Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DRU --- 8:23:45 28.3.2011
Jo a stou meditací to není špatnej nápad zkusím to a nechám to celé trochu odležet a uvidíme co bude dál.Dík za rady:o) mějte se smějte se a dávejte na sebe pozor!
DRU --- 8:23:45 28.3.2011
Jo a stou meditací to není špatnej nápad zkusím to a nechám to celé trochu odležet a uvidíme co bude dál.Dík za rady:o) mějte se smějte se a dávejte na sebe pozor!
DRU --- 8:21:21 28.3.2011
A byl by v tom nějaký rozdíl?i kdybych loupala tak se to prostě stalo.A navíc podobné věci se mi dějí už od dětství i když tohle byl fakt mazec!!!
AND --- 8:20:18 28.3.2011
Před pár dny jsem za pomocí meditace a šalvěje divotvorné opustil své tělo, byl jsem jen Duše. Jasně jsem viděl, jak se tenhle náš svět iluze rozpadl a navštívil jsem Svět Skutečnosti. Zajímavá zkušenost, zase jsem si utvrdil, co je v mém životě důležité. Vděků přetékající zkušenost, doporučuji. Jen podotýkám, že jsem mohl před tím meditovat s přáteli.
YANINNA --- 19:37:33 27.3.2011
takze mam za sebou sou prvni Sweatlodge a musim rici, ze to bylo velice zajimave... pri 3. kole jsem sla nekomrpomisne k zemi, ale nadhera... sice jsem mela problem se zamerem, ale nasli jsme se.. a ted se uvidi, kam me cesta zavane..
AMINOT --- 12:09:34 27.3.2011
WOA --- 14:05:17 26.3.2011
imho zásadní otázka
GARBAGE --- 20:14:09 25.3.2011
DRU: a perníček? perníček si neloupala?
DRU --- 22:15:35 24.3.2011
Jo a bylo to docela děsivý skoro jako by mě něco rozkrájelo na kousky a já se měla složit dohromady vůbec nevím jak to mám popsat ale v každém případě jsem cítila že stačí jedna chyba a já skončím mrtvá ale v tu dobu už se to nedalo zastavit.
DRU --- 22:10:44 24.3.2011
No prostě kámoš mi jednou daroval sošku nevím co je to zač,ale strašně se mi líbila a úplně mě přitahovala.Přišla jsem domů a položila jsem jí na takové staré zrcadlo.Po pár dnech se mi stalo pár věcí který mě fakt rozhodily tak jsem si potřebovala ulevit no a pak než abych něco nesmysluplně ničila probourala jsem vchod mezi dvěma místnostma v bytě(z jedné strany byla knihovna a z druhé strany byla vestavěná skříň).no každopádně od té doby se mi dějí fakt divný věci-třeba můj expřítel který u toho byl měl vždycky modré má najednou chvílema černý oči mě sem tam když se kouknu do zrcadla svítěj oči světlemodře a doma se mi objevují různý kusy oblečení který nejsou moje a taky vidím různé stíny atd. je toho fakt hodně takže nevím odkud mám začít a co je důležité. rozhodně musím říct,že jsem s tím nezačala naschvál a i když se mi od mala dějí opravdu zvláštní věci tak todle bylo chvílema i na mě trochu moc a hlavně to ze začátku strašně bolelo!!!jako kdyby to byla náká zkouška nebo co.