Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NIKOPOL --- 15:50:04 4.12.2013
???: taky mě/nás jí naučil Míra ve skřidlech :-)
jasně, že si to člověk může udělat težší :-) (to prej spirit počítá :-) .. taky prej ale počítá spíš frekvenci než obsah slov, nadruhou stranu ty slova účinkujou i recipročně na tebe .. samy jsou frekvencí, celou bytostí, mají svůj smysl .. ladí tě, vylazují a tak můžou tvoji frekvenci při tý modlitbě zvýšit :-) )
OGMIOS --- 14:34:46 4.12.2013
SAGUS: proc si myslis ze jsem sezral vsechnu moudrost sveta?
pro me ty..jak ty to nazyvas teze...jsou nastrojem jak poznavat svet a vcelku ucinnym. vse kolem me existuje. to jak na to reaguju, jestli to prijmu nebo odmitnu je jen postoj my mysli. to kam si dam hranice toho co muzu a nebo nemuzu je jen postoj my mysli. a posledni vec je ze nejsem oddelenou entitou ale jsem soucasti. to ze dokazu vne sebe vypozorovat zrcadleni mych vnitrnich jevu je plus pro me. to ze mi neveris je jen tvoje hranice. pac ty si urcujes pro sebe to jakej bude ten tvuj svet, to je tva svobodna vule. tak proc si myslis ze jsem sezral vsechnu moudrost sveta? prosim neber to ze bych mel nejaky arogantni postoj, me to fakt zajima.
SAGUS --- 14:05:56 4.12.2013
OGMIOS: takze kedykolvek ma niekto pocit ze tvoje teze su nespravne, neni to tym ze by boli nespravne, ale tym ze dotycny ma vnitrni problemy? Pani.. vy tomu "poznavani" davate poriadne na frak.
Uz si sa s takymto pristupom niekedy nieco naucil?
Mne to "nevadi", ja ti davam moznost trochu hlbsie preskumat svoje derave teorie.. zapomel sem totiz nachvili, ze si sezral vsechnu moudrost sveta ;)
OGMIOS --- 12:50:55 4.12.2013
???: jj ja vim..ale bych vytekl nekdy :D
??? --- 12:41:20 4.12.2013
OGMIOS: ja zjistuju ze veci ktery mi vadej jsou veci ktery se maj kde uvnitr me za co zachytit. hlavička hřebíčku...

-- Be water my friend? :D
OGMIOS --- 12:25:18 4.12.2013
SAGUS: to je ale jen na tobe clovece kde si nastavis hranici svy bytosti. hranice jsou jen zalezitost tvoji mysli, jsou tam kam je das. a to ze necemu nerozumis ti dava prilezitost veci poznat, prozkoumat, vystopovat jejich vyznam.
takze co te tak chytlo na tom mym postu? :D ja zjistujuz e veci ktery mi vadej jsou veci ktery se maj kde uvnitr me za co zachytit. vse je prilezitost, jen ji rozpoznat ;)
SAGUS --- 11:33:38 4.12.2013
???: ano myslel som to vazne, chcel som tym poukazat na deravost istych konceptu a prvoplanovych tvrzeni. Ale uz to vazne ukoncime, nech si to tu admin premaze a ja uz sem nepolezu, jo?

a ano vim, v tomto pripade bola moja reakcia "seriously? wtf?" a ze uz je aj dobre minena rada (ted myslim psy auditko) povazovana za "pruzeni".. tak to ma podrz.
??? --- 11:17:49 4.12.2013
SAGUS: noo, tohle jsem neměl na mysli, ale koukám, že jsi vyletěl jak čertík z krabičky...

A začínat plodnou debatou otázkou, kolik metrů je od sebe vzdálené vnitřní a vnější, tos myslel vážně? .)

Jinak klid si můžeš narušit jen sám, svoji reakcí na něco, ale to asi víš :)

Online psychoanalýza? No leda že mi pošleš nějaké peníze na účet :-)))
JASONEKK --- 9:13:32 4.12.2013
Je sranda, jak se tu nic nezměnilo :)
??? --- 8:52:46 4.12.2013
SAGUS: seš v klidu, tak jsi to smazal, jojo :)
Neklid vidím i v nestabilitě, oka, položíš takovou otázku, tak si za ní stůj... ale takhle jsi taková osika ve větru...
Třeba v psýčkovým auditku... ani tak nejde o obsah ale spíš útočnost těch postů. Mně flame nevadí, klidně si dejme střet názorů na téma vnitřní/vnější jen mám obavu, co se s Tebou děje, to je vše...