Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Project Chiron
THERION
Project Chiron

Dobrý den, vítáme Vás v informačním klubu k nově vznikající hře Project Chiron.
V současné době máme za sebou tří testy herních i neherních systémů a probíhá aktivní příprava dlouhodobého běhu hry po dobu tří měsíců. Termín bude co nejdříve uveřejněn na stránkách hry

O hře Project Chiron:
Project Chiron je městská hra projektovaná pro občasné zážitkové hraní. Hra bude prostředím stylizována do velmi blízké budoucnosti a bude stavět na zažitkovém a velmi často akčním zpracování jednotlivých herních scén. Očekávat můžete i dlouhodobý herní příběh

Webové stránky hry

Organizační tým
Lukáš "Zvíře" Zvěřina (ID Therion)
Martin Červeňák (ID CERVOTOC)
Martin "Regis" Brabec
Petra "Thalata" Chvojková
Adam Kulhavý
Martin Doubek

Support tým
Jan Truban
Lucie Gukkertová
Kamila Starkbaumová
Jakub Zvěřina
Martina "Annie" Smetánková
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
THERION --- 9:12:06 16.5.2019
A je to tady.
Přinášíme Vám na konec Chironu dva krátké pohledy na uzavření vývoje dvou hlavních linek tohoto běhu.
Současně je to i konec kyberpunkového prostředí Chironu až do podzimu 2020.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na vdechnutí života tomuto světu. Děkujeme tedy všem hráčům, všem CPčkům a všem kteří nás jakkoliv podporovali.
V neposlední řadě děkujeme i sami sobě a zároveň nám všem dohromady, protože Chiron není jenom součet pro-herních aktivit jednotlivých lidí, je v tom i něco víc. Za to všechno bychom Vám všem chtěli poděkovat.
THERION --- 0:33:22 12.11.2018
3. běh hry je již za námi. V jeho rámci se uskutečnilo celkem 35 misí, 2 celodenní výjezdy, 4 pokerové turnaje, 4 párty a další.
Děkujeme
Ambeřanovi, Reinitě. Insolitovi, Montymu za ztvárnění hlavních korporátních rolí.
Limwen. Zuzce, Riggsovi, Taře za podporu korporátních a zadavajících rolí.
Všem NPC (kterých bylo celkem 79) za dlouhodobé i krátkodobé role, kterých bylo nepočítaně.

THERION --- 0:51:23 8.8.2018
Chiron.
Jen pár měsíců stačilo uplynout, a neúprosná kolesa historie se opět posunula. I když jsou ve hře pořád ti samí hráči, tak sféry vlivu se opět přeskupily, mocenské pakty se změnily a toky peněz našly nová koryta.
A s tím přichází i práce pro kontraktory, žoldáky, runnery a mnohé další. Letně-podzimní příběhy ze světa Chironu se pomalu začínají hlásit o slovo a probouzet k životu...

Než však Vás zavedeme hlouběji do příbězích letošního Babího léta, je potřeba zmínit důležité organizační záležitosti.

Datum konání:
Hra bude probíhat od 9. září (neděle) do 11. listopadu (opět neděle)

Cena:
Cenová politika se MĚNÍ. Hráči si zaplatí 400Kč na celou hru, ale jednotlivé úkoly, které si vydraží také něco stojí, a tuto cenu budou hráči platit. Zpoplatněny jsou i sociální eventy a pokery. Logikou má být tedy to, že hráči platí za to, co si skutečně odehrají. Ceník je k nahlédnutí na stránkách Projektu Chiron.

Týmy:
Mnozí jste to již slyšeli, ale nyní oficiálně. Hra bude koncipovaná pro čtyř až pěti členné týmy. V týmu existuje jeden "leader," (nebo obchodník) který komunikuje za tým, draží úkoly za tým a nebojí se ani s korporáty mluvit za tým.

Četnost
Jsou plánovány tři úkoly týdně jdoucí přes burzu (mimo burzu samozřejmě něco taktéž pojede). Dále dva výjezdy (29-30 září a 27-28 října) a dva sociální eventy 19. září a 19 října)

Pravidla
Některé mírně nejasné body budou upraveny, ale v globálu providla zůstanou stejná. Finální verze pravidel pro tento rok by měla být k dispozici 1. září

Banka, výjdej, bar
Bude fungovat trochu zajímavější platforma bankovního systému. Nakoupené zboží si však půjde vyzvednout pouze jeden den v týdnu na výdejním místě. Tím místem bude Bar Sinkulova (organizační základna, akorát přestavěná po dobu výdeje na barové socializační místo, kde nebude problém stavit se a pokecat si), otevřený mezi 19 až 21 hodinou

Přihláška
Dočetli jste to až sem? Gratulujeme.
Můžete se jít přihlásit na stránkách Projektu Chiron. Přihláška se podává za TÝM lidí (tedy tým je sestaven ještě předtím, než nám pošlete přihlášku musíte znát své týmové spoluhráče). Přihlášku je nutné dodat do konce srpna, tedy do 31.8.

Na všechny runnery, kteří chtějí být součástí dějin Chironu se velice těšíme. Je jen na Vás, jakým směrem se bude svět Chironu ubírat :-)
THERION --- 16:14:50 23.12.2017
Herr Jesus von S-K, Fuchi no iesusama, querido señor Santa de Aztechnology, Oh-Mighty-Ares Jesus.
Všechny TOP korporátní entity světa Chironu Vám přejí bohatou nadílku.
Plánovací oddělení pro vás vymýšlejí zajímavější verzi pravidel (princip zůstane stejný, akorát se některé věci zjednoduší), paramedické kyberdivize pro vás mají připravená nová vylepšení (instalace na vlastní nebezpečí), development division pro vás otevře nové herní možnosti (už nebudete moci hrát pouze za kontraktory/runnery, ale bude možnost být i členem kriminálního syndikátu, jako je například mafie) a mnohé další.

Bohatá nadílka v podobě vydírání, únosů, wet-worku, kyberšpionáže, datastealingu, záchranných operací, kurýrních operací, kompromitování systémů, plánů v plánech cizích plánů a vlastních plánů v plánech cizích plánů, čeká na všechy hráče, kteří se nebojí "tak trochu se ušpinit".

Novinky budou uveřejněny na chironích stánkách zkraje Nového roku a přihlašování začne brzo poté. Všechno to pak odstartuje v dubnu.

Zatím Vám všem tým Chironu přeje pěkné a klidné svátky.
THERION --- 20:10:24 6.11.2017
Letošní běh Projektu Chiron sice před týdnem skončil, ale již nyní si můžete červenou fixou zakroužkovat datum nového běhu.
1.4.2018 (ano, není to sranda, skutečně budeme začínat na Apríla) až 3.6.2018
Tedy od neděle do neděle, devět nadupaných týdnů plných střelby, sledování lidí, nabourávání se do systémů, únosů, vydírání, ochrany VIPček a spousty dalších činností.
Opět se budete moci těšit na Casina, bowlingy, alkoholy (nezletilým nenaléváme), oblíbené TOP managery a opět o něco vylepšené herní systémy.
Více informací Vám v brzké době přineseme, každopádně očekávejte nejpozději na Ježíška konkrétní dárečky z organizátorské dílničky ;)
THERION --- 23:02:56 5.11.2017
Tak 3 měsíce hry jsou pryč. V průběhu hry se účasnilo 18 hráčů a k nim bylo v mnoha rolích asi 70 NPC. proběhly 3 velké společenské akce a dva menší turnaje. Zároveň hráči plnili přes 40 herních misí a úkolů.

Zároveň ale začínáme pracovat na dalším pokračování a došlo k rozšíření organizátorského týmu.
THERION --- 23:59:05 23.3.2017
Na stránkách hry je možno najít základní informace o ostrém běhu hry.
THERION --- 0:06:24 18.3.2017
V záhlaví došlo k aktualizaci organizátorského týmu a přidána krátká informace o stavu příprav. Tento čtvrtek můžete očekávat masivní aktualizaci herního webu.
THERION --- 23:14:57 16.2.2017
Tak je dotestováno a právě byly zahájeny přípravy ostrého běhu hry. Takže možnost zapojení jistě bude.
ROWEN --- 12:29:19 16.2.2017
To jsem prokaucoval... Tak doufam ze bude další moznost zapojeni