Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Chytrá domácnost, hlasová asistence, Alexa, Siri, Google home.
DIDA
Povídání o realizacích chytrých domácností, hlasových asistentech, ovládáních pomocí telefonů, tabletů a celkové automatizaci. Rady a pomoci jak propojit HW a SW, co s čím funguje a komunikuje a co je naopak problematické. Zajímavé hlasové povely pro Alexu, Siri a Google home.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHASHA_KRASTY --- 13:41:34 19.7.2019
trochu to tady spí, koukám ... možná proto, že Google Home mini stále nemá češtinu?

Mě v pondělí přijde domů Alexa (Amazon Echo Dot 3.gen), tak se tady třeba trochu rozepíšu... :o)
VOJTAM --- 21:54:00 28.11.2018
Ahoj,
měl bych dotaz, neznáte někdo více kanálové spínací relé, než je toto : https://www.alza.cz/sonoff-4ch-pro-r2-d5318448.htm ?
Stačilo by mi aby to spínalo přes aplikaci .
BREGALAD --- 15:47:51 1.11.2018
Mám tu Control4, a SONOS The One, teď jsem včlenil Alexu (bydlim fiktivně v severním Walesu). Alexu totiž SONOS The One podporuje a umí. A už mi tu Alexa rozsvěcí a zhasíná světla a topí a na "Alexa, Goodnight!" vypíná všechno a přidává vtip na závěr..

Prý je nějaký vše propojující systém, který nepotřebuje vlastní hnízdící jednotku nějaké Iridium pro IOS, ale to ještě budeme testovat..
DIDA --- 18:28:02 2.10.2018
QWWERTY: Aha, tak to jsem přehlédl, díky!
DIDA --- 22:49:02 30.9.2018
Je tady někdo kdo má doma a používá nějakého hlasového asistenta? Siri, Alexu nebo Google Home? Potřeboval bych poradit při výběru do čeho jít. Chtěl bych to do budoucna dát doma do všech místností, tak sbírám zkušenosti co chodí nejlépe. Mám malé děti, tak mi zatím nejlépe vychází Goole, protože jako jediný přislíbil do konce listopadu podporu češtiny. Zase se mi ale moc nelíbí oslovení při povelech. Přeci jen "Alexa" nebo "Siri" zní lépe, než před každým povelem volat "Hey google" nebo "OK google". Nejde mi vůbec o nativní přehrávání muziky, ve kterém je určitě nejlepší Apple, jde opravdu pouze o asistenci, aby dobře rozuměla a šla navázat na ostatní komponenty.