Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
PIDALA
Taky vás tak trochu štvou dokonalé rodinné obrázky, které vídáte kolem sebe na ulicích či u svých kamarádů? Máte doma dítě nebo dokonce děti, ale vychávávte je bez tatínka? Dokážete si takto mateřství užít nebo je to jen a pouze řehole? S jakými problémy se potýkáte a jak je řešíte? Jste na to sami nebo pomáhá rodina? Vyhlížíte náhradního tatínka? Některé problémy pochopí prostě jen a pouze další matka ve stejné životní roli. A nezáleží na tom, jak jste se do této nelehké situace dostaly. Ve výsledku jde stejně jen o to, aby děti byly šťastné, zabezpečené a vy si udržely zdravý rozum. Tak se z toho pojďte vykecat!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TOMDRUM --- 10:59:45 8.10.2020
Přeji všem hodně sil a zdrau......sám si neumím představit případnou karanténu pač jsem také sám se 2mi dětmi ...
ale nějak by jsme to museli dát, hlavně zdraví a klidnou mysl ....
Podzim začíná v lesích pěkně malovat ;-)
SHI --- 14:39:12 5.10.2020
???: To ja jsem myslela, ze to je takhle slozity jen s malym ditetem, tak to hluboce soucitim a chapu.
??? --- 23:09:05 2.10.2020
SHI: ja mam babicky na slovensku, otec je nepouzitelny a socialne jsem velmi izolovana, ale mam kluka uz 14 let staryho a ty se asi ptas spis na mladsi(?). Nicmene i pres ten vek je to dost narocne. Trochu mi ho semlela situace s kovidem - pul roku bez skoly, strach z viru. Je to poslednich 9 mesicu agonie. Porad mam v patach socialku a zastup psychologu. Ziju holt ze dne na den..
DRZEEF --- 22:50:36 2.10.2020
nasi rodice zili a zemreli jenom proto, aby meli nas - jak vysoka byla za nas zivot zaplacena cena
EUCHENIE --- 22:21:34 27.9.2020
PIDALA: joo, starsi PAS mame taky :))
??? --- 8:56:57 27.9.2020
PIDALA: a nemá holčička ráda Zvonilku?

Daruji pár věcí se Zvonilkou.(dvě aktovky, ručníky, povlečení, skřínku.. a možná i něco dalšího se najde
PIDALA --- 22:28:45 25.9.2020
EUCHENIE: Tak já to chápu naprosto! Já mám od sebe o pět let taky dvě holky, starší s PAS a mladší je divoch, já byla na pokraji zhroucení :D.
Právě proto mě tahle kamarádka s holčičkou tak fascinuje... je to úplně něco jiného. Já měla ze začátku tendence ji litovat a ona přitom září pořád jako sluníčko a je naprosto spokojená... je to prostě trochu zvláštní případ... ale vlastně inspirativní. Ona rodinu nikdy neměla a tak teď naplno žije pro tu svou a dokáže si užít fakt každou chvilku.
EUCHENIE --- 21:08:47 25.9.2020
PIDALA: Ja vim, vsechny deti nejsou stejny, ale z meho pohledu je myslim 1 holcicka jinej levl, nez dva kluci 5 let od sebe, kdy starsi porad ukazuje hovadiny a nechape rozdil, ze nemuzou mit vsechno stejne. Zaplatbuh, jak jsou oba starsi, je to lepsi, ale.. nebylo 5 minut klidu. Ani 3 minuty :))
PIDALA --- 20:11:58 25.9.2020
SHI: Hele my už ne, my už jsme nějaký čas rodina se super tatínkem, ale mám kamarádku, taky je sama s tříletou holčičkou, vyrostla v děcáku, úplně bez vazby na rodinu a je tak s malou úplně sama, tatínek malou nikdy neviděl.
Ale ony jsou neskutečně sehrané, dělají společně úplně všechno, jedna bez druhé nedá ani krok. Já už bych se asi zbláznila, ale ony to mají prostě úúplně jinak nastavené... takže v karanténě taky všechno ve dvou.
SHI --- 9:19:42 22.9.2020
Nicmene znama je sama se 2 malyma detma a ted ma covid a lezi a ma je doma a je na to sama a zvlada to. Samozrejme otcove si deti nechtej vzit, kdyz ma covid. (...) Takze nejak to asi jde. Pry dva dny prospala a jinak unava, uz tejden, ale je to lepsi. Jsem rada, ze znam nekoho, kdo ted bude chvili imunni...