Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
INK_FLO --- 23:48:53 23.9.2012
přeposílám od jedné známé:

prosba o zapojení do výzkumu

Zdravím vás, jsem psycholožka, která se dlouhodobě zabývá výzkumem ayahuasky a jejího potenciálu pro psychoterapii a osobnostní růst. Chtěla bych vás požádat o zapojení do mého současného výzkumného projektu. Hledám lidí, kteří byli v Jižní Americe (případně i v České Republice, či jinde) a užívali tam halucinogen ayahuasku v rámci šamanistického rituálu a kteří by byli ochotni zapojit se do výzkumu - tj. najít si na mě cca 2 hodiny času, podělit se se mnou o svoje zkušenosti a vyplnit 2 psychologické testy (dotazník a jeden zajímavý příjemný test realizovaný ústní formou). Za váš čas vám můžu poskytnout vyhodnocení testů a jejich interpretaci a samozřejmě pak i výsledky výzkumu a moje publikace k němu. Cílem je ukázat na to, co může tato forma práce na sobě lidem přinést, proč je vyhledávaná a jakým způsobem probíhá. Budu moc vděčná, když se se mnou podělíte o vaše zkušenosti. Můžete tak pomoci ovlivnit smýšlení odborné i laické veřejnosti. Ráda kamkoliv dojedu. Díky.

PhDr. Veronika Kavenská, Ph.D.

v případě zájmu mě kontaktujte na: veronika.kavenska@gmail.com
??? --- 9:35:27 21.9.2012
NIKOPOL: budu obětovat, asi po skromnu co bude dám, letos jsme moc neseli a zvířata se mi obětovat nechce, možná na samhain..
NIKOPOL --- 8:12:56 21.9.2012
ahoj všichni

zejtra máme rovnodennoost !!

jdeme nědk o někam .. koná se někde něco ? ... děláte někdo něco ?

sdílejme !

.. já vim, že xolotl martinez a ta aztecká parta dělaj ceremonii na kampě ..
od 10 hodin se dělá oltář
pak je od 12 něco a pak od pěti
??? --- 9:20:28 20.9.2012
F0N --- 8:51:57 18.9.2012
CUCHULAIN --- 21:37:24 15.9.2012
DRAGEL: jasně, zase někde zabubnujeme :-)
OGMIOS --- 21:31:41 13.9.2012
DRAGEL: vis, kazdej mame tu svoji pravdu, to ze jsi tady a pises si s nama znaci jedine a to ze jsi tady a mas svoji pravdu. kdybys byl v "te jedine pravde" tak si s nama nepises :D na jednu stranu jsi to rekl spravne ale na druhou stranu jeste existuje rovina kdy kazdy mame tu svoji pravdu a tyhle pravdy se prolinaji uplne stejne jako se prolinaji nase osobni bubliny nasich osobnich vesmiru.
DRAGEL --- 1:47:15 12.9.2012
CUCHULAIN: byl jsem tam do večera, takže je možné mě vidět v prvních 11ti minutách. Budu se těšit, že se na nějakou podobnou akci ještě jednou dostanu.
CUCHULAIN --- 22:28:17 11.9.2012
MICHALANGELO: jojo.. Markýtka je šikulka :-)