Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Punčochy a podvazkové pásy
DIABOLUS
Kde a jak nakoupit podvazkové pásy, girdly a punčochové zboží všecho druhu. Zkušenosti, recenze, typy.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KACHNICK --- 12:23:11 14.11.2015
K tomu chození bez kalhotek, nosim už prakticky pouze punčochy a razím heslo že kalhotky jsou zdrobnělina od kalhot a pod sukni tedy nepatří :))) (krom asi týdne v měsíci) Mám spoustu spodniček a negližé, nehygiena tedy vůči svrchnímu oblečení nehrozí. A navíc velmi často i korzet, takže to tomu raději vytahování spodnicek než stahování kalhotek taky dost pomohlo :) a ta volnost :3
GABINKA --- 20:17:24 13.11.2015
Bez kalhotek nechodím, připadá mi to nehygienické. Taky ale nenosím bokovky, když mám punčochy, tak nosím podvazkové pásy, sice širší, ale s podvazky na kšandičkách, takže kalhotky i zpod podvazků se na WC pohodově stáhnou, momentálně jsem si oblíbila brazilky. U bokovek to chápu, že se kalhotky zespoda se sundat nedají, celou těsnou bokovku stahovat, je horší než svlíkat punčocháče.

Ještě bych dodala, že jsem si objednala na běžné podzimní nošení celou krabici černých punčoch Kamila 15den za 23 Kč/kus!!! e shop ponozkovýraj s kamennou prodejnou k odběru zadačo v Praze na Plzeňské. Uteklé oko za 12 kaček, není to senzace?
ISHA --- 19:14:20 13.11.2015
LIBERA: Podvazky tolik nenosím, ale chodím občas bez i se samodržkama.
LIBERA --- 17:40:06 13.11.2015
Co se týče podvazkového pásu Harmony, tak opravdu velikost je podle pasu, měřeno asi 3 cm nad pupkem. Protože je elastický, doporučuju spíš o těch 5 cm menší velikost, stažení není vůbec nepříjemné. Nedá se to srovnat s hrůzou vydržet ve stahovacích kalhotkách. Mám horní okraj pásu skutečně tak vysoko, nad pupkem, takže to zaručuje, že se žádné faldy netvoří, je dost vysoký, ideálně končí v rýze pod zadkem, zahladí i případné lemy kalhotek. To je výhoda např proti nižším bokovkám, jako je Úpavan, když máte menší velikost, tak buď udělá fald pod pupkem, když ho natáhnete podle modelky na obrázku pod zadek, nebo když ho natáhnete výš, přeštípne vám zadek, což jde jenom u široké sukně, po úzkou je to příšerné.
Ještě jedna věc, má výborné sponky podvazků. Nejsou nápadné, ale nejsou zas tak titěrné, takže dobře se zapínají a opravdu drží punčochy i když jsou jen 4.

Díky za podporu v nenošení kalhotek, k Harmony bokovce je to naprosto ideální varianta. Pohodlí úžas, když ale já jsem asi stydlivka, asi jde o zvyk, máte ještě někdo zkušenosti bez?
ADELHAIDA --- 11:33:47 13.11.2015
Pokud to není nutné, kalhotky k podvazkum nenosím. Beru to jako jednu z mnoha výhod tohoto kousku oblečení.
??? --- 9:19:39 13.11.2015
LIBERA: Myslíš tento?
Podvazkový pás Harmony | klingel.cz
http://www.klingel.cz/podvazkovy-pas-harmony-843209/

A bralas míru fakt v pase? Mě z tehle obrázků vždycky vyděsí, že to ty modelky nikdy nemají v pase, ale až na bokách, takže nemám ani matnou představu, jak by to mělo teda vlastně sedět a jak se mám měřit.
??? --- 3:27:46 13.11.2015
LIBERA: Neslusi mi sirsi sukne, takze je nenosim. A kdyz nosim sukni, chovam se tak, aby v zadne situaci nevykoukly kalhotky, tedy ani to, ze tam zadne nejsou :-)
LIBERA --- 1:23:09 13.11.2015
Počkej, to myslíš vážně? Jistě, když jsem zkusila bez, a s, tak mi taky kalhotky obtěžujou. Je to neuvěřitelně pohodlné, ale nosím sukně kousek nad kolena, přece jenom kdyby...Ono stačí, že nosím podvazky, ještě aby se ve firmě rozkřiklo, že nenosím kalhotky. No co dál, přidejte názory. Do teďka jsem pracovala, jdu spát, ráno si kalhotky určit beru.
??? --- 0:29:43 13.11.2015
LIBERA: pod bokovku nenosim kalhotky nikdy, obtezujou me
LIBERA --- 23:28:20 12.11.2015
Podvazkový pás na vorvaně je vysoká bokovka na e shopu Klingel Harmony, tělová barva, v pase 80-130 cm, po 5ti cm, doporučuju o 5 cm méně než je naměřený pas. Odzkoušeno, ideální pro baculky, kvalitní podvazkové spony, lakovaný kov. Mám ten nejmenší, 80cm, naprostá spokojenost při denním nošení.
Chtěla jsem se zeptat, jestli nosíte bokovky, nenapadla vás hříšná myšlenka pod bokovkou zkusit to bez kalhotek? V létě by mi to naboso ani nenapadlo, ale s bokovkou ano. Já to zkusila, prostě neuvěřitelné pohodlí, na toaletě úplně bez svlíkání a dobrý pocit že vlastně nejsem pod sukní úplně nahá, bokovka kryje zadek, vestoje nic není vidět - myslím i bez sukně, jenom dole nic.. Chce to trochu opatrnosti při sezení a delší sukně, což při nošení podvazků je samozřejmostí. Do práce jsem se zatím neodvážila, ale v divadle super. Co vy na to?
Mimochodem- byla jsem tak dvakrát navečr a můj chlap si toho vůbec nevšiml...