Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MRHOU --- 22:32:29 9.9.2015
Zdravím, mám zájem projít obřadem s ayahuascou někde v ČR. Prosím o jakýkoli kontakt či informaci. Předem děkuji!
DRAGEL --- 16:42:39 6.9.2015
DRAGEL + OGMIOS:
zatím se na programu pracuje
předběžně za účast 200 za celý výkend, ubytování se musí rezervovat předem, kdy je záýloha 500,-

https://www.facebook.com/events/456278304542311/

OGMIOS --- 14:40:26 6.9.2015
DRAGEL: kdo, co, kde, jak, s kym a za kolik? :)
DARJEEL --- 20:42:31 30.8.2015
NIKOPOL: pucim, ale zrovna jsi minul moji navstevu Prahy a dalsi bude az v rijnu:) mimochodem je to na uloz.to ,)
To neni kritika pogacnika, neboj, je to borec, davam respekt... psal jsem jen o svem subjektivnim zebricku,) a ja jen to co on popisuje pochytal nejak intuitivne "naslouchanim krajine" pri toulani se... mmchdm oproti novemu svetu je nase priroda neskutecne civilizovana a "obsancovana", jestli chces fakt energeticky bomby a mista sily, nezbyva nez vycestovat z evropy (treba do us)...
A top knihy, filtruj, nedavno jsme to tu davali jako tipy pro jedno id uz nevim jaky...
NIKOPOL --- 13:48:21 30.8.2015
DARJEEL: pucis mi to ? (me to uz podle nazvu prijde jako popina, a chtel jsem se zeptat vlastne na to sami, co ty... :)

GOTZILAMISA: okej a ma to nejaky praticky vyusteni ? ... prisla jsi v prubehu cteni a zkouseni na nejakou techniku (proces), kterou ted muzes zkouset / delas a ona te zasvecuje do tajemstvi, do systemu perdani ty techniky, postupu, procesu, filosofie ?

DARJEEL: na pogacnika mi nesahej ... nebo respektive bavit se muzem, ale vzhledem k tomu, ze pogacnika jsem celkem, nejen, cetl, tak bych se chtel bavit asi o necem konkretnim, coje problem, plus, nesmysl a tak :-)

a jako me zajima subjektivni TOP knih .. to sem klidne hazejte bez uvodu ... ale mohlo by tam bejt par slov shrnuti ... vetsinou dam na inspiraci :-)

neco typu ... kdyby si z knihovny mohl zachranit jednu knihu pro budouci pokoleni, ktera by to byla ? (samozrejme spiritualne, globalne o zivote, sile, bohu relevantne)
DRAGEL --- 10:37:22 30.8.2015
Mám tu pozvánku z mého emailu:

Oki bratři a sestry,

zdravím vás všechny po návratu domů po překrásných dvou měsících v Kanade a USA. Fotečky Arnieho mezi indiány, v Rockies, na Bear Butte, Crow Fair, indiánských svatbách atd. pošlu pozdějc, teď je to pozvánka na sweat v Měsíci lovů:

ZMĚNA: protože dorazilo na 12. 9. pozvání na blackfoot sweat u Rishiho, měním termín první sweat "na prérii" u Zlíče na příští víkend - noční sweat :). Nechci, aby se naše obřady křížily...

TEDY lets go enjoy the heat:

5. 9. Arnie's night sweat u Zlíče, door 8PM, sraz k přípravě obřadu 5PM, nahlášení účasti na: v.prachar@seznam.cz, Martin fireman a ochránce campu: 724 283 038
5. 9. také Jarda's inipi u Tábora, sraz 8AM, jarokola@email.cz (jsem zvědavej, jestli někdo dá obě :)
12. 9. Dušan&Rishi Radovesnice od 11AM, cestabizona@seznam.cz
20. 9. Slunečnice za Rakovníkem od 10AM, marketa.slunecnice@seznam.cz
30. 9. Lars&Arnie&Flora&... sweat-in podzimního půstu Zátoka u Mískolez, 5PM indian time, v.prachar@seznam.cz.

Po night sweat 5. září bude možné přespat na louce v teepee / ve vlastním stanu a dopoledne vyrazit na rock run pro dědečky v Orlických horách. Připravte se na minimum spánku, vyprávění zážitků možná ukončí až dýmkový obřad k východu Slunce.

Podrobnosti k půstu pošlu brzy, až se dohodnu s Larsem. Možná bude s námi půstovat i náš bratr z největších z Kanady :)

Bohužel ale zdá se, že sestřičky Rose a Sharon na půst a návštěvu Evropy nedorazí, Sharon máma musí na operaci nádoru a pak bude potřebovat speciální péči... Ale vše je možné... Rose a další 2-4 příbuzní přijedou určitě na jaře v květnu 2016, na Rebeky svatbu.

Takže je na co těšit, see ya soon :) Užívejte každý okamžik!

Many HUGs

Arnie
DARJEEL --- 19:42:20 29.8.2015
GOTZILAMISA: just my 2 cents... ale obloukem se vracime k tomu samemu, co je tedy Tvym zamerem?
Par z nas tu knihu cetlo, ze jde o dna jako primarni inteligenci a tvurci prvek zive hmoty je neoddiskutovatelne. To ze kdyz se prozitkem nakonektis na bunecny urovni na dna, dejou se "zazraky". Okej, to mame... a jak s tim nalozis dal?
NIKOPOL: Precti si to, pro me osobne stokrat lepsi nez vsichni pogacnici, neopohani a podobni dohromady :-)
GOTZILAMISA --- 15:30:58 29.8.2015
NIKOPOL: Právě o tom jsem mluvila, když jsem říkala, že detaily nejsou důležitý. Oni jsou, ale teprve tehdy, když je vidíš komplexním pohledem. Když vidím, jak se vše překrývá, tak ani nemám potřebu detailně studovat nějakou jednu metodu, jeden filosofický nebo náboženský systém nějaké skupiny lidí, který vznikl pro jejich potřebu. Spíš mě baví právě hledat, co mají společného.
GOTZILAMISA --- 15:27:39 29.8.2015
DARJEEL: Může to tak působit, ale napsala jsem zde jen pár příspěvků. Mohla bych o tom mluvit hodiny a hodiny a stejně by nebylo vše řečeno. Nehledala jsem zde odpověď na život, ale zaujala mě ta podobnost filosofií tak vzdálených kontinentů. Ta kniha Kosmický had právě pojednává o tom fenomenu žebříků, hadů, schodů a interpretuje je jako obrazy DNA. Mě to přišlo jako zajímavý pohled, a hledala jsem zde někoho, kdo se o to taky zajímá nebo tu knihu četl ..