Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AUTORSKÁ POEZIE *
MONYSEK
Na nástěnce najdete pravidla klubu, informace o textech zdejších autorů jinde, poetické kluby některých zdejších přispěvatelů a také další kluby, zabývající se literární tvorbou.
Tamtéž si přečtete také rady a postřehy o psaní, kritice a nutnosti autorské práce. Přečíst si nástěnku se velmi doporučuje.


The best of tohoto klubu (jak ho vidí někteří zdejší autoři a kritikové) najdete zde: Autorská poezie - výběr Můžete také nominovat.
Pokud píšete hodně emotivně a vaše texty jsou spíše prožitkové, můžete zvážit uveřejnění v klubu Emotivní poezie
V případě, že nemáte zájem o kritiku a chcete se hlavně podělit o svoje zážitky, doporučujeme klub Azyl pro věčné romantiky
Obtížné aspekty poetova života a všemožné drby z oboru zpracovává Těžký život básníkův
Pokud vás klub Autorská poezie všemožně rozčiluje, navštivte opoziční autorský klub Poesie bez pranic a tkanic
Technická poznámka: klub je zpřístupněn ke čtení i pro off-Nyx čtenáře.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BROZ1K --- 23:38:27 26.9.2013
FIONOR: je fakt, že producenti si svoji práci (někdy velmi špinavou) odbydou ve střižně před vypuštěním filmu do světa a to je někdy pro režiséry k pláči... Bohužel jako všude jinde platí kdo má prachy a moc tak může vše.. Ale to jsme asi odbočily do jiného vlákna...
BROZ1K --- 20:19:02 26.9.2013
KONZUM23: já měl pocit že Stop říká nejen režisér ale i scénáristi či producenti když se jim něco nelíbí
KONZUM23 --- 16:09:12 26.9.2013
BROZ1K:
FIONOR: hm. mám pocit, že by to mohlo v tomhle případě dopadnout jako glen or glenda od e. wooda. podle svého námětu sepsal scénář, natočil, zahrál, sestříhal a pak na to šel do kina.
a stop přeci říká režisér, nebo mu to někdo řve do ucha?
ZMYJKA --- 15:53:31 26.9.2013
THEFISH: jo. Nevím jestli to je ze života, ale je to tak cítit - takhle to znám.
BROZ1K --- 8:56:09 26.9.2013
FIN: ok beru zpět..:-D
FIN --- 2:32:27 26.9.2013
BROZ1K: no to bys mě špatně pochopil. nejlepší je odejít poučen a rozhodnutí, komu či čemu budeš věrný, ještě o mnoho let odložit. a mezitím se dozvídat. jinak mě nasereš a byl jsem chytrej zbytečně.
BROZ1K --- 22:41:26 25.9.2013
Jedna čerstvá:

Budu Vám vyprávět příběh
o životě
o jedné ženě
a nešťastné rodině.

STOP

To je moc velké klišé pan režisér
na takový film by nikdo nepřišel.

A co tedy navrhujete?

Váš osobní příběh
nechte za sebe promluvit Váš život
jste přece režisér.
BROZ1K --- 22:37:33 25.9.2013
KANAREK1: vyzkouší písmaka a liter, na obou serverech už mám účet. Tak uvidíme, zkusím to zatím experimentálně a uvidíme jak se to tam vybere, nejlepší stejně bude zůstat věrný Nyxu.
KANAREK1 --- 21:19:23 25.9.2013
BROZ1K: já jsem svoje věci cpal na epika.cz a pak začal i na jiné servery. Co píše FIN je pravda. Po chvilce uvidíš ty co si chválí navzájem vše a říct proti nim něco špatného znamená, že půjdeš do pekel sám :) Na druhou stranu je to možnost, jak získat něčí názor na svou věc. V začátcích nehrozí, že by proti tobě byl někdo zaujatý a když se nebudeš pouštět do nějakých soukromých hádek, tak k tobě nějak neutrálně přistupovat budou. Epika.cz už není co bývala, ale majitel se ji snaží rozšiřovat různýma vedlejšíma aktivitama jako vydávání knih a tak a myslím, že když už ti tam někdo něco okomentuje, tak to bude docela mírné, ale pořád je tam několik kvalitních lidí. Takové nadanější jádro z epika.cz si udělalo vlastní web litweb.cz a tam myslím dávají automaticky kritiky k dílu. Saspi.cz co jsem před lety zažil je hodně mírný a pismak.cz není myslím úplně špatná volba. Ještě existoval totem.cz nebo tak nějak, ale nevím zda je aktivní, každopádně tam byli kritici asi nejdrsnější.
FIN --- 17:43:26 25.9.2013
NATASHA: já neřekl, že to nemá smysl - já ho jen upozornil, nač si musí dávat pozor. a jinak jistě, že všude jsou partičky. to je pravda. není to ovšem celá pravda. celá pravda je i to, že v některých komunitách na vyšší úrovni je partičkování trochu menší - ne snad proto, že by dotyční nepodléhali týmž pocitům a malichernostem (to ne, člověk je pořád stejný, v tomto pravdu máš), alébrž proto, že další přítomní bývají na trochu vyšší úrovni, a tak se tolik nenechají strhnout a občas partičkovače pošlou do někam. alespoň částečně. nevýhoda diskutovaných serverů je táž, která je zároveň i (v opačném gardu) jejich výhodou: je to free & for everyone. každý dostane svoji šanci. krásné. taky ale pak, protože někde jinde by si už neškrtli zdaleka tak hladce, občas politici a jejich věřící příznivci mají lokálně slušnou moc a řáděj. to je celý problém, překonatelný, když si jeden dá pozor a (v případě výrazné individuality spojené s neleštěním klik) má hroší kůži. stručně: máš pravdu v tom, že se všude děje totéž, přesto ale platí, že když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. někde je to zkrátka o něco snesitelnější :-) z tvé připomínky bych vyvodil hlavně to, že "dostaneš-li se někdy někam dál, nebuď pak překvapen, že i na vyšší úrovni, kam ses tak dlouho snažil dostat a níž jsi tolik doufal, je taky ještě pořád dost pitomců" :-)