Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Darwinova cena
BRUKEV
Videa a linky na exoty, kteří nedomysleli, jak může "tenhle super fórek/nápad" dopadnout...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SYLVAEN --- 14:55:14 25.3.2015
Díky za naprosto zbytečnou debatu.

A věděli jste, že:

Asi nejstarší zdokumentovaný případ kuriózní smrti hodné Darwina je smrt aténského zákonodárce Drakóna, k níž došlo roku 620 př. n. l.? Jeho poslední veřejné vystoupení bylo natolik úspěšné, že jej publikum, jak tehdy bylo zvykem, počastovalo mnohými dary, převážně v podobě zdobených plášťů a pokrývek hlavy. Drakón nehnutě stál na pódiu uprostřed postupně se hromadících svršků, až jimi byl zcela zasypán, zavalen, a posléze udušen.
??? --- 14:08:31 25.3.2015
PALEONTOLOG: neboj, este su v zasobe banany
PALEONTOLOG --- 11:47:57 25.3.2015
ALCATOR: na tom vcelku nesejde, protoze palecky uz jsou rozdany
VAJCE --- 11:46:22 25.3.2015
POZITRON: o,9 promile neni ozraly...navic kdo z nas nikdy neridil pod vlivem nebo nesedl at nevedomky k nekomu kdo byl at hodi kamenem
hloupost si nemohla vyjadrit lepe...jeste ze jsou tydle diskuze na rychly a spolehlivy roztrideni dementu :)
God bless America!!!
ALCATOR --- 11:46:03 25.3.2015
POZITRON:
NANUQ:

Kdybyste šli na stránku Darwin Awards, tak se dočtete, že lidé, kteří umřou při běžných autonehodách, nejsou "eligible".

Požadavkem na kandidaturu na DA je, aby jedinec prokázal mimořádnou ztrátu soudnosti:


Nominees significantly improve the gene pool by eliminating themselves from the human race in an obviously stupid way. They are self-selected examples of the dangers inherent in a lack of common sense, and all human races, cultures, and socioeconomic groups are eligible to compete. Actual winners must meet the following criteria:

Reproduction
Out of the gene pool: dead or sterile.
Excellence
Astounding misapplication of judgment.

Self-Selection
Cause one's own demise.
Maturity
Capable of sound judgment.
Veracity
The event must be true.

Killing others: The death of innocent bystanders absolutely rules out a Darwin Award. We don't applaud those who take others out of the gene pool, even if they share some DNA in common. Injuring bystanders is also frowned upon.
SYLVAEN --- 11:25:07 25.3.2015
Co jsou skutečně vhodní kandidáti na DA...?

Když v záchvatu opilého sebevědomí požádáte kamaráda, aby vám pomohl ozkoušet jestli neprůstřelná vesta (kterou jste od vietnamce koupili jako zaručeně pravou SWAT vestu) jes skutečně neprůstřelná.

Man jailed for shooting dead friend wearing 'bullet-proof' vest - Telegraph
http://www.telegraph.co.uk/...650/Man-jailed-for-shooting-dead-friend-wearing-bullet-proof-vest.html

POZITRON --- 11:10:06 25.3.2015
PALEONTOLOG: mela bych se za sebe stydet :(
NANUQ --- 11:02:33 25.3.2015
POZITRON: No definice je "To recognize individuals who have supposedly contributed to human evolution by self-selecting themselves out of the gene pool via death or sterilization by their own actions."
Byť tuto definici asi naplní člověk, který si sedne k opilému kamarádovi do auta, přece jen to není nijak zvlášť dobrý případ pro Darwinovu cenu, protože nezemřeli přímo "by their own actions".
Představ si scénu, kdy jdete chlastat s kamarády a domluvíte se, že jeden z vás pít nebude a odveze Vás. Vy jste brutálně na káry a onen kamarád je nezodpovědný a taky začne chlastat. Vy už ale nevíte o světě, takže vás ani nenapadne, že by mohl být nějaký problém, když sedáte do auta... Mít smůlu na nezodpovědné přátele, to fakt není moc Darwin award.
PALEONTOLOG --- 10:58:36 25.3.2015
POZITRON: jestli si myslis, ze je to adekvatni a juchat si, ze dobre jim tak, pak ano, jsi hovado
POZITRON --- 10:36:32 25.3.2015
VAJCE: sednout si do auta s ozralym kamaradem na darwinovu cenu je, co presne na definici darwinovy ceny nechapes? mozna pro tebe bude lepsi tento klub nenavstevovat, obavam se, ze je plnej "nechutnych hovad" uz z principu veci. :)