Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GENTIANA --- 16:23:49 27.11.2014
OKEYA: Já teda soudím, že hydroxid sodný zabije všecko.
OKEYA --- 15:34:40 27.11.2014
GENTIANA: Aflatoxin? Z toho kouká dlouhá a krutá smrt ;-)
GENTIANA --- 15:00:00 27.11.2014
Je mezi přítomnými nějaký lahrdökawöar? Naložila jsem do oleje artyčoky, kousek čouhal ven, tak se mi do toho dalo mycelium a nebylo jiné možnosti, jak to ekologicky zlikvidovat, než zmýdelněním, protože tři litry převážně oleje do trubky vylít nemůžu. Takže, kdo by chtěl mýdlo z oliváče, ochucené octem, artyčoky, šalvějí, chili a menším množstvím takové chlupaté černé plísně, klidně mu hroudu uplácám.
BRAMBOREENA --- 12:16:23 27.11.2014
RAHANUR: jasně, přinesu :)
RAHANUR --- 9:38:19 27.11.2014
Vilmo bohužel asi nebudu v praze, ale pokud bych si mohla od Tebe koupit jeden výtisk s podpisem budu moc ráda. Myslíš, že bys ho vzala někdy na tance?
BRAMBOREENA --- 0:08:28 27.11.2014
Kdybyste to někdo náhodou byl ochoten šířit, tady je plakátek v tiskové kvalitě (a trochu upravený - slavného JWP jsem tam napsala červeně).

VANEK --- 18:22:56 26.11.2014
BRAMBOREENA: Ještě bych zvážil doplnit něco jako "z metra Skalka, Vysočanská nebo Želivského autobusem 10 minut do zastávky Sídliště Malešice a projít za moderní blok do staré zástavby a přes náměstíčko". Teda pokud je cílem co nejsnazší cesta pro co největší počet lidí, samozřejmě.
HYPERION --- 17:04:54 26.11.2014
BRAMBOREENA: Tak si říkám, že už jsi to možná mohla uspořádat v děčínském pivovaru, hodně lidí by tu bylo vlakem bez přestupu i autem o dost rychleji, ne? :-)
RIP --- 9:08:21 26.11.2014
BRAMBOREENA: Myslím, že lvi po nikom neutírají loužičky. Ale už taky mlčím a taky už ten čaj ráno nebudu pít.