnika, neboj, je to borec, davam respekt... psal jsem jen o svem subjektivnim zebricku,) a ja jen to co on popisuje pochytal nejak intuitivne "naslouchanim krajine" pri toulani se... mmchdm oproti novemu svetu je nase priroda neskutecne civilizovana a "obsancovana", jestli chces fakt energeticky bomby a mista sily, nezbyva nez vycestovat z evropy (treba do us)...
A top knihy, filtruj, nedavno jsme to tu davali jako tipy pro jedno id uz nevim jaky...
NIKOPOL --- 13:48:21 30.8.2015
DARJEEL: pucis mi to ? (me to uz podle nazvu prijde jako popina, a chtel jsem se zeptat vlastne na to sami, co ty... :)

GOTZILAMISA: okej a ma to nejaky praticky vyusteni ? ... prisla jsi v prubehu cteni a zkouseni na nejakou techniku (proces), kterou ted muzes zkouset / delas a ona te zasvecuje do tajemstvi, do systemu perdani ty techniky, postupu, procesu, filosofie ?

DARJEEL: na pogacnika mi nesahej ... nebo respektive bavit se muzem, ale vzhledem k tomu, ze pogacnika jsem celkem, nejen, cetl, tak bych se chtel bavit asi o necem konkretnim, coje problem, plus, nesmysl a tak :-)

a jako me zajima subjektivni TOP knih .. to sem klidne hazejte bez uvodu ... ale mohlo by tam bejt par slov shrnuti ... vetsinou dam na inspiraci :-)

neco typu ... kdyby si z knihovny mohl zachranit jednu knihu pro budouci pokoleni, ktera by to byla ? (samozrejme spiritualne, globalne o zivote, sile, bohu relevantne)
DRAGEL --- 10:37:22 30.8.2015
Mám tu pozvánku z mého emailu:

Oki bratři a sestry,

zdravím vás všechny po návratu domů po překrásných dvou měsících v Kanade a USA. Fotečky Arnieho mezi indiány, v Rockies, na Bear Butte, Crow Fair, indiánských svatbách atd. pošlu pozdějc, teď je to pozvánka na sweat v Měsíci lovů:

ZMĚNA: protože dorazilo na 12. 9. pozvání na blackfoot sweat u Rishiho, měním termín první sweat "na prérii" u Zlíče na příští víkend - noční sweat :). Nechci, aby se naše obřady křížily...

TEDY lets go enjoy the heat:

5. 9. Arnie's night sweat u Zlíče, door 8PM, sraz k přípravě obřadu 5PM, nahlášení účasti na: v.prachar@seznam.cz, Martin fireman a ochránce campu: 724 283 038
5. 9. také Jarda's inipi u Tábora, sraz 8AM, jarokola@email.cz (jsem zvědavej, jestli někdo dá obě :)
12. 9. Dušan&Rishi Radovesnice od 11AM, cestabizona@seznam.cz
20. 9. Slunečnice za Rakovníkem od 10AM, marketa.slunecnice@seznam.cz
30. 9. Lars&Arnie&Flora&... sweat-in podzimního půstu Zátoka u Mískolez, 5PM indian time, v.prachar@seznam.cz.

Po night sweat 5. září bude možné přespat na louce v teepee / ve vlastním stanu a dopoledne vyrazit na rock run pro dědečky v Orlických horách. Připravte se na minimum spánku, vyprávění zážitků možná ukončí až dýmkový obřad k východu Slunce.

Podrobnosti k půstu pošlu brzy, až se dohodnu s Larsem. Možná bude s námi půstovat i náš bratr z největších z Kanady :)

Bohužel ale zdá se, že sestřičky Rose a Sharon na půst a návštěvu Evropy nedorazí, Sharon máma musí na operaci nádoru a pak bude potřebovat speciální péči... Ale vše je možné... Rose a další 2-4 příbuzní přijedou určitě na jaře v květnu 2016, na Rebeky svatbu.

Takže je na co těšit, see ya soon :) Užívejte každý okamžik!

Many HUGs

Arnie