Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Alt Right // Zizek vs Peterson
TUHO
Alt right vstoupilo na svetovou politickou scenu s obrovskou razanci. Obtizne definovatelne hnuti na hranici absurdity, politiky, tvurci tvorby svych vlastnich jazyku a forem humoru se spleta s rasismem, xenofobii a predstavuje destruktivni koktejl noveho typu. Co je fenomen alt right? Jak se vyviji? A co s nim?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DANCHEZ --- 15:49:31 27.8.2019
TUHO: uz je to dole.. asi proto ze je chtel zalovat
TUHO --- 13:03:28 23.8.2019
Love him or hate him, Canadian psychologist Jordan Peterson has undeniably captivated the interest of supporters and critics alike, earning a reputation as a “rock star” academic – similarly to his colleague and debate rival Slavoj Zizek. Now he’s being replicated, by AI.

While you can easily find hours of footage with Peterson, none of what you hear in this piece comes from his mouth. Instead, it’s been produced by a neural network – called NotJordanPeterson – which has been trained to mimic the voice of the psychologist. And the resemblance is… absolutely uncanny.

https://thenextweb.com/shareables/2019/08/16/jordan-peterson-voice-ai
DANCHEZ --- 19:04:24 30.6.2019
Antifa Mob Viciously Assaults Journalist Andy Ngo at Portland Rally – Reason.com
https://reason.com/...m=feed&utm_campaign=Feed:+reason/HitandRun+(Reason+Online+-+Hit+%26+Run+Blog)&
TUHO --- 11:35:16 3.6.2019
Minulý týden navštívil kanadský psycholog a politolog Jordan Peterson Budapešť. Kromě vystoupení na „festivalu budoucnosti“ Brain Bar, kde uvedl, že „maďarská přestavba a průlom svobody ve 21. století je skvělá zpráva a úžasný úspěch“, se v karmelitánském klášteře setkal i s maďarským premiérem Viktorem Orbánem.

Konzervativní myslitel se s Orbánem shodl, že nelegální migrace je „zbytečná a nebezpečná“. Hovořili také o politické korektnosti, kvůli níž jsou podle nich „rozumné veřejné diskuze nemožné“, a oba ji označili za „vynález malé, ideologicky řízené skupiny“. Uvedl to Orbánův tiskový mluvčí, Bertalan Havasi. Orbán i Peterson se také shodli, že se v současnosti prosazuje tendence „minimalizovat dopad zločinů spáchaných v komunistických režimech“. Při té příležitosti odsoudili projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera, ve kterém podle nich „bránil Karla Marxe“.

Potkali se v Budapešti: Jordan Peterson hovořil s Viktorem Orbánem – A2larm
https://a2larm.cz/2019/06/potkali-se-v-budapesti-jordan-peterson-hovoril-s-viktorem-orbanem/
NJAL --- 8:53:18 28.5.2019
Fashtag! :-D

Media Takes 4Chan Bait, Runs Hashtag Hoax Story
https://www.youtube.com/watch?v=VE7cZ8fbyVY


NJAL --- 1:41:25 15.5.2019
OLGA73: Jeeez, Owen Jones take utek ze studia :-)
OLGA73 --- 12:34:18 14.5.2019
kvazikonzervativní rychlomluvka Ben Shapiro nezvládá interview s BBC a po dotěrných dotazech se jak správné malé děcko uchyluje k nálepkám, ad hominem útokům (úplně mimoňským vzhledem k tomu, kdo s ním vede rozhovor) a pak nakonec uteče. :) :)

Ben Shapiro: US commentator clashes with BBC's Andrew Neil - BBC News
https://www.youtube.com/watch?v=6VixqvOcK8E