Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
QUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
RESCAPE
Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
THERIDANE --- 21:16:10 12.9.2014
GARDENROUTE: tak jsem trochu investigoval, protože to stejně postihuje i moje videa :-) z různých konců CDN posílají různý videa; podle toho odkud to zrovna chytneš, tak to nějak jede... asi to replikujou komprimovaný
GARDENROUTE --- 19:55:18 12.9.2014
Nee, ty videa tam jiz nejakou dobu jsou, a dodnes to bylo OK, koukni do mého kanalu na ostatní, zda-li ti to také delaji...
THERIDANE --- 19:42:09 12.9.2014
GARDENROUTE: YT videa konvertuje taky, tak to třeba zkolaboruje při tom
GARDENROUTE --- 19:24:39 12.9.2014
Žádným materiálem nic není, jede to naprosto plynule, ale zalezi na tve konektivite a vykonu grafiky :-)
Nic takového nepozoruji ani na originalnim, ani na "trubkovem" videu. A zkouseno na mnoha platformách od nVidia na PC i tabletu (Tegra), přes ruzne mobily. Zadny problém nikde... Takze bych asi hledal chybu nekde v konektivite...
S vlastním videem to nemá nic spolecneho, zadna spatna kamera, ani spatny render, chlapci hledejte "zavadu na Vasem prijimaci" :-).
Ještě rychla aktualizace - zkousel jsem to pustit na trubce, a ted se to seka, takze nejaky problém na Y.T., pretim jsem to na trubce videl všechno snad stokrát, nikdy nic a krasne plynule... Ty videa jsou publikovana jiz pomerne nejakou dobu a dodnes to frčelo krasne.
THERIDANE --- 16:36:58 12.9.2014
JARDAK: určitě, mnoho programů mělo prasácky nastavený výchozí hodnoty, když jsem si s nima hrál... např. Adobe Premiere je tohodle král :-)
JARDAK --- 16:19:56 12.9.2014
no a proc. spatnej render? neprijde mi ze by to delala kamera na gimbalu..
THERIDANE --- 16:12:48 12.9.2014
JARDAK: je to materiálem, škube se to i v non-HD (360p) rozlišení
JARDAK --- 16:10:19 12.9.2014
GARDENROUTE: uz jsem si toho vsiml v tom prvnim videu, ze se to video trosku seka. neni to plynuly. je to na mem pocitaci ze nestiha vykreslovat HD nebo to tak vidite?
GARDENROUTE --- 12:30:39 12.9.2014
Deranjsko jezero před bouří, Bosna a Herzegovina
Po naší kraťounké návštěvě Bosny při přejezdu hřebenu do jižní Dalmácie, jsem v kopcích nad "Deranjsko jezero" (jehož součástí je i národní park "Hutovo blato"), zachytil ze svého Ptaaka krátké okamžiky před přicházející bouří.
Je to velmi kraťounké video, protože začalo v závěru již pršet, a hromy blesky létat, a protože jsme byli vysoko, nebylo už bezpečné dále létat, a museli jsme rychle do auta. Na videu to tak ale moc vidět není :-)

Přepněte si do HD (a na celou obrazovku), doporučuji min. 720p, ještě lépe do 1080p, zapněte zvuk
Flying with a QuadroCopter over Deranjsko jezero (Bosnia and Herzegovina)
https://www.youtube.com/watch?v=BwmfzxXhIT4
GARDENROUTE --- 10:43:40 9.9.2014
Mostar - Stari most, Bosna a Herzegovina
Při naší letní cestě po Balkáně jsme navštívili i krásné historické město Mostar v Bosně, v minulosti těžce zkoušené, je to takový kousek Orientu, nám nejblíže.

Město i dnes stále ještě nese stopy po nedávné válce, kdy v něm byla multietnickým konfliktem mezi Bosňáky, Srby a Chorvaty zničena řada věhlasných středověkých památek jako
Stari most (UNESCO památka), mnohé mešity, katolická katedrála a další památky. Středověký unikátní most nad řekou Neretvou byl později za pomoci UNESCO a řady zemí znovuvybudován z původního materiálu a s pomocí původních středověkých tureckých technik a technologií.

Přijali jsme nabídku vedení hotelu Shangri La Mansion startovat přímo ze střechy hotelu na kopci nad řekou Neretvou (což bylo opět trochu adrenalinové :-) ), od "Starého mostu" a historického centra Mostaru vzdáleného zhruba 5 minut chůze. Majitel je vášnivý fotograf, a dojednal let s příslušnými autoritami města.

Bohužel jak večer, tak ráno, kdy obvykle kvůli světlu nejraději létám hustě pršelo, takže jsem musel letět za plného a prudkého slunce před polednem...

Přepněte si do HD (a na celou obrazovku), doporučuji min. 720p, ještě lépe do 1080p, zapněte zvuk
Flying with a QuadroCopter over Mostar (Bosnia and Herzegovina)
http://www.youtube.com/watch?v=OMVJ72sy5Ok