Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AUTORSKÁ POEZIE *
MONYSEK
Na nástěnce najdete pravidla klubu, informace o textech zdejších autorů jinde, poetické kluby některých zdejších přispěvatelů a také další kluby, zabývající se literární tvorbou.
Tamtéž si přečtete také rady a postřehy o psaní, kritice a nutnosti autorské práce. Přečíst si nástěnku se velmi doporučuje.


The best of tohoto klubu (jak ho vidí někteří zdejší autoři a kritikové) najdete zde: Autorská poezie - výběr Můžete také nominovat.
Pokud píšete hodně emotivně a vaše texty jsou spíše prožitkové, můžete zvážit uveřejnění v klubu Emotivní poezie
V případě, že nemáte zájem o kritiku a chcete se hlavně podělit o svoje zážitky, doporučujeme klub Azyl pro věčné romantiky
Obtížné aspekty poetova života a všemožné drby z oboru zpracovává Těžký život básníkův
Pokud vás klub Autorská poezie všemožně rozčiluje, navštivte opoziční autorský klub Poesie bez pranic a tkanic
Technická poznámka: klub je zpřístupněn ke čtení i pro off-Nyx čtenáře.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JEZINKA --- 19:06:03 14.6.2015
TOMASZ: Jinak já když jsem se tu naposledy nad nějakým textem jen pozastavil, ne že bych ho setřel nebo nějak víc kritizoval, jen jsem se na něco zeptal, tak jsi se do mě fakt hodně opřel a ještě mi psal nějaký kraviny do pošty. Fakt si nevidíš do pusy.
JEZINKA --- 19:02:56 14.6.2015
FIN: myslím, že vidíš rozdíl mezi slovem"zamakat" a "zapracovat" a různý konotace a zabarvení těch slov, jen se chceš taky přidat a zadissovat si. welcome.
JEZINKA --- 19:01:35 14.6.2015
TOMASZ: Představoval bych si jí třeba jako něco konstruktivního, ne jako jednoslovnej odsudek "klišé". A jinak mě fakt překvapuje, že někdo, kdo píše docela slabý texty, jako ty, může někomu napsat " je to o moc lepší, než Tvé dřívější pokusy". To je fakt hodně namyšlenej postoj, psát někomu, že jeho texty jsou "pokusy" jako bys byl nějakej etalon básnictví. Komiku.
FIN --- 3:35:14 13.6.2015
"zamakat" znamená v hovorové češtině "zapracovat". jsem věru překvapen tím, že se to jeví jako nepochopitelný, neznámý výraz, ještě nedávno to bylo docela normální...
TOMASZ --- 20:24:29 12.6.2015
JEZINKA: Fakt už nevím, jak by sis představoval kritiku, aby Ti byla dost dobrá. Účel téhle diskuse, tj. poskytnout reflexi, aby člověk věděl, jak na tom je, by v podstatě mohla v mnoha případech docela dobře splňovat i úplně binární hodnocení typu "dobrý" a "sračka". Uvědom si, že to, jak daleko se kritik za Tvým výtvorem vydá, záleží do značné míry i na tom, jak mu připadal celkově zajímavý. A nemyslím, že jsi sem zatím napsal něco, co by si zasloužilo zrovna Šaldovský záběr.
JEZINKA --- 18:36:25 12.6.2015
já se fakt nevztekám, je jenom žasnu. i nad tebou.
KONZUM23 --- 18:32:20 12.6.2015
a už se zase vzteká. tak postuj ty sračky jinam a bude.
JEZINKA --- 18:25:35 12.6.2015
TOMASZ: Tohle není žádná kritika. To je akorát tak trolling. Stejně tak jako to co píšeš ty. "zamakat"? Co to je za výrazy? Jsme tady na tréninku boxu nebo co?
GRIMALK1N --- 10:32:45 12.6.2015
NATASHA: Díky! Mořím se s tím už dlouho a chtěl jsem vědět, co na to řeknou ostatní - ale máš pravdu, je to nedotažené. Dám si s tím ještě práci.
NATASHA --- 8:45:59 12.6.2015
GRIMALK1N: To je rozkošný nápad! S tím bys mohl mít ohromný sukces. Ale musíš to formálně dotáhnout. Zatím je to slibný koncept, který kulhá na jazyk.