Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
SM3
- Rady a zkušenosti řidičů z povolání
- Práce v ČR a zahraničí
- Platy a chování zaměstnavatelů
- Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
- Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
- Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
- Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
- Nabídky práce
- Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
- Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
- Kdo čím jezdíte?
- ...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAFMAN --- 22:38:18 22.9.2015
Jak je to s řidiči z povolání ? - Petr Býček (blog.idnes.cz)
http://petrbycek.blog.idnes.cz/c/477728/jak-je-to-s-ridici-z-povolani.html
??? --- 20:09:35 20.9.2015
Minulý týden jsem vyrazil do Lodže v Polsku přes Náchod, s tím že si mýto koupím před dálnicí na nějaké benzínce, nikde žádná cedule ohledně mýta, tak jedu dál po cca 80km dálnice je benzínka Orlen kde mýto nedělají, tak si říkám, tak na další a tam to doplatím, ujel jsem dohromady 225km po dálnici a mýto se nedalo nikde koupit. Po městě jsem objel snad každou benzínku s tím že mýto nedělají. Poslední pokus byl po pauze v 1 ránu v nějakém městečku vedle Lodže s tím, že mýto mi udělají, ale musím platit jen hotově a ve Zlotých :) Jsem myslel, že si ze mě dělají prdel, takže zpět po neplacených lesama a vesnicema se srnkama před autem, zdržení 1,5h navíc. Poslední nápad, že teda mýto a doplatek udělam na hranicích, světe div se, na hranicích poláci mýto nedělají, že se prý musim vrátit do Wroclavi :D Samozřejmě jsem jel dál do Čech a v Polsku je těch cca 225km dálnice nezaplacených.
Druhý den v ČR mi šéf poslal souřadnice, že se musí sjet z dálnice na jinou a pak se vrátit zpět, to vymyslí snad jen Poláci.
Jen pro zajímavost, nějaký řidič šéfovi vyprávěl že se mu stalo to samé, při další cestě ho zastavili, odvezli 20km z dálnice na nějaký oplocený pozemek, jakože parkoviště na hlíně při dešti prý paráda, kde byla akorád Toika a že on může jít, ale auto tam zůstane. Musel přijet jeho šéft z ČR a zaplatit 80 000kč pokutu. Při další cestě do Polska se mam asi na co těšit :D

Tady jsou souřadnice té benzínky, kde dělají mýto z tohodle směru: 51°03'00.8"N 16°58'11.3"E
KROJC --- 14:46:54 5.9.2015
Kdo jezdíte přes Svatý Kříž včera otevřeli spojku jižně pod Chebem. Sice tři kruháče ale dostatečně velký.
Konečně.Trapný semafory a opravdu ošklivý štětky nemusím.
??? --- 19:24:56 3.9.2015
Velká prosba z Kliniky!!!
Máte někdo nákladák nebo velkou dodávku a jste ochotný odvést věci ze Žižkova buď do Bělé pod Bezdězem a nebo do Maďarska na nádraží. Jedná se o solidární pomoc uprchlíkům a je potřeba to co nejdříve převést, je toho tolik, že to už není kam dávat a je potřeba to dostat co nejdříve k potřebným... Je tam toho prý na kamion, ale jakékoliv odvezené množství pomůže!!! Na PHM se lidi složí, určitě to není kšeft století na výdělek, ale pro nějaký lidský pocit dobroty a pomoci potřebným! Nebuďme lhostejní!!! ;)
Buď kontaktujte přímo Kliniku a nebo pošta a předam kontakt.
Díky moc!!!
COCOBRYCE --- 19:15:20 31.8.2015
Nekdo zkusenosti s praci v Nl,myslim pro nl spolecnostn nebo kde hledat,nejlepe v angl.j. pac v tom jejich hkvrdrvtnh se to neda...:-)jako opisuju si nazvy firem co vidim po nl,a pak se snazim to nak proverit,ale je ti hrozna piplacka a zatim nic moc,dik
COCOBRYCE --- 19:08:59 31.8.2015
JAFMAN:zkus cesmad, ale asi to bude chtit registracku nebo prolez truckforum.cz
JAFMAN --- 16:00:06 31.8.2015
Věděl by někdo kde na netu najít něco jako kde je zákaz ADR v celý Evropě?
??? --- 23:27:41 28.8.2015
Pokud byste někdo věděl o (pravidelnem) kšeftu ohledně dopravy cz/Evropa od nového roku, at už na (vlastni) dodávce/nakladaku/kamionu, tak se dohodneme na pravidelnem/jednorazovem revanši ;) Info/reference do zprav.
??? --- 20:57:07 21.8.2015
Nechcete někdo jet tento čtvrtek až neděle do Lichtenštejnska z Dráždan, odvoz z Prahy nejspíš zajištěn, případně vlak a na nádraží v Dráždanech pro vás dojede. Jede se s koňma s vlekem nutné C+E, profesák není potřeba, ovšem nějaké zkušenosti s řízením c+e určitě (!!!), stejně tak cit pro řízení, nepovezeš palety, ale živý zvířata. Hodí se alespon znalosti angličtiny a schopnost trochu mluvit, případně tam je češka co bude překládat. Ubytování v Lichtenštejnsku zajištěno, nevím jak to tam vypadá, bud budeš mít volno anebo každý den koně kousek popovézt na hřiště, mimo to máš přes den volno.
Cenu zjištuji, ale počítám kolem 350e na ruku (možná účet).