Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OGMIOS --- 8:00:43 14.3.2014
a tady jedna pohadka na dobre rano ;)
Karel Jaromír Erben - Tři zlaté vlasy děda Vševěda
http://www.cist.cz/Pohadky/vseved.htm
KEIKIN --- 11:46:37 5.3.2014
KUATO: jj tak nějak jsem to v tomhle duchu i myslel, ale napsal jsem to blbě, jelikož to znělo opravdu absolutně jakože všichni...Ale jsou mezi námi i tací, kteří opravdu jak píšeš ze sebe udělali celistvou bytost nemají nedostaků. Jen jich pořád ještě málo. :-)
OGMIOS --- 11:24:27 5.3.2014
HONZAL: a pak jsou obraceni extremove kteri jdou do toho po hlave a klidne si ji celou rozmlatej..viz zrovna ja, ale stejne me nedostanou :D
HONZAL --- 10:45:34 5.3.2014
OGMIOS: to jsou imho ty impulsy k té změně. Pokud někdo raději volí útěk před takovou situací (s nějakou tou racionalizací, že mě podobný věci nezajímaj), tak se v něm nic nezmění a bude se dál točit v kruhu.
OGMIOS --- 10:05:06 5.3.2014
KUATO: nj, ale pri tom rozhoduje dost to kam clovek dojde. jinak prikladu kdy lidi jsou radsi nepohlavni jen aby to nebolelo se kolem najde dost kdyz budem hledat.
KUATO --- 9:55:27 5.3.2014
KEIKIN: souhlas - utrpeni vznika i z nedostatku neceho. ale v tomto pripade se domnivam, ze se k nemu da pristupovat "tvurcim" zpusobem - da se vnimat jako tlak prirody nutici k vyvoji (aby utrpeni ustalo). casto je to vazano na "prepodstatneni" cloveka, jinak k ustupu utrpeni nedojde. uvedu priklad - clovek muze stradat nedostatkem lasky, nebo se muze placat ve vztahach, kteremu nedavaji, co by chtel nebo potreboval - tyto stale opakujici se krize ho mohou privest k premysleni nad tim, jak to udelat, aby "si vystacil sam" - muze zacit aktivne studovat svoji bytost, aby ji rozlozil na zenskou a muzskou slozku a manipulacema s temito muze dojit ke stavu, kdy ze sebe udela celistvou bytost, svym zpusobem nepohlavni, nebo spis nadpohlavni - pak bolest z neopetovane lasky utichne...
CICHLASOMA --- 9:21:48 5.3.2014
KEIKIN: no jazyk se tak úplně nededukuje..
KEIKIN --- 9:21:06 5.3.2014
CICHLASOMA: dedukcí :-)
CICHLASOMA --- 5:35:44 5.3.2014
KEIKIN: Můžeš vysvětlit, jak jsi na to přišel? (Netvrdím, že trpění se musí znamenat fysickou bolest, ale nemusí podle mě znamenat ani nedostatek v žádném normálním smyslu slova.)